Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

margaretka3 11:49, 29 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
07_Rene napisał(a)

Idę bzukać

Co to znaczy "bzukać"?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Agania 12:57, 29 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)



Patrzcie jaka fajna "dzika" trawa rośnie u mnie na działce w miejscu nieokiełznanym. Chyba ją wykopie i przeniosę na rabatę. Czy ktoś wie, co to może być?
Boję się jedynie, że mi się rozsieje i będzie więcj plewienia...






Patrzę, patrzę, też taką przyniosłam do ogrodu 2 lata temu, ale się nie przyjęła, jest wiele odmian prosa, p.rózgowate wygląda prawie identycznie i ma takie delikatne roztrzepane kłosy, podobnie kwitnie śmiałek darniowy, moje trawki już przekwitają i nie ładnie wyglądają, ale jak chce się mieć siewki i dużo takich chmurek, to warto poczekać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:22, 29 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękna fotorelacja ze spotkania, ale masz rękę do zdjęć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lojalna_ 13:25, 29 lip 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pieknie wyglada i ciesze ze wiedzialam przymajmniej ze to proso robie postepy )) hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
07_Rene 16:15, 29 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
margaretka3 napisał(a)


Ha ha! Ta. Innych już nie mieli. Przyznaj się, co jeszcze kupiłaś? A co to to czerwone?? Lobelia?


dzisiaj widziałam jeszcze żółte, ale nie pamiętam odmiany. W szkółce kupiłam jeszcze białą rutewke, na zdjęciu widać jej kwiaty i bluszcz irlandzki - ten który mam zupełnie się nie wspina.

Bystre masz oko, że tą lobelie wypatrzylas Ją przytaszczylam z targu i jeszcze 3x turzyce ice dance do podsadzenia hortensji debolistnych i jeszcze floksy biale i fioletowe w jednej doniczce. Myślałam że łatwo je rozdziele ale mocno się z rosły.


bziukac znaczy pryskac

pozostalym miłym goscia odp wieczorem, wracam do pracy
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 21:55, 29 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Renia a ja miałam Ci w przyszły poniedziałek wysyłać mój bluszcz, to miała być niespodziewajka. No i zepsułaś mi ją :
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
07_Rene 22:02, 29 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Agania napisał(a)

Patrzę, patrzę, też taką przyniosłam do ogrodu 2 lata temu, ale się nie przyjęła, jest wiele odmian prosa, p.rózgowate wygląda prawie identycznie i ma takie delikatne roztrzepane kłosy, podobnie kwitnie śmiałek darniowy, moje trawki już przekwitają i nie ładnie wyglądają, ale jak chce się mieć siewki i dużo takich chmurek, to warto poczekać


No własnie - proso rózgowate... Dzięki Coś chodziło mi po głowie, ale sama bym nie wpadłam. W paru miejscach pozwalam mu rosnąć.
U mnie w paru miejscach chyba się rozsiała sama, ale jeszcze nie wiedziałam, że to proso i wyplewiłam.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 22:04, 29 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
babka napisał(a)
Renia a ja miałam Ci w przyszły poniedziałek wysyłać mój bluszcz, to miała być niespodziewajka. No i zepsułaś mi ją :


A masz irlandzki?? czy jaki? dobrze się pnie? bo ja potrzebuje dużo.....
Ja mam już sporo, ale chyba to jakaś odmiana zadarniająca, że nawet po przyczepieniu do muru nie chce iść w pion..
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 22:06, 29 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
lojalna_ napisał(a)
Pieknie wyglada i ciesze ze wiedzialam przymajmniej ze to proso robie postepy )) hihihi


hi hi... teraz ja też już wiem
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 22:31, 29 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)


A masz irlandzki?? czy jaki? dobrze się pnie? bo ja potrzebuje dużo.....
Ja mam już sporo, ale chyba to jakaś odmiana zadarniająca, że nawet po przyczepieniu do muru nie chce iść w pion..

Niewiem czy on irlandzki czy jaki inny Pnie się, ostatnio pokazaywałam go u mnie, tu idzie po płocie ale puściłam go też na gospodarczym i ruszył po murze dość ładnie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4924-moja-walka-z-wiatrakami-czyli-kamieniolom-troche-z-przypadku?page=200
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies