Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 20:37, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Marzena2007 napisał(a)
Listę obecności podpisuje


Zapisane zas dzis sie pobłakałam sie po Twojej historii ogrodowej cudenka....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 20:40, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jagodaa napisał(a)
Bardzo ładny wianek, może w końcu w tym roku zmobilizuję się do zrobienia swojego .
a mnie tak jakos naszło nagle
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 20:42, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
marta_d napisał(a)
Jolcia w końcu udało mi się nadrobić u Ciebie te kilkanaście stron widzę, że rabatkę frontową robisz, nie wydaje mi się, że jest tam za dużo gatunków - myślę, że w sam raz - ani nie dodałabym nic ani odjęła dużo pracy zrobiłaś od mojej ostatniej wizyty - ja już się poddałam, teraz tylko kolejne planowanie no i znów wiosną ruszam, ale co uda mi się zrealizować to czas pokaże wianek bardzo ładny - muszę na all podobny zamówić i coś na nim wymodzić, ale już chyba pod kątem świąt Pozdrawiam weekendowo



Martus jeszcze tyle pracy na teraz a na wiosne plany mam ogromne grab grabem goni
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 20:43, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)

Ale cudo, jak ja się lubuję w takich wiankach a szybę mam w drzwiach nijak wianek na nich nie pasuje, to wieszam na płocie, ale teraz tak wieje, że też źle
Bardzo piękny jest
A co do inspiracji to czemu Cię to dziwi?


U mnie pustki wiec przynajmniej inspiracje P ;
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewkakonewka 21:31, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)


U mnie pustki wiec przynajmniej inspiracje P ;

No nie opowiadaj toż przy pustkach byś się tak nie otyrała Wiosna pokaże te Twoje pustki jakie piękne są
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewa777 21:31, 25 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
lojalna_ napisał(a)



Jakie cudne takie chce to pierwsze bardzo mi sie podoba ale niestety jest niedostepny ;(


Jolu, na stronie tej mówią, żeby do nich napisać i sprowadzą takie poidełko. Jak Ci się podoba, to spróbuj
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
lojalna_ 21:32, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewa777 napisał(a)


Jolu, na stronie tej mówią, żeby do nich napisać i sprowadzą takie poidełko. Jak Ci się podoba, to spróbuj


Zaraz jutro z ranca spróbuje dzieki Ci wielkie nie zauwazyłam tego wpisu całłusssss
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 21:34, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewkakonewka napisał(a)

No nie opowiadaj toż przy pustkach byś się tak nie otyrała Wiosna pokaże te Twoje pustki jakie piękne są


Oj tam moze sie cos zasieje samo i przybedzie

Wiesz cała zime o grabach bede myslała .... Musze zrobic fotki i wreszcie porzadnie przedstawic moje zamysły ....moze sie uda ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
marta_d 21:40, 25 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
lojalna_ napisał(a)



Martus jeszcze tyle pracy na teraz a na wiosne plany mam ogromne grab grabem goni


no mnie właśnie przed chwilą dopadła deprecha, nie wiem co z czym łączyć, czego chciałabym w ogrodzie.. zaczęłam sobie coś planować w paincie, ale poddałam się - może jutro będzie lepiej...
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
lojalna_ 21:45, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
marta_d napisał(a)


no mnie właśnie przed chwilą dopadła deprecha, nie wiem co z czym łączyć, czego chciałabym w ogrodzie.. zaczęłam sobie coś planować w paincie, ale poddałam się - może jutro będzie lepiej...


Wiesz deprecha ogrodowa to taka przyjemnosc dobrze ze nie mamy powazniejszych klopotów


Ja tez sie miotam co bym chciała i co chwila cos innego .... Mam nadzieje ze te graby beda pasowały do reszty o to sie martwie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies