Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Rench 19:08, 13 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
I różyczki które jeszcze kwitną
Schöne koblenzerin- na razie jeden kwiatuszek,ale ma jeszcze kiść pąków.

Brother Cadfael

Kronnenburg

France Libre




____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 19:19, 13 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
popcarol napisał(a)
hura! te chopiny przy kostce to moja ulubiona rabata u Ciebie Ach czemu ja mam tylko jednego?? buu :/

pozdrawiam!!!


To dla ciebie Karolina




____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
paniprzyroda 19:28, 13 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jak miło Cię widzieć w nowym wątku Przemiany super, o różach nie mówię, bo wiesz, że uwielbiam Twoje okazy. Pięknie pokazałaś Kronnenburg, ma trudne do uchwycenia kolory. Trawki w bukszpanach pięknie wyglądają
____________________
Dwa ogrody
popcorn 19:34, 13 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
mm piękne
____________________
Mój nowy ogródek
Rench 19:47, 13 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
paniprzyroda napisał(a)
Jak miło Cię widzieć w nowym wątku Przemiany super, o różach nie mówię, bo wiesz, że uwielbiam Twoje okazy. Pięknie pokazałaś Kronnenburg, ma trudne do uchwycenia kolory. Trawki w bukszpanach pięknie wyglądają


Też się cieszę że wpadłas
Ja wolę ją w takim stadium rozkwitu


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
popcorn 19:48, 13 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hmm wykopałam tę różę i oddałam Teściowej, jakoś do mnie nie przemawia. No i łapie plamistość jako jedna z pierwszych :/
____________________
Mój nowy ogródek
Dorota123 19:58, 13 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Jak ja lubię oglądać takie metamorfozy Ileż to człowiek nalata się po tym ogródku z zakupioną roślinką, naprzymierza, wsadzi, a w następnym roku stwierdza ,,to jeszcze nie to miejsce" Mój M podobnie gdera, twierdzi, że ryję w tym ogródku jak kret, ale nie przejmuję się tylko robię to co lubię i sprawia mi radość. Po za tym nie jestem już nastolatką i swoje ,,widzimisię " mogę mieć.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Rench 19:58, 13 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
I jak na chaotnika przystało,nawet moje krokusy teraz sobie przypomniały że mają kwitnąć, wiosną im się nie chciało




Prawdziwy krokus,nie zimowit



____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 20:17, 13 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dorota123 napisał(a)
Jak ja lubię oglądać takie metamorfozy Ileż to człowiek nalata się po tym ogródku z zakupioną roślinką, naprzymierza, wsadzi, a w następnym roku stwierdza ,,to jeszcze nie to miejsce" Mój M podobnie gdera, twierdzi, że ryję w tym ogródku jak kret, ale nie przejmuję się tylko robię to co lubię i sprawia mi radość. Po za tym nie jestem już nastolatką i swoje ,,widzimisię " mogę mieć.

Moja rodzinka ostatnio stwierdziła,że tylko psa im szkoda,bo Tina mi towarzyszy podczas tych wszystkich rewolucji i kiedyś ją wykończę tym łażeniem
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Madzenka 20:18, 13 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O jak fajnie zobaczyć wreszcie Twój cały ogród. Niesamowite zmiany!
I cieszę sie, że Twoje różyczki obejrzę, bo masz same rarytasy!


Ps. Coś nie halo w podpisei bo nie mogę wejsć, musiałam cię wylookać przez wyszukiwarkę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies