Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

czeresniowap... 14:50, 05 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 15:06, 05 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Marzenaka 23:16, 05 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Aniu, dziękuję za informację. Nadal jestem oczarowana twoim ogrodem. Pozdrawiam!
____________________
Ogród Marzeny
Cleo 22:59, 08 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Witaj Aniu!
Zajrzałam do Ciebie zauroczona nowymi meblami z palet i zostałam na dłużej.
To jest to co mi się marzy, taki kącik wypoczynkowy, ale właśnie nie tradycyjna altana tylko coś w stylu takim co Ty masz.
Mam kilka pytań w związku z tym jeśli pozwolisz i znajdziesz chwilę na odpowiedź to byłabym wdzięczna

Czy poduchy na palety wykonałaś sama? Jaki to jest materiał i jak to się zachowuje w praktyce, gdy np. zmoknie? Baldachim w razie deszczu rozumiem zwijacie? To siłą rzeczy poduchy mokną.
Widzę też, że oparcie jest grubsze i profilowane, gdzie można taką gąbkę/piankę dostać?
I stolik Czy szyba została zamówiona na wymiar?
Świetnie to wszystko wygląda. To moje kolory, szarości, róż, ech zakochałam się!
Pięknie wypielęgnowałaś rośliny, cudnie to wszystko wygląda i tak jak ja lubię, każda roślina widoczna, nic nie jest naćpane
Zaznaczam, będę zaglądać
____________________
Marzenia do spełnienia
Karol99 23:31, 08 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Jeny, jaka piękna róża.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
sarenka 19:12, 12 lip 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Masz przepiekny ogród
Mebelki a paleciaków pierwsza klasa.
Mam pytanie odnosnie obrzeży - z jakiej kostki brukowej sa zrobione? Pamietasz może nazwę? Robiłaś z tych 4 cm czy 6 cm grubej?
Jak dużą masz działkę?
____________________
Magda W samym sloncu
czeresniowap... 14:45, 14 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Marzenaka napisał(a)
Aniu, dziękuję za informację. Nadal jestem oczarowana twoim ogrodem. Pozdrawiam!

Nie ma sprawy rowniez pozdrawiam
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 15:11, 14 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Cleo napisał(a)
Witaj Aniu!
Zajrzałam do Ciebie zauroczona nowymi meblami z palet i zostałam na dłużej.
To jest to co mi się marzy, taki kącik wypoczynkowy, ale właśnie nie tradycyjna altana tylko coś w stylu takim co Ty masz.
Mam kilka pytań w związku z tym jeśli pozwolisz i znajdziesz chwilę na odpowiedź to byłabym wdzięczna

Czy poduchy na palety wykonałaś sama? Jaki to jest materiał i jak to się zachowuje w praktyce, gdy np. zmoknie? Baldachim w razie deszczu rozumiem zwijacie? To siłą rzeczy poduchy mokną.
Widzę też, że oparcie jest grubsze i profilowane, gdzie można taką gąbkę/piankę dostać?
I stolik Czy szyba została zamówiona na wymiar?
Świetnie to wszystko wygląda. To moje kolory, szarości, róż, ech zakochałam się!
Pięknie wypielęgnowałaś rośliny, cudnie to wszystko wygląda i tak jak ja lubię, każda roślina widoczna, nic nie jest naćpane
Zaznaczam, będę zaglądać

EU. Palety miałam mozliwosc kupic za 14 zł szt. Z tata wyszlifowalismy i pomalowalismy , nawet nie sa skrecone, leza jedna na drugiej , wszystko jest stabilne i estetycznie wyglada nawet bez poduch. Zrobiłam pomiary jakiej wielkosci maja byc poduchy, rozrysowałam jak to ma byc wykonane i udałam sie do tapicera. Tam dobrałam gabke tapicerska, bardzo twarda i wybrałam sobie u tego tapicera materiał z ktorego ma byc uszyty pokrowiec , wszystko jest wykonane perfekcyjnie, naprawde fachowiec nie partacz , wszyte poduszki maja zameczki, wiec jest mozliwosc wyprania. Po odebraniu gotowych poduch kupiłam impregnat w spreju i zakonserwowałam materiał by nie wchłaniał sie w niego deszcz jak nie zdaze na czas zebrac poduszek i tez sie tak nie brudza dzieki temu sprejowi , pryskałam 2razy .
Co do stolika, jest zrobiony z 2 zwykłych palet , a szybke zamowiłam u szklarza na wymiar , palety na stolik jak i hustawke ktora tez ze zwykłych palet zrobiłam miałam zupełnie za darmo .
Goscie mysla ze to jakis extra wypasiony kaplet wypoczynkowy kupiony , jak im mowie ze to palety sa w szoku! Meble robia naprawde duze wrazenie , tak ze polecam . Poduchy zawsze na noc sciagam nawet jak deszczu nie zapowiadaja ze wzgledu na obce koty ktore przychodza do mojego ogrodu, nie chciałabym co by je podsikały, zapach ciezko usunac. Soda ponoc pomaga , ale wole tego nie sprawdzac hi Pozdrawiam
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 15:13, 14 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Karol99 napisał(a)
Jeny, jaka piękna róża.

dziekuje to moja krolowa )
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 15:21, 14 lip 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
sarenka napisał(a)
Masz przepiekny ogród
Mebelki a paleciaków pierwsza klasa.
Mam pytanie odnosnie obrzeży - z jakiej kostki brukowej sa zrobione? Pamietasz może nazwę? Robiłaś z tych 4 cm czy 6 cm grubej?
Jak dużą masz działkę?

Obrzeza zrobiłam bo została mi kostka jak były robione chodniki, podjazdy i parking przed domem , nie miałam co z nia zrobic wiec zaczełam robic obrzerza pozniej tak sie rozpedziłam ze mi brakło tej kostki i musiałam dokupic , ale ze juz takiej samej nie było kupiłam podobna, pozniej znow dorabiałam rabaty i znow kupiłam kostke. Mam 3 rodzaje kostki na obrzezach rozny krztałty i nawet kolory , jasny i ciemny szary , ale to nie ma znaczenia, nie rzuca sie to w oczy i nie ma znaczenia czy kostka ma 4 czy 6 cm .
Działka moja ma niespełna 1200 m2 dokładnie 1172.
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies