Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

jazzy 12:09, 20 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Witam,czuję swoim nosiskiem,że pójdziesz jak burza z tym ogrodemDopinguję!


Jejku, dzięki serdeczne :-* a powiedz jak Ty to wyczuwasz? Bo ja im więcej czytam, tym bardziej niepewnie zaczynam się czuć
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 12:27, 20 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
JulkAd napisał(a)
...pamiętaj o powtarzaniu roślin (daje fajne efekty)...

Tak tak, czytalam o tym w art., ktory mi polecilas wszystko zakodowuje sobie w głowie

a u Madżenki już byłaś? może i tam pooglądaj rabaty, też ma cudnie...i też nowocześnie, ale inaczej niż u Madzi

Byłam byłam Dzięki

Tu niedaleko mojego domu, na mojej dzielni, można powiedzieć, stoi nowy dom, a wokół tego domu... ogród czysta perfekcja, mój ideał! Za każdym razem jak przechodze tamtędy (podczas spaceru z moim dzieckiem, oczywiście ) to staje jak wryta i ciężko mi stamtąd odejść Proste linie, trawnik zyleta, prosty lecz cudowny dobór roślin, rośliny (drzewa tez) w dużych donicach, co kocham!, ich powtarzalność właśnie, mała fontanna, a raczej ciurkadelko które też chcę u siebie , no i niewielkie elementy architektury ogrodowej, typu podesty drewniane,białe murki oporowe, itp.
Kocham! Kocham! Kocham!

edit:
Zadanie na ten tydzień - pójść tam wieczorem i zobaczyć jak jest podświetlony
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Magda_ 12:31, 20 sie 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
jazzy napisał(a)


Ja sama będę próbować . Po budowie domu jesteśmy juz nieźle wyplukani, trza pasa zaciskac Poza tym ja lubię takie wyzwania. Jak się uda to satysfakcja gwarantowana, a jak nie, to będę robić od nowa

ZUCH DZIEWCZYNA
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
pasjonatkaam... 12:56, 20 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
jazzy napisał(a)


Jejku, dzięki serdeczne :-* a powiedz jak Ty to wyczuwasz? Bo ja im więcej czytam, tym bardziej niepewnie zaczynam się czuć


mam coś z jasnowidzabedziesz się czuła niepewie bo to poczatki ale ruszysz z kopyta bo jakoś mi się wydaje ,że szalona i odważna z Ciebie kobita
No i widać ,że lubisz wszystko mieć perfekt,pod igłę..wycackane,idealne,w nowoczesnym stylu aczkolwiek przytulnym..
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
bdan 13:00, 20 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ciekawy ogród się zapowiada, więc pozwolę sobie wprosić się do Ciebie.
Bedę podglądać, w rewanżu zapraszam do mnie
jazzy 14:00, 20 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
pasjonatkaamatorka napisał(a)


mam coś z jasnowidza... jakoś mi się wydaje ,że szalona i odważna z Ciebie kobita
No i widać ,że lubisz wszystko mieć perfekt,pod igłę..wycackane,idealne,w nowoczesnym stylu aczkolwiek przytulnym..


Cholewcia, szybko mnie rozpracowalas ale "wycackane" aż to nieee Do tego trzeba mieć super zdolności i... mnóstwo czasu

Mi się bardzo podoba Twoja koncepcja ogrodu. Moi niedalecy sąsiedzi mają cały jeden bok działki obsadzony wysokimi już sosnami, takimi jak rosną nad naszym morzem . Zapach i ten klimat lasu, jaki stworzyli jest niesamowity
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 14:03, 20 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
bdan napisał(a)
Ciekawy ogród się zapowiada, więc pozwolę sobie wprosić się do Ciebie.
Bedę podglądać, w rewanżu zapraszam do mnie


Bardzo mi miło Cię gościć u mnie, Danusiu zapraszam jak najczęściej
Twój ogród zapiera dech, jest bardzo dopracowany i przemyślany. Podziwiam!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
pasjonatkaam... 14:12, 20 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
jazzy napisał(a)


Cholewcia, szybko mnie rozpracowalas ale "wycackane" aż to nieee Do tego trzeba mieć super zdolności i... mnóstwo czasu

Mi się bardzo podoba Twoja koncepcja ogrodu. Moi niedalecy sąsiedzi mają cały jeden bok działki obsadzony wysokimi już sosnami, takimi jak rosną nad naszym morzem . Zapach i ten klimat lasu, jaki stworzyli jest niesamowity


hehhe no widzisz,nic się nie ukryje
moją koncepcję podyktowało otoczenie i bardzo mi to na rekę
zapach lasu,paprocie i bujające się trawki ozdobne
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jazzy 20:31, 20 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ok, tak jak obiecałam, wklejam listę roślin, które u siebie chcę, ale...
1. Nie sprawdzilam jeszcze jaki odczyn pH ma moja ziemia. Zrobię to w tym tygodniu
2. Nie są to dokładne, łacińskie nazwy roślin, tylko ogólne. Jak już wykonam punkt 1, poczytam co z czym się je i wtedy dopiero uzupelnie nazwy.
3. Jest to lista, którą tworze i uzupelniam na szybko w komórce w notatniku, stąd ta kartka w kratkę



Peace
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
ewakatowice 21:35, 20 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Witam,
Super, że powstanie nowoczesny ogród
zaznaczam
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies