Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

aage 23:22, 21 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
nicol21 napisał(a)
Piękne te detale i wycinki!
Powiesz mi czym focisz i jaki masz obiektyw [jeśli focisz czymś z wymiennym obiektywem]?i czy jesteś zadowolona? Nadal jestem poszukująca do canona. [z awataru wnioskuję że jednak masz lustrzankę ]


Drobnostki uszczęśliwiają najbardziej

Fotografuję aparatem z żółtym logiem (podobno miłośnicy dzielą się na Nikoniarzy i Canoniarzy Dziś już wiem, że był to bardzo dobry wybór mojego męża. Kiedyś zamieniłabym jedynie na wyższy model. Szkło "kitowe" 18-105 mm 3.5-5.6 GED VR DX oraz 35mm 1,8G DX...niekończąca się historia
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Ewkakonewka 23:59, 21 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Ale miło patrzeć na to co widzi Twoje oko
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
bdan 08:23, 22 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Agnieszko pozdrawiam cieplutko w ten deszczowy dzień
ANIA 08:45, 22 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
aage napisał(a)


Drobnostki uszczęśliwiają najbardziej

Fotografuję aparatem z żółtym logiem (podobno miłośnicy dzielą się na Nikoniarzy i Canoniarzy Dziś już wiem, że był to bardzo dobry wybór mojego męża. Kiedyś zamieniłabym jedynie na wyższy model. Szkło "kitowe" 18-105 mm 3.5-5.6 GED VR DX oraz 35mm 1,8G DX...niekończąca się historia


Przydatne informacje podajesz. Moja córka zaprzyjaźniła się z fotografią. Nabyła pierwszą swoją lustrzankę (też z żółtym znaczkiem) i zdobywa umiejętniości w przestrzeni. Zaczyna też kurs z fotografii prowadzony w lokalnym MDK-u. jako inspirację pokazałam jej Twój wątek z przepieknymi fotografiami. Pozdrawiam.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
WilczaGora 09:27, 22 paź 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
czekam na wiosenne "szerokie horyzonty" z Twojego ogrodu
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
aage 10:28, 22 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Czyżby piękna złota jesień odpuściła? Od rana mrok do towarzystwa z przeszywającym wiatrem oraz deszczem...no nic zakładam ciepłe skarpety. Nie ma innej opcji to będzie dobry dzień!

Ewkakonewka napisał(a)
Ale miło patrzeć na to co widzi Twoje oko


Wielokrotnie się przekonałam, że patrzeć nie znaczy widzieć. Cieszę, się że spoglądamy w tą samą stronę

bdan napisał(a)
Agnieszko pozdrawiam cieplutko w ten deszczowy dzień


Ściskam mocno

ANIA napisał(a)


Przydatne informacje podajesz. Moja córka zaprzyjaźniła się z fotografią. Nabyła pierwszą swoją lustrzankę (też z żółtym znaczkiem) i zdobywa umiejętniości w przestrzeni. Zaczyna też kurs z fotografii prowadzony w lokalnym MDK-u. jako inspirację pokazałam jej Twój wątek z przepieknymi fotografiami. Pozdrawiam.


Moja przygoda z fotografią zaczęła się przypadkiem. Pasje zaczęły się uzupełniać a wychodząc do ogrodu szlifowałam z każdym kolejnym kadrem swój warsztat. Wg mnie to najlepszy sposób na naukę i poznanie sprzętu. Resztę ważnych informacji zgłębiłam poprzez czytanie książek. Jestem ciekawa jakie będą wrażenia córci po pierwszych lekcjach na kursie...podzielisz się ze mną jej spostrzeżeniami? Miło, że mogę być dla kogoś inspiracją. Jednak najważniejsze jest to aby czuła to co robi i fotografowała sercem.
Trzymam kciuki!!!
Całusy

WilczaGora napisał(a)
czekam na wiosenne "szerokie horyzonty" z Twojego ogrodu


Lubię jednostajność, formy i w takich charakterze stworzyłam swój ogród. Na przestrzeni pór roku niewiele się zmienia. Grają jedynie kolory.
Oczywiście, że będę pokazywać
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
ANIA 10:30, 22 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Dziękuję. Też życzę jej efektów na miarę potrzeb i talentu.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
dorkow0 11:23, 22 paź 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Aga...
Ależ cudne ujęcia, podoba mi się w każdym calu... Cudnie u Ciebie...
A, te ozdoby, są takie delikatne... Patrzę i patrzę...
Buziaki zostawiam...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
reniuniek 12:14, 22 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2014
Posty: 36
Cześć Aguś
Aura nam się popsuła, prawda? A ja dzisiaj chciałam składać ogrodowy namiot i nici z tego zamiaru.
Śliczny aniołek
Ściskam.
____________________
Renata.
Milka 12:16, 22 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

Wielokrotnie się przekonałam, że patrzeć nie znaczy widzieć. Cieszę, się że spoglądamy w tą samą stronę
******

Jak trafnie ujęte

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies