Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

rozark 08:28, 25 lis 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
pięknie napisała Hania i ja sie podpisuje pod tym ( jeśli mi Hania pozwoli )
____________________
pozdrowionka
Gardenarium 09:34, 25 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Otrzymałam przepiękne słowa Dzisiaj mróz, przydadzą się

Drugi, a może nawet pierwszy na O. jest Michał (czyli Ronin). To on siedzi nocami


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rumianka 09:53, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Ronin jest dla nas jak "niewidzialna ręka", nie widać Go, nie słychać, a tyle dobrego również robi dla nas - uczestników Ogrodowiska. Michał, daj Ci Boże zdrowie...To są również takie życzenia dla Danusi i Witka...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gardenarium 10:08, 25 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pewnie się teraz uśmiecha Wczoraj z "dzieckiem" (2 metry) hahaha, się widziałam rano, potem z Mamą. Narobiłam się jak dziki osioł, ale wspaniale czuję się z tym, że spełniłam Babci Jasi życzenie w kwestii podkrzesania tui, żeby ludzi na ulicy widziała.






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rumianka 12:06, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Usłyszałam dziś piosenkę Muńka Staszczyka ze Stanisławą Celińską "Wielka słota", spłakałam się jak głupia, tak wzruszyła mnie melodia i te słowa...Niektórzy ludzie mają tak własnie w życiu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
eda 12:14, 25 lis 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Popieram Hanusi słowa z całego serca wszystkiego dobrego dla Was za to co od Was mamy a mamy inny świat do którego bez strachu można uciekać miedzy problemami , zupą na kuchence , złą pogodą za oknem i tp i t deee...

Buziaków moc zostawiam Danusiu i Michale -Roninie

Miłego Dnia Wszystkim

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Rumianka 13:08, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Danusiu, miłego dzionka życzę. Buziam. Biję się z myślami co do ambrowca, chciałabym posadzić wiosną, gdyż mnie zachwyca, ale on rośnie ogromniasty, a znaleźć miejsce dla dużego drzewa, to już trochę problem...i nie wiem co mam zrobić...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gardenarium 13:36, 25 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam proste rozwiązanie, kupić odmianę Gumball, ale ten jego wzrost to mit, chyba dopiero wnuczki albo prawnuczki odczują. Ono ma niezbyt gęstą koronę i wolno rośnie.

Ono w swojej ojczyźnie osiąga takie rozmiary. U nas jest normalnym niezbyt wysokim drzewem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kamila66 13:48, 25 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Rumianka napisał(a)
Danusiu, miłego dzionka życzę. Buziam. Biję się z myślami co do ambrowca, chciałabym posadzić wiosną, gdyż mnie zachwyca, ale on rośnie ogromniasty, a znaleźć miejsce dla dużego drzewa, to już trochę problem...i nie wiem co mam zrobić...


Rumianko u mnie widziałaś Ambrowca Slender Silhouette

____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Gardenarium 14:52, 25 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze lepszy To jak z bukami, jeśli "normalny" za duży, to znajdzie się odmianowy kolumnowy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies