Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

MirellaB 17:35, 26 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Betonowy blat to zupełnie nie moja bajka. Ciężko to wygląda, ale może właśnie tak ma być, może taka moda - nie znam się.
Ciekawa jestem co wybierzesz?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
lindsay80 18:00, 26 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
MirellaB napisał(a)
Betonowy blat to zupełnie nie moja bajka. Ciężko to wygląda, ale może właśnie tak ma być, może taka moda - nie znam się.
Ciekawa jestem co wybierzesz?


Wiesz, mój gust też ciągle ewoluuje, jeszcze do niedawna też bym betonu nie wybrała i ni stąd ni zowąd zaczął mi się podobać.
Ile osób tyle opinii, a na końcu i tak wybierzemy to co nam najbardziej w duszy gra, oczywiście spośród rozwiązań, które są akceptowalne cenowo.

A ja już testuję pierwsze poduchy, bo przywiozłam tyle ile mi się do auta wmieściło, dobrze się siedzi
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 18:51, 26 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pokazuj
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
BEATA_S 21:32, 26 lip 2016


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Mebelki fajowe, u mnie też podobne w planach Czytam o dylematach na temat blatu. Myślę, że sami musicie z Emem zdecydować co Wam bardziej pasuje i z czym się lepiej czujecie. Niewątpliwie blat drewniany będzie lżejszy.
Mam u siebie taką konsolkę z blatem betonowym i sam blat waży 25 kg. Trudno będzie manewrować takim ciężkim stolikiem, chyba, że go postawisz i nie będziesz przesuwać

Pokażę swój na fotce a potem usunę

____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
lindsay80 22:55, 26 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
Pokazuj


Nie będę was maltretować serią zdjęć w stylu: meble z jedną poduszką, z dwoma poduszkami itp.
Pokażę już w całości, do weekendu niedaleko

U nas właśnie po burzy, fajnie mi ogródek podlało.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:57, 26 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
BEATA_S napisał(a)
Mebelki fajowe, u mnie też podobne w planach Czytam o dylematach na temat blatu. Myślę, że sami musicie z Emem zdecydować co Wam bardziej pasuje i z czym się lepiej czujecie. Niewątpliwie blat drewniany będzie lżejszy.
Mam u siebie taką konsolkę z blatem betonowym i sam blat waży 25 kg. Trudno będzie manewrować takim ciężkim stolikiem, chyba, że go postawisz i nie będziesz przesuwać



Witaj Beata,
fajna ta Twoja konsolka, ale blat chyba dosyć gruby, jakieś 4 cm, prawda? Fotkę zostaw.

Ja myślę o takim o grubości 2 cm.
____________________
Tu ma być ogród :)
jolanka 23:23, 26 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mebelki widzę fajne robisz Ciekawa jestem końcowego efektu.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
lindsay80 23:26, 26 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
jolanka napisał(a)
Mebelki widzę fajne robisz Ciekawa jestem końcowego efektu.


Ja tylko czekam aż się zrobią, bo wykonanie zlecaliśmy, efekt końcowy już wkrótce.
____________________
Tu ma być ogród :)
BEATA_S 07:50, 27 lip 2016


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
lindsay80 napisał(a)


Witaj Beata,
fajna ta Twoja konsolka, ale blat chyba dosyć gruby, jakieś 4 cm, prawda? Fotkę zostaw.

Ja myślę o takim o grubości 2 cm.


Tak, około 4 cm, taki chciałam. Moja konsola ma długość 135x26 (długa a wąska), natomiast pewnie twój stolik będzie szerszy i mimo , że cieńszy to swoją wagę będzie miał. Ja Ci absolutnie nie odradzam, jedynie piszę swoje spostrzeżenia

____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
lindsay80 11:26, 27 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
BEATA_S napisał(a)


Tak, około 4 cm, taki chciałam. Moja konsola ma długość 135x26 (długa a wąska), natomiast pewnie twój stolik będzie szerszy i mimo , że cieńszy to swoją wagę będzie miał. Ja Ci absolutnie nie odradzam, jedynie piszę swoje spostrzeżenia



Waga faktycznie istotna, myślę też o tym aspekcie.

O dziwo eM, dziś oznajmił, że woli beton od drewna, więc od rana zgłębiam temat bardziej.
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies