Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

siakowa 07:10, 26 paź 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
blyxa napisał(a)

O to muszę koniecznie pamiętać aby wpaść wiosną i podziwiać
zobaczymy czy nie będzie zgrzytu bo żadnych nie widziałąm na żywo mogłam kupic kilka sztuk, sprawdzić i ewentualnie dokupić w przyszłym roku ...ale...kto nie ryzykuje ten nie ma

Zapraszam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Juzia 08:30, 26 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
siakowa napisał(a)

marzenko rozmach wiesz ani jednej cebuli tulipana nie mam w ogrodzie...a rabat trawiastych i bylinowych dużo a jak przeczytałam u reni ze szmaragdowego ze we wgłebniku samym ma 200 szt to moje to jakby i tak za mało


Właśnie dlatego rozmach, bo to Twoje pierwsze.
Ja pierwszych tulipanów miałam 6szt Jedna paczka z biedry
Zaszalałam wtedy

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nawigatorka 08:43, 26 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Haha u mnie pierwsze były czerwone i żółte żonkile.najtańsze wtedy w LM.posadzone gdy jeszcze domu nie bylo i jeszcze rok temu mimo tego że wielokrotnie przekopane wychodziły z ziemi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 09:03, 26 paź 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Juzia napisał(a)


Właśnie dlatego rozmach, bo to Twoje pierwsze.
Ja pierwszych tulipanów miałam 6szt Jedna paczka z biedry
Zaszalałam wtedy



to ja tak miałam w zeszłym roku krokusów, co kot napłakał licze na to że ta ilość zaspokoi mnie już na długi czas i nie będzie mnie kusić dokupywanie nowych pewnie naiwna jestem
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 09:04, 26 paź 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)
Haha u mnie pierwsze były czerwone i żółte żonkile.najtańsze wtedy w LM.posadzone gdy jeszcze domu nie bylo i jeszcze rok temu mimo tego że wielokrotnie przekopane wychodziły z ziemi


jak kolor będzie nie teges to będę mieć wazony pełne kawitów w domu
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Juzia 09:13, 26 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
siakowa napisał(a)


to ja tak miałam w zeszłym roku krokusów, co kot napłakał licze na to że ta ilość zaspokoi mnie już na długi czas i nie będzie mnie kusić dokupywanie nowych pewnie naiwna jestem


Pewnie!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beata_m 17:55, 26 paź 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
wow ale szaleństwo tulipanowe!!! a mnie kolorystyka Twa bardzo intryguje!!! będę wypatrywać wiosną

nawet i ja nie znając popularności zające zamówiłam sobie u niego ale nie tak spaktakularne ilości
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
lindsay80 18:07, 26 paź 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
No Kasia rzutem na taśmę widzę zakupy tulipanowe zrobiłaś, te purple to też mi się podobają.
Ja dziś dokupiłam co nieco i aż sama się boję co to będzie bo róż z pomarańczem postanowiłam połączyć.
____________________
Tu ma być ogród :)
Jagodaa 18:14, 26 paź 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Widziałam Edyta Twoją inspirkę i będzie git . U Danusi też taki mix dziś widziałam .

Liczysz siaku, że Ci te tulipany powtórzą kwitnienie? bo z tym to duża niepewność...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
lindsay80 18:21, 26 paź 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Jagodaa napisał(a)
Widziałam Edyta Twoją inspirkę i będzie git . U Danusi też taki mix dziś widziałam .

Liczysz siaku, że Ci te tulipany powtórzą kwitnienie? bo z tym to duża niepewność...


Miałam pomarańczu do swojego ogrodu nie wprowadzać na skapitulowałam jak się inspirek takich naoglądałam
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies