Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

MamaMagda 11:10, 29 lip 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Danusiu GRATULACJE Inaczej być nie mogło! Twoja pasja, zaangażowanie i Wielkie Serce juz dawno (dzięki Ogrodowisku) dostarły za ocean a wydanie w ksiażce to tylko fakt nieunikniony

teraz już nie tylko polskie ekipy TV będą gościły u Ciebie!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Milka 11:11, 29 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu.....doczekaliśmy się nie lada niespodzianki
Wielkie i zasłużone gratulacje, dla Ciebie, Witka i oczywiście całej firmy, bo w ciągu tych wielu lat swojej działalności stworzyliście mnóstwo pięknych ogrodów, z Bukszpanowym na czele
....to wielkie wyróżnienie, polska projektantka wśród 100 najpiękniejszych ogrodów i możliwe to było tylko dzięki ciężkiej pracy, nieustannemu rozwojowi, doskonałemu wyczuciu i smaku....każde dzieło które tworzyłaś, ma posmak elegancji i wielkiego świata, więc nic dziwnego, że teraz jesteś w tej grupie wybitnych. A oprócz tego dzieliłaś się z nami wszystkim na forum i niewątpliwie, to że mamy teraz tyle pięknych ogrodów, jest Twoją zasługą. Przed Tobą kolejne wyzwania, kibicuję wszystkim, bo wiem, ze nie stajesz w miejscu, idziesz dalej i dalej, a my za Tobą.
....Bardzo Ci dziękuję i cieszę się ogromnie, że znam Cię osobiście i mogłam gościć Was u siebie i składać Wam rewizytę ....obejrzałam fotki, zrobiłam notatki, też chcę się rozwijać i tworzyć ogród wzorując się na najlepszych książkę muszę zakupić i poproszę o autograf
Witam w nowym wątku, będzie się dziać
tę fotkę dedykuję Tobie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
lojalna_ 11:20, 29 lip 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gratuluje


Sukces dla tych ktorzy z sercem i profesjonalizmem kazdego dnia służą radą ... Pomagają by nasze zycie mogły zdobic piekne widoki i cieszyc oczy. Pieczołowitosc , pasja i milosc do ludzi i przyrody to sekret sukcesu. Gratuluje proszę o więcej i Witam sie z Wami wszystkimi bardzo serdecznie.

Jola J.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anita_kazmie... 11:37, 29 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 123
Pani Danusiu,
serdeczne gratulacje i życzę jeszcze wielu sukcesów z których my wszyscy tu na forum zapewne będziemy dumni
Jest Pani Mistrzynią przez duże "M"
____________________
Anitka Ostrów Wlkp Czas na zmiany czyli totalna demolka ogrodu
Ewa777 11:48, 29 lip 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
Również dołączam do gratulacji. Cieszę się Twoim szczęściem.
Gdy pierwszy raz weszłam na wizytówkę Twojego ogrodu szczena mi opadła. Ogród jak z katalogu, więc nic dziwnego, że w katalogu się znalazł
Cieszę się, że trafiłam na Ogrodowisko
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
admete 12:00, 29 lip 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Danusiu GRATULACJE dla Ciebie i dla Witka !!!!!!!!
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
iwka 12:12, 29 lip 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Gratuluję serdecznie !!!
Teraz będę mogła się chwalić, że codziennie rano piję kawkę w jednym z najsłynniejszych ogrodów na świecie.
A tak wogóle, to jak jeszcze nie wiedziałam o istnieniu ogrodowiska, szukając informacji o sadzeniu bukszpanów zadałam pytanie na "jakimś" forum i Ty Danusiu mi odpowiedziałaś. Tak zaczęła sie moja przygoda z Wami.
Nie mam swojego wątku, mało się udzielam ale codziennie jestem w Waszych ogrodach.
Jeszcze raz serdeczne gratulacje.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Loosiuu 12:15, 29 lip 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Ogromne gratulacje! Z całą pewnością ten ogród zasłużył na takie wyróżnienie!
Już czekam na książki, a po gazetę zaraz pojadę do miasta
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Mille 13:05, 29 lip 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Danusiu, dołączam się do gratulacji. Miło jest przeczytać o wyróżnieniu, jakie Cię spotkało. To bardzo sympatyczny dowód uznania dla Twojej pracy, pasji, zdolności i wrażliwości na piękno. Cieszymy się z Tobą. To dobry moment na przypomnienie, jak bardzo jesteśmy wdzięczni Ci za dzielenie się z nami swoją wiedzą, radami, pomysłami i inspirowanie do zmian na lepsze.
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
MAD 13:23, 29 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Wielkie gratulacje Danusiu! To niesamowity zaszczyt i wyróżnienie - ale w pełni zasłużone. Oby jak najwięcej takich miłych niespodzianek.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies