Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

nicol21 07:37, 07 sie 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
ewakatowice napisał(a)


Ewelina, wiesz, ze Jolcia kieszka niespełna 20 km od mojej "wsi" ?


No popatrz się, ja już widzę jak ratujesz te świerki !!

Jolcia uważaj bo kiedyś rano obudzisz się a tam Ewka na czubku siedzi
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lojalna_ 07:44, 07 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
nicol21 napisał(a)


No popatrz się, ja już widzę jak ratujesz te świerki !!

Jolcia uważaj bo kiedyś rano obudzisz się a tam Ewka na czubku siedzi





Ewka sama to zapowiedziała bedzie sie działo
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 07:51, 07 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Fidek z rana




____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 08:12, 07 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Oby zima była ciepła, oby ciepła była. Nasza firma brukarska juz trzeci raz przenosi termin prac juz teraz na koniec wrzesnia ...hm mam nadzieję, ze na grudniu się nie skończy @


A ja musze czekać, łatwe to nie jest nogami przebieram w miejscu i juz juz bardzo chce kopac, sadzic ech a tutaj jeszcze ziemia potrzebna i ciągle tylko czekać i czekac.....


Ide sie do Was inspirować
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
hanka_andrus 14:07, 07 sie 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Skoro lawendy uwielbiasz, to jeszcze niejedną kupisz. Świerki sa ślicznre w tym miejscu.
Zajrzyj do Zbyszka /Nasz przydomowy ogródek/ ma właśnie świerka z podciętymi gałązkami. Świetnie zagospodarował teren pod nimi.Buźka
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
bociek 14:13, 07 sie 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Hej Jolu Lojalna Witam sie i zgodnie dolaczam do grupy optujacej za ratowaniem swierkow. Masz jusz takie fajne tlo... Nie poddawaj sie. Trzymam kciuki za 100% SUKCES

Brukarze, ja nie wiem czemu fachowcy nie trzymaja sie terminow. Ja bym im chyba postawila ultimatum, albo przychodzicie i robicie, albo szukam innego wykonawcy... Ale moze nie warto byc zadziornym...

Piesio cudny

Pozdrowka
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
lojalna_ 14:31, 07 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pani Haneczko widziałam juz ten piękny swierk, bo mimo tego ze nowa jestem to naoglądałam się juz u Was sporo
Lawenda zapewne zagosci a ta zmarnowana tez postanowiła ze sie nie podda i zaczyna kwitnąć );
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 14:33, 07 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
bociek napisał(a)
Hej Jolu Lojalna Witam sie i zgodnie dolaczam do grupy optujacej za ratowaniem swierkow. Masz jusz takie fajne tlo... Nie poddawaj sie. Trzymam kciuki za 100% SUKCES

Brukarze, ja nie wiem czemu fachowcy nie trzymaja sie terminow. Ja bym im chyba postawila ultimatum, albo przychodzicie i robicie, albo szukam innego wykonawcy... Ale moze nie warto byc zadziornym...

Piesio cudny

Pozdrowka



Witaj serdecznie


Oj zbrukarzami to lepiej ostrożnie szukalismy to terminy na przyszły rok ;D
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
agata19762 08:27, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Jolu czeka Cię sporo pracy, ale już dużo za Tobą ...
też mam u siebie świerki ...podcięłam je od dołu, ładnie się zagęszczają,
a też chciałam je wyciąć...

na ochojnika pryskaj ...walczyłam z nim, bo mi atakował modrzewie ozdobne

też mam białego psiaka

miłego dnia !!!

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
lojalna_ 08:34, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Witam miło
Modrzwie w ilosci 100 wokoło u sasiadów hhaa trudno bedzie psinka urocza jak i Twój ogrod
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies