Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

hanka_andrus 12:44, 28 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wg mnie mogą to być dzwonki brzoskwiniolistne.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gabriela 13:37, 28 lip 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Moje róże mają przerwę w kwitnieniu, w dodatku większość złapała czarną plamistość, więc będę oglądać sobie na razie u Ciebie. A że mam duże zaległości, to i przyjemności więcej.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 13:41, 28 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ehhhh te roże
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Anda 15:48, 28 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
Rench napisał(a)
Burza wyłamała mi mieczyki,ale róże zaczynają tłoczenie i się kręci,tylko wąchać nie ma kiedy
Brother Cadfael

Chandos Beauty

Eden Purple / Ebb Tide

Summer Song

Soeur Emmanuelle - Dieter Muller

Abraham Darby

Crocus Rose

Munstead Wood


Muszę w takim razie powtórzyć, piekne są
Brother taki jaśniutki u Ciebie. Nie poznałam go
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Pszczelarnia 17:14, 28 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Rench napisał(a)
monteverde - Aniu,może ty odgadniesz co ja to nasiałam,bo zachodzę w głowę i nie mam pojęcia,może jakieś dzwonki...? Listki jakieś znajome,ale nie mam pojęcia co to.




Troszkę jak chabry niebieskie. Tylko one bardziej ostro zakończone są. A to rośnie jak: kępkowo, rozchodzi się? Nawet mi na myśl złocienie przyszły w jakiejś odmianie. Nie kwitły jeszcze?


Czy mówiłam, że lubię Twoją Roses Collection? Sama przyjemność w tej różnorodności.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
monteverde 21:04, 28 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Rench napisał(a)
Anda - Podpisane
To załaduję Chantala dopiero na wiosnę do donicy,żebym nie ukatrupiła przez zimę

monteverde - czekamy na deszcz,a jak już przyjdzie to nawałnica. Mi konewką rzucało po ogrodzie
A miniaturowe budleje przyklepało do ziemi.
Em tylko stwierdził,że przynajmniej raz zerwałam własne mieczyki do wazonu,bo zazwyczaj lecę na bazarek kupować,a moich nie wolno ruszać

Urszulla - To pojedyncze kwiatki,całośc już nie jest tak zachwycająca jak w czerwcu Ale cieszą za to inne
Muszę pozbierać nasiona z tych białych cyni,fajnie świecą na rabacie


Lewkonie pachną pięknie

I anafalis zaczyna kwitnąc,a róże przekwitły,miał być towarzystwem dla czerwonej rózy

Ja swoich kwiatków też staram się nie zrywać chyba, że deszcz jak wczoraj połamie budleja wysoka mi padła zimą, a małe jeszcze w rajskim oddalam śliczne jednoroczne ja nie wysiewałam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 21:18, 28 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Rench napisał(a)
monteverde - Aniu,może ty odgadniesz co ja to nasiałam,bo zachodzę w głowę i nie mam pojęcia,może jakieś dzwonki...? Listki jakieś znajome,ale nie mam pojęcia co to.



po liściach wygląda na dzwonek, ale czy brodaty czy skupiony czy miotełkowaty to dowiemy się jak zakwitnie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
mira 00:03, 30 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Renia laki są łatwe w uprawie ja siałam niedawno i już mam do pikowania. To dwuletnia roślina można siać teraz jeszcze.
A kiedy dalie sadzilas i jakie bo sa wczesne i pozne.

pozd
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Rench 01:08, 30 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
hanka_andrus , monteverde - to mogą być dzwonki,ale przypomniało mi się,że siałam też goździki brodate,możliwe,że to mogą być one?

Gabriela - u mnie też wiele róż złapało plamistość,przy tej pogodzie to chyba nieuniknione.
Ale cieszmy się tym co kwitnie

Sebek - ech,cóż zrobić,chwalimy się tym comamy najlepsze

Anda - tak jakoś jasno wyszedł,ale to Brother

Pszczelarnia - złocieni nie siałam
Cieszę się,że lubisz moją kolekcję,wbrew pozorom ta kolekcja jest uporządkowana kolorystycznie

mira - kupiłam te dalie w woreczku w Briko,miały być ciemne pompony. Posadziłam do doniczek,rosną sobie,mają nieduże krzewinki,ale jeszcze nie mają pączków kwiatowych. Ciekawe co z nich wyrośnie
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 01:19, 30 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
I jeszcze coś dla rózanomaniaków
Wczorajsza burza otelepała wszystko w koło,wychodze dzisiaj rano do ogrodu,ocenić zniszczenia,niemal wszystko otrzepane z kwiatów,a
Aphrodite w pełnej krasie





I jeszcze jakas nóweczka ciemna,musze odkopać metkę

MW też się oparł ulewie

I nóweczka Thaiti
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies