Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały zakątek :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały zakątek :D

mateuszmichn 23:12, 27 wrz 2014


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Witajcie!
Od jakiegoś czasu przeglądam zdjęcia waszych ogrodów, no i tak sobie pomyślałem, że muszę zrobić coś ze swoim zakątkiem. Mój "zakątek nie jest duży, ma ok 150m2 jest ograniczony z dwóch stron betonowym ogrodzeniem, a z dwóch następnych budynkami wiec ogród jest praktycznie jest zamknięty. Wejście znajduje się pomiędzy budynkami.

Przepraszam was, bo na początku wypada się przedstawić

Nazywam się Mateusz, mam 21 lat. Mieszkam w okolicy Szczecina, studiuję budownictwo i jestem technikiem architektury krajobrazu.

Wracając do ogrodu to w zeszłym roku zacząłem coś z nim robić, no ale w tym roku całkowicie zaniedbałem mój zakątek. Powiem tak, brak pomysłu
Ostatnio zacząłem myśleć nad koncepcją, no i wymyśliłem kilka. Niedługo wam pokażę zdjęcia ogrodu i moje pomysły.

Mam nadzieję, że pomożecie mi w wyborze koncepcji i może podrzucicie jakieś swoje pomysły

Pozdrawiam Mateusz
____________________
Mój mały zakątek
Jagodaa 23:14, 27 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ooo, a my mamy nadzieję, że z racji wykształcenia, to Ty nam pomożesz. Witaj!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Anias 23:16, 27 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
No witam krajana.. z moich okolic pokazuj ogród technik architektury krajobrazu hmm ciekawe i zobowiązujące jednoczesnie co nie?
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Nallar 23:18, 27 wrz 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Witam i ja, zadbaj o podpis, będzie łatwiej do Ciebie trafić.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
mateuszmichn 23:33, 27 wrz 2014


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
za płotem niezbyt piękny widok na stodołę sąsiada

a tutaj jabłoń, świerk i pod płotem dwa bukszpany

niezbyt piękna ściana

za płotem szopa sąsiadów, mam zamiar ja zakryć milinem amerykańskim, który już sprawdził się w roli

drewniana donica, którą sam zrobiłem

przedstawiony wcześniej milin maskuje szopę

a pod donicą- pokrywa z blachy. Nie da się jej usunąć, ale myślałem żeby pokryć ją deskami co wy na to?
Na pokrywie jest kominek ale pomyślałem, że poprowadzę go troszeczkę inaczej. Pod ziemią
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 23:38, 27 wrz 2014


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Jagodaa napisał(a)
Ooo, a my mamy nadzieję, że z racji wykształcenia, to Ty nam pomożesz. Witaj!


Wykształcenie się nie liczy liczy się praktyka
____________________
Mój mały zakątek
A_gawa 00:40, 28 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Stodoła sąsiada jest piękna. Właśnie takie widoki są w cenie. Ta moda na 'żurnalowatość' to manieryzm i osobiście mam tego dość. Stodoła! To jest to. Pozdrowienie spod Czech!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
mateuszmichn 00:59, 28 wrz 2014


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
A_gawa napisał(a)
Stodoła sąsiada jest piękna. Właśnie takie widoki są w cenie. Ta moda na 'żurnalowatość' to manieryzm i osobiście mam tego dość. Stodoła! To jest to. Pozdrowienie spod Czech!


wydaje mi się, że moja jest ładniejsza bo z cegły
Ale tak to prawda takie budynki mają w sobie o wiele więcej niż blokowisko z wielkiej płyty, chociaż i niektóre z nich mają swój urok
____________________
Mój mały zakątek
MiraR 01:00, 28 wrz 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
A-gawa Brawo za zwrot..."żurnalowość" to manieryzm.Też się pod tym podpisuję
____________________
MiraR 01:03, 28 wrz 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Zauważyłam pobielony pień jabłoni.Tak więc fajna stodółka i tradycyjne bielenie drzew owocowych,u nas rzadko to już spotykany widok.
Witam Cię Mateuszu
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies