Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

aage 23:35, 07 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Luki napisał(a)
Pytałaś czy widze różnice... owszem widze i to spore. Z tego co udało mi się zauważyc do dosadziłaś sporo bukszpanów, na rabacie pod pewnym elementem na początku działki rośliny mocno podrosły, a kolorystyka się ujednoliciła. Przy placyku jeszcze wiele nie pokazałaś, ale zaczęłaś strzyc jałowce i kulki bukszpanowe zawitały... ciekaw jestem jak teraz prezentuje się miejsce na prawo od placyku tam gdzie był lub nadal jest element wodny


Cieszę się, że widać efekty pracy mam nadzieję, że na plus
Faktycznie dosadziłam sporo bukszpanów, głównie ze względu na ich pokrój, klasę i elegancję jaką wnoszą do ogrodu. Nie wiem o jakim elemencie mowa? chyba się pogubiłam we własnym ogrodzie Kolorystyka faktycznie została ujednolicona już jakiś czas temu. Odcienie czerwienie i nieśmiertelna zieleń. Jakoś nie widzę innej kolorystyki u siebie. Przy placyku w tym sezonie wyczułam delikatny chaos a więc postanowiłam dosadzić kika prostych, naturalnych form (kul) a jałowce próbnie przystrzyc na wrzeciona vel stożki Element wodny nadal jest, obecnie te okolice wyglądają tak....





anabuko1 napisał(a)
Witaj Aguś w piękny słoneczny dzień !!
Jakoś przypadkowo znalazłam cienie TUTAJ !!

Ogród wymuskany,tętniący rożnymi kolorkami,przyjemnie mi jest zawsze go oglądać .
Zdjecia jak zwykle, rewelacyjne!


Witaj Aniu
Miło mi widzieć starych,dobrych znajomych tutaj bez dwóch zdań ogrodnicy to jednak wielka rodzina
Znasz już pewnie u mnie każdy zakątek, mimo wszystko zapraszam...mam nadzieję, że każdy kolejny kadr będzie Ci się miło oglądać
Buziaki!

Enya73 napisał(a)
Wow, wow , wow Przepiękny ogród, super że go w końcu pokazałaś Ukrywać taką perełkę przed ogrodowiskowym światem, to nie przystoi

Zaznaczam, bo będę stałym gościem Pozdrawiam serdecznieI dzięki za odwiedziny u mnie, które nakierowały mnie na taki fantastyczny ogród


Witam właścicielkę najpiękniej przebarwiającego się ogrodu na forum
Staram się tworzyć ogród wg tego co dyktuje mi serce, może czasem wbrew ogrodniczym regułom i zasadą. Uczę się na błędach i dążę do perfekcji. Będzie mi miło Cię gościć a więc zapraszam serdecznie jednocześnie dziękuję za miłe słowa. Całus

Anias napisał(a)
wrażliwa artystyczna dusza.. witaj Agnieszko.
tez uwielbiałam Anię.. los jest przekorny..


Rozgryzłaś mnie po kilku wpisach spryciula
Z wiadomością nie mogę się uporać...ale czy w ogóle można kiedy odchodzi jak młoda osoba? Życie jest tyle warto co jeden oddech i jedno bicie serca.

bdan napisał(a)
Witaj Agnieszko.


Super, że założyłaś swój wątek, będziesz "na miejscu".

Zaznaczam do lektury, bo żadnego Twojego wpisu nie chciałabym pominąć.


Danusiu witam oficjalnie u mnie

Sebek napisał(a)
Aga, przepiękne robisz zdjęcia, ale miejsce do ich robienia również jest śliczne Zawsze podziwiam ludzi, którzy z taką lekkością tworzą i podają nam na tacy detale i szczegóły Ja się tego uczę, ale rzadko kiedy mi to wychodzi


Bardzo mi miło Cię gościć Fotografia stała się pasją dzięki ogrodowi. Dzisiaj wychodząc do ogrodu realizuję dwie pasje, które świetnie się uzupełniają Miło, ze podobają Ci się moje kadry. Ja się łapię na tym, że w moich folderach ze zdjęciami w większości dominują zdjęcia detali, ulotnych chwil, zatrzymanych w kadrze uczuć. Lubię to wyłapywanie, dostrzeganie detali, obok których niektórzy przechodzą obojętniej...samo życie. Szerze...wiele zależy od naszej wrażliwości oraz samego widzenia świata. Trzymam kciuki!!!



____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
AgnieszkaW 23:48, 07 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agnieszko, znów jestem u Ciebie pooglądać detale, ale chciałabym więcej... Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
jazzy 10:56, 08 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
aage napisał(a)

Nie no, czegoś takiego to ja się w najsmielszych snach nie spodziewałam!
Piękno, wrażliwość, perfekcja, romantyzm... i idealny ogród gotowy
Kadry pierwsza klasa! Sama nie mogę się doczekać kiedy będę chodzić z aparatem po moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...
No to już się mnie nie pozbędziesz
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
aage 21:10, 08 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Może by tak spojrzeć bliżej, zatrzymać się i dostrzec...

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 21:12, 08 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
AgnieszkaW napisał(a)
Agnieszko, znów jestem u Ciebie pooglądać detale, ale chciałabym więcej... Pozdrawiam


Aguniu szalenie mi miło, że zaglądasz...więcej mówisz i masz

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 21:18, 08 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
jazzy napisał(a)

Nie no, czegoś takiego to ja się w najsmielszych snach nie spodziewałam!
Piękno, wrażliwość, perfekcja, romantyzm... i idealny ogród gotowy
Kadry pierwsza klasa! Sama nie mogę się doczekać kiedy będę chodzić z aparatem po moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...
No to już się mnie nie pozbędziesz


Witam serdecznie
Ogród się tworzy i zostało jeszcze trochę do dopracowania...mamy jednak na to całe życie Ogród tworzy wg gdzieś tam zaplanowanej wizji...miało być czuć powiem śródziemnomorskiego powietrza i bijące ciepło południa. Romantycznie i elegancko a zarazem prosto w odbiorze. Cieszę, że podobają Ci się kadry Staram się co kilka dni zaserwować sobie leniwy spacer z aparatem dla zatrzymania ulotnych chwil i całego otaczającego mnie piękna.
Zapraszam częściej
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
gardney 21:34, 08 paź 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Witaj Agnieszko! Zobaczyłam że w tym wątku taki ruch, przyszłam i widzę że nie bez powodu, bardzo ładnie i zdjęcia super. Pozdrawiam!
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
MarzenaG 23:01, 08 paź 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 757
Witaj, pewnie się już powtarzam ale ogród w detalach bardzo zachwyca, mój ideał niedościgniony, Stworzyć taki ogród z duszą, Pozdrawiam, wieczorowo
Zdjęcia zachwycające
____________________
Niezdecydowana ogrodniczka
lojalna_ 10:25, 09 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Twoich zdjęc nigdy dosc marzy mi sie taka chwila zadowolonia i uchycenia kropli, pajeczyny ...cudnie rozmarzyłam sie a u mnie piach , zwir i bajzlownik jeszcze tydzien i odetnę a teraz ciesze sie ze jest Twój ogród i moge sie w nim schowac
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anabuko1 10:30, 09 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
piękne spojrzenie na jesienny ogród.
Najbardziej spodobała mi się ta fotka z kroplami wody--i od razu myśl- Jak dwie krople wody
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies