Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

Pokaż wątki Pokaż posty

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!

monteverde 22:49, 24 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ja swoje pelaśki do domu wniosłambo też pięknie jeszcze kwitną
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ewkakonewka 22:57, 24 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Moje osłonięte dwoma ścianami to przykryłam tylko, powinno wystarczyć, ale to chyba już powoli je zabrać trzeba nie ma co czekać. A u Ciebie to mocno było zimno w nocy. Trzeba się chyba już z tą pogodą powoli oswoić eh
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 23:07, 24 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Jutro wykopać mieczyki, jutro wykopać mieczyki, ale mnie olśniło, co roku zapominam o nich, to jakaś moja skaza genetyczna
Miłej nocy i słońca jutro
I jutro wykopać mieczyki, jak tu zapisane to się nie zapomina nie?
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
babka 00:30, 25 paź 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Przeleciałam się nad Twoim ogrodem, jutro przysiądę, poczytam Widać, ze lubisz dłubać w glebie i się nie cyrtolisz z sadzeniem, zestawianiem roślin Ładnie u Ciebie, chętnie pokibicuję Twoim zmaganiom
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Ewkakonewka 11:14, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
babka napisał(a)
Przeleciałam się nad Twoim ogrodem, jutro przysiądę, poczytam Widać, ze lubisz dłubać w glebie i się nie cyrtolisz z sadzeniem, zestawianiem roślin Ładnie u Ciebie, chętnie pokibicuję Twoim zmaganiom

Hehehe witam serdecznie wolałabym się cyrtolić, było by bardziej przemyślane, a dłubać lubię niezaprzeczalnie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 12:39, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Znowu dzisiaj słońce kłamie świeci i razi, a +4 i zimno brrr
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
lojalna_ 18:18, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jak Tobie sie zupa z nalewka kojarzy to hohoho ....


Ja na szczescie mic wykopac nie musze, bo czasu mam tak mało ze napewno bym zapomniała



U mnie dzis było słonecznie ale zimno okrutnie .... Brrrrrrr zas trza sie rozgrzac hihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewkakonewka 20:18, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)
Jak Tobie sie zupa z nalewka kojarzy to hohoho ....


Ja na szczescie mic wykopac nie musze, bo czasu mam tak mało ze napewno bym zapomniała



U mnie dzis było słonecznie ale zimno okrutnie .... Brrrrrrr zas trza sie rozgrzac hihi

Hehehe nie zupa z nalewką, tylko zupa rozgrzewająca i nalewka rozgrzewająca. W każdym razie jedno i drugie miodzio
Ja jak napisałam publicznie to już pamiętałam i wykopałam. I szałwię wyrzuciłam i przestało być szałowo przed domem. Byle do wiosny
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
lojalna_ 20:32, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Grzecznie robotna dziewczynka a ja sprzatałam graty po brukarzach i znowu 4 worki kory kupiłam a jeszcze trzeba
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewkakonewka 20:51, 25 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
lojalna_ napisał(a)
Grzecznie robotna dziewczynka a ja sprzatałam graty po brukarzach i znowu 4 worki kory kupiłam a jeszcze trzeba

Myślałam nad tym, żeby korę kupić tak jak ziemię luzem - ciężarówką by przywieźli i już, tylko źródła nie mam, a u mnie jeszcze nie czas na korę więc odłożony temat.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies