Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

agata19762 10:50, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Jola zerknij do mnie ...
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1674-moje-ukochane-miejsce-na-ziemi?page=486
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Kindzia 11:32, 08 sie 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mam super brukarzy z Gliwic, u mnie w Pszczynie robili. 270 m2 kostki za półtora tygodnia położyli, mam z nimi kontakt...że tak powiem służbowy...ale na ten rok szans nie ma

Pieseł śliczny!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Iwk4 11:52, 08 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jolu, śliczny domek masz. I trawka wkoło się zazieleniła. Czy ten żółwik to twój? Masz tam u siebie oczko, czy to może inspiracja? Zastanowiłaś się nad świerkami?
Pozdrawiam Cię cieplutko.
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 14:22, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kindzia napisał(a)
Mam super brukarzy z Gliwic, u mnie w Pszczynie robili. 270 m2 kostki za półtora tygodnia położyli, mam z nimi kontakt...że tak powiem służbowy...ale na ten rok szans nie ma

Pieseł śliczny!!!



Dziewczyny kochane a Was kobitki tak szybko reaguje na utrapienia

Własnie dlatego, ze rezerwacje dopiero na drugi rok to ja z moimi brukarzami jak z jakiem niestety ;(
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 14:25, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwk4 napisał(a)
Jolu, śliczny domek masz. I trawka wkoło się zazieleniła. Czy ten żółwik to twój? Masz tam u siebie oczko, czy to może inspiracja? Zastanowiłaś się nad świerkami?
Pozdrawiam Cię cieplutko.



Ciesze sie, ze Ci sie domek podoba my mieszkamy dopiero 5 miesiac i jeszcze sie nie zdazyłam nacieszyc ani do konca umeblowac
Żółwik to inpiracja u mnie pusto kilka roslinek i trzy doniczki wiec trzeba wymyslac z tych nudów czekajac na brukarzy.
Swierki stoja sa podciete we wrzesniu zdecydujemy, pracy z nimi co niemiara a wdziecznosci żadnej hihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Iwk4 18:52, 08 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)



Ciesze sie, ze Ci sie domek podoba my mieszkamy dopiero 5 miesiac i jeszcze sie nie zdazyłam nacieszyc ani do konca umeblowac
Żółwik to inpiracja u mnie pusto kilka roslinek i trzy doniczki wiec trzeba wymyslac z tych nudów czekajac na brukarzy.
Swierki stoja sa podciete we wrzesniu zdecydujemy, pracy z nimi co niemiara a wdziecznosci żadnej hihi

Jolu, wdzięczność, to będzie, jak cień za darmo i odgrodzenie od sąsiada będziesz miała. Może się uda. Bo warto. Jak byś musiała od nowa sadzić, to długo trzeba czekać aż urosną.
Zobacz, jak Danusia realizację robiła, jakie duże drzewa sadziła. zresztą warto przeczytać cały ten wątek, to dużo się nauczysz. Czytałaś? Tylko nie po nocach, bo ci mąż laptopa zabierze, hi, hi
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1033-ogrod-z-lustrem?page=259
Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 21:18, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ogród z lutrem to czytałam jak Danusia wrzucała operację Lustro na O, zresztą wszystkie inne ogrody, które pozwoliła ogladac kiedy je tworzy obejrzałam. Wszystk to zobaczyłam i przeczytałam nie mogłam wiedzy wykorzystac bo nie miałam ogrodu ... Dopiiero teraz moge sie sprawdzic. Mam tylko nadzieje, ze nikt nie pomyslał, ze bez wiedzy i pojecia chce wyciąć drzewa ...

Bardzo sobie cenie Wasze opinie a oczywistym jest ze Danusi najbardziej.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Iwk4 21:20, 08 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jolu, przyleciał do mnie na chwilę Bociek i przypomniał, żeby sprawdzić, czy znasz dekalog Danusi. Dla przypomnienia dla mnie i dla ciebie umieściłam go u mnie.
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 21:23, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Bociek niezawodny hihi juz byłam u Ciebie kochana
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ModraSowa 21:28, 08 sie 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Witaj Jolu.
Przeczytałam Twój wątek(trafiając do Ciebie od Iwonki )
Czy ten betonowy płot jest świeżo postawiony i czy jest wkopany?
Tak mi przyszło do głowy z tymi świerkami, bo byłam świadkiem podobnej sytuacji, gdy podczas zagłębiania takich płyt po prostu uszkodzono korzenie i drzewo padło. Nie było wprawdzie tak duże jak Twoje, ale duże.
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies