Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Madzenka 09:42, 20 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ślicznie masz od drzwi począwszy na kwadratach skończywszy.

A mnie zastanwia czym masz wysiólkowane rabaty? Takie idelanie czarne od kompostu ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 10:09, 20 sie 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Za elegancko tu.... no normalnie pokazówka
Wyściółkowane ekstra! I nawet kostrzewy mi się spodobały

Brawo Jolcia! Cieszysz się już ogrodem, co???
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Ewkakonewka 10:18, 20 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Jolcia jestem zachwycona ogrodem.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewa777 12:52, 20 sie 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Nigdy nie jadłam potraw z kociołka, ale wyobrażam sobie, że to coś pysznego Aż zaczęłam myśleć, czy u siebie nie przygotować takich elementów.

Drzwi piękne wybrałaś
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
lojalna_ 19:13, 20 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewa777 oj kociołka nie kosztowałas mus to nadrobic ))

Ewaknewka dzieki kochana kobitko małe jest tyz piekne hahha ) buziam Cie mocno dawno sie nie zgadałysmy musze u Ciebie nadrobic )

Juzia no wreszcie cos tam ogrodem nazwac mozna hihi kofam Cie za dobre słowo bardzo lubie te trawska bardzo )))))

Marzenko rabaty umnie dostaja kore przekompostowana, szybko sie wypłukuje , znika jak jest wiatr ale jest dobra dla roslin i jak mokra fajnie wyglada ciesze sie ze Ci sie drzwi podobaja )


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:25, 20 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jagodko jak miło Cie widziec , a wiesz jak moje choiny podrosły i tworza cudny zywopłot ))) fajne to sa roslinki fest je lubie ))


Nawigatorka tak co by to nie było bo myslałam ze pustynnik to ma wkopane metalowe barierki bo to dziadostwo lubi sie rozłazic ale nie mogłam sie oprzec co by u mnie troche bałaganu wprowadziła ))


Agus kora przekompostowana polecam dobrze robi roslinkom ))


Moniq cudnie sie spisuja wreszcie sie zamykaja hahha bedziesz zadowolona )))lawenda juz scieta )))wreszcie ))

Małgosiu mam nadzieje ze Ty wreszcie odpoczywasz ))
u mnie tylko hortki buksy i trawy to musi pasowac teraz bede sie kwiecie uczyła od Ciebie ze by cos ciegle oko cieszło )))

Dorciu dzieki bardzo moje buksy wzieły sie w garsc i ciesza oko bardzo mnie to cieszy ze nie choruja tego lata .....odpukac )))))

Kawa wysciskuje Cie mocno i nadrabiam u Ciebie

Ryska kochana kociołek tak ale kurcze nie za czesto hihihi ) wiesz odwykłąm od robienia fotek cos mi koslawo idzie ale jak zobaczyłam TWoje to mus sie podszkoliC

Leonku moj eMdługo sie gapił na Twoje fotki od długo ))) buziam ))


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:28, 20 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
beata_m napisał(a)
ooo Jolka!! Ale nam siebie w sezonie tym dawkujesz ale zdjęcia jak zwykle zachwycające i drzwi nowe i pięknie rozrośnięte rabaty, już nie mówię o kociołku ... aż żołądek mi ścisło
buziaki zostawiam



zarełko pychotka )) Lubisz kociołek ? czasu cos na lekarstwo ale cały czas z myslai z Wami )))

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:31, 20 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
anbu napisał(a)
Joluś cudnie, cudnie, cudnie Chciałabym mieć kiedyś taki ogród, ech


Przeciez juz finiszujesz ))wiosna juz oczy nacieszysz Twoja ciezka praca w tym sezonie ))))u mnie pięc trowek i sto zdjęc hihihi )))

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:41, 20 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Justys moje buksy miały kryzys wiosna ,,,podlewałam zasilałam i całowałam to Siakowa mnie tego nauczyła )

Fryzja mozemy tam wciepnac co chcesz moze byc i leczko ))

Agatko jak reka lepiej ? nie wiem czy te zawchyty zasłuzone hihi ale dziekuje ))

Bardzo mi sie podoba rabata pod oknem , konwalnik rosnie jak gupi wreszcie !

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:44, 20 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Moje horki po burzy ktora u nas była trzy tygodnie temu cały zcas obwisłe niestety , musze je podpierac tak nimi pozamiatało

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies