Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 18:20, 31 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Szkoda by było gdyby operacja się nie udała a tujki szlag by trafił
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Karol99 20:05, 31 sie 2014


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Uda się, jestem przekonany Ja swoje z koniecznosci przesadzalem w lipcu, przepięknie się przyjęły. Wiec myślę ze nie masz co się martwić, tylko muszą być często podlewane pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Ewa777 20:08, 31 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Asiu, ja też doczytałam się na O.(rady Sebka i Danusi), że teraz jest dobra pora na przesadzanie tuj. Wykop tylko dużą bryłę korzeniową i podlewaj. Będzie dobrze. W ubiegłym roku przesadziłam w lipcu 2-metrową tuję i też się przyjęła.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AsiaK_Z 20:17, 31 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewuniu, Karolu dziękuję
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 20:18, 31 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Pada, pada, pada...
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 20:26, 31 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
w takim razie to chyba dobra pora na przesadzanie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 20:52, 31 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Kurka, teraz jestem w kropce
Przeszłam do wątku dot.przesadzania tujek, itp. i tam Sebek radził żeby jdnak przesadzać we wrześniu, Danusia to potwierdziła. Kilka wpisów wcześniej napisane jest, że wiosna to dobry czas na przesadzanie.
Teraz już nie jestem pewna, psia kostka :-S


No jeżeli Danusia i Sebek byli za wrześniem, to ja już nie mam wątpliwości...ja błąd z tym kwietniem popełniłam...poza tym podejdź do sprawy racjonalnie...jak przesadzisz teraz to już spokojnie wiosną będziesz miała problem z głowy, no i wiosną będą mimo wszystko ciut większe..tak czy siak powodzenia w przesadzaniu życzę...nie jest to łatwe zadanie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:54, 31 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Ewa777 napisał(a)
Asiu, ja też doczytałam się na O.(rady Sebka i Danusi), że teraz jest dobra pora na przesadzanie tuj. Wykop tylko dużą bryłę korzeniową i podlewaj. Będzie dobrze. W ubiegłym roku przesadziłam w lipcu 2-metrową tuję i też się przyjęła.


Duży dół i najpierw woda, a później tujka z bryłą...i po wkopaniu też woda...no i podlewaj...hi, hi, wychodzi, że trzeba je wręcz topić na początku....
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 20:59, 31 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Tak, operacja będzie przeprowadzona w najbliższych dniach. Mój M jakoś się nie ucieszył bo nastawił się na wiosnę. A skoro Specjaliści mówią jesień, to musi być jesień
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 21:22, 31 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Tak, operacja będzie przeprowadzona w najbliższych dniach. Mój M jakoś się nie ucieszył bo nastawił się na wiosnę. A skoro Specjaliści mówią jesień, to musi być jesień


Niech spojrzy na to pozytywnie ...wisoną będzie miał z głowy....jak chcecie posadzić mniejsze tujki, to nawet już dołki będziecie mieć wykopane po tych poprzednich
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies