Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Ewkakonewka 14:29, 09 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
aage napisał(a)


Miło, że znalazłaś coś dla połechtania oczu
Bluszcz u mnie rośnie przy założeniu wodnym już drugi sezon i nie panoszy się. Może to taka odmiana. Uwielbiam jednak wszystkie ale w wersji pełzającej lub zwisającej. W donicach również mam kilka, na zimę przesadzasz do gruntu?

W dużych donicach zimuje, w małych raz się uda raz nie, ale mam skąd nowy brać więc się tym nie martwię
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
aage 14:53, 09 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ewkakonewka napisał(a)

W dużych donicach zimuje, w małych raz się uda raz nie, ale mam skąd nowy brać więc się tym nie martwię


Czyli loteria tak jak myślałam. Jaką masz odmianę? Pokażesz?
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
ANIA 15:15, 09 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Pięknie.... wrócę tu....
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
waldek727 15:53, 09 paź 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
aage napisała:

Waldku na wstępie chciałabym Cię serdecznie przywitać i podziękować za tam miłe słowa. W takich momentach jak ten nie wiem co powiedzieć. Od zawsze miałam wrażenie, że stoję z boku, że dostrzegam świat zupełnie inaczej niż moi znajomi, że czuję zupełnie inaczej, mocniej, bardziej. Wrażliwość z jaką patrzę na świat czasem przeszkadza, bo w dzisiejszych czasach liczy się tylko twarda skóra, skrywanie własnych słabości (wrażliwości). Uważam, że to jednak wewnętrzna siła, głośne wypowiadanie i dążenie do realizacji własnych planów, zamierzeń i spełnianie marzeń mówi o naszej mocy. Dążenie do perfekcji- faktycznie staram się aby wszystko wyglądało dokładnie tak jak sobie zaplanowała. Zdecydowałam się na ogród z półki formalne i faktycznie tak jak zauważyłeś, to ta grupa, która wymaga najwięcej pielęgnacji jednak odwdzięcza się elegancją, prostą wyrazu i zwyczajną atrakcyjnością miłą dla oka o każdej porze roku. Ogród tworzyłam etapami, często obserwowałam zachowania roślin na przestrzeni zmian pór roku a później dopracowywałam to co nie grało. Może i mam coś z duszy artysty...wszystko to co robię staram się robić na najwyższym poziomie i wyznaczać sobie każdorazowo wyższe poprzeczki. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa, pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie w moje progi


Agnieszko.
Dziękuję Ci za podzielenie się ze mną cząstką wizji własnego świata. ,,Czytając Ciebie" odnosiłem często takie wrażenie jakbym słuchał samego siebie.
Dziękuję za zaproszenie z którego na pewno będę korzystał.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Ewkakonewka 19:40, 09 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
aage napisał(a)


Czyli loteria tak jak myślałam. Jaką masz odmianę? Pokażesz?

No z nazwami odmian to wiesz u mnie ciężko , ale zdjęcia donic były
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
aage 21:09, 09 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Pajęczyny babiego lata....chciało by się rzec chwilo trwaj i nie przestawaj. Kolory zauważalne w każdym kącie, soczysta zieleń, szelest liści, szum traw. Zwyczajna kawa w ogrodzie a dająca tyle energii i optymizmu po całym dniu.

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 21:10, 09 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
ANIA napisał(a)
Pięknie.... wrócę tu....


Dziękuję Zapraszam serdecznie
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 21:13, 09 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
waldek727 napisał(a)
aage napisała:



Agnieszko.
Dziękuję Ci za podzielenie się ze mną cząstką wizji własnego świata. ,,Czytając Ciebie" odnosiłem często takie wrażenie jakbym słuchał samego siebie.
Dziękuję za zaproszenie z którego na pewno będę korzystał.
Pozdrawiam.


Wszystko to co robimy w życiu jest odzwierciedleniem Nas samych. Mówią, że nie ma identycznych ludzi, ja jednak wierzę, że są na świecie ludzie o podobnej wrażliwości tzw. bratnie dusze.
Zasyłam garść serdeczności
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 21:14, 09 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ewkakonewka napisał(a)

No z nazwami odmian to wiesz u mnie ciężko , ale zdjęcia donic były


Wielu nazw odmianowych i ja nie znam a więc rozgrzeszam lecę szukać tych obsadzonych bluszczem donic chyba przeoczyłam.
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Enya73 21:18, 09 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
aage napisał(a)


Faktycznie A1 nie dłużej niż 30 minut a więc łapię się w zasięg radaru


A to Ty pracujesz w Katowicach, czy Cię mylę z inną dziewczyną ?
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies