Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Gdzie co i jak - czyli łap okazję :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzie co i jak - czyli łap okazję :D

Pawlus 21:23, 17 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Biedronka c.d. Hortensje ogrodowe po 17.99 kwitnące.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
uwielbiamogrody 08:16, 22 cze 2015

Dołączył: 18 cze 2015
Posty: 3
Firma internetowa http://www.birdcontrol.net.pl ma bardzo dobrą ofertę. Za niecałe 100 zł można zdobyć naprawdę dobre odstraszacze szkodników. Mają też sztuczne gniazda, sam zakupiłem do swojego, znalazłem też maskę (jakim cudem się tego ptaki boją?). Jakby ktoś naprawdę dysponował gotówką to mają profesjonalne odstraszacze do ptaków od 1000 zł wzwyż.
Ala106 10:30, 14 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 685
Wczoraj w Auchan Bydgoszcz kupiłam miłorząb japoński za 20 zł i Mariken za 34 zł.
Ładne. Mariken na pniu. Mają też dużo bylin w cenie od 2,50 do 8,00 zł.
Częściowo przekwtnięte, ale jak komuś nie przeszkadza, to orliki, dąbrówka za 2,50 zł. do przytulenia
____________________
Renata :-) Ogród na górce w zakolu wiślanym, Moje domowe - storczyki (phalaenopsis)
Hortensja 19:48, 08 lut 2016


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
czemu wątek tak wymarł, nie ma nigdzie żadnych okazji?
moim zdaniem naprawdę fajny wątek, może by go gdzieś wyżej przykleić?

Ostatnio w Biedronie były ciemierniki po 9.99
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Dorotka 20:03, 08 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
No właśnie, ja też uważam że to jeden z fajniejszych wątków.I warto go wyeksponować.

W Jysku były wyprzedaże fajnych donic, warto tam zaglądać.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Hortensja 20:13, 08 lut 2016


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
to ja zapytam o krakowską giełdę kwiatową - poprzedniego posta wstawiłam w nieodpowiednim miejscu - przepraszam
czy ktoś może był już w tym roku na giełdzie? jest coś ciekawego? na co aktualnie można "zapolować:?

liczę, że osoby miszkające bliżej giełdy dadzą cynk kiedy pokażą się jakieś ciekawe rosliny sezonowe. Osobiście czekam aż pojawią się trawy ozdobne. W zeszłym roku kupiłam sadzonki Rozplenicy japońskiej po 3 zł. Rosną obłędnie.

Niestety na giełdę mam ponad 80km i zadrzyło mi się pojechać i trafić na trochę 'jałowy" czas na giełdzie. Mozna było za to pooglądac doniczki

Był już ktoś? co słychać?
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Gardenarium 20:28, 08 lut 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Każda giełda jest atrakcyjna. Az tak stałych bywalców tej akurat giełdy u nas nie ma, warszawska czy wrocławska owszem. Na pewno pojedź, popytaj, oni sprowadzają to, na co jest zapotrzebowanie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hortensja 22:00, 08 lut 2016


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
pewnie jest tak jak piszesz. o giełdzie krakowskiej trudno znaleźć bieżące informacje.znam kilku zapaleńców giełdowych ale raczej mojego pokroju czyli pojechać, popatrzeć - raz, może dwa na rok ale cały rok żyją myslą, że bedzie fajna wycieczka - trzeba rano wcześnie wstać i takie tam
mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto na Balickiej bywa częsciej.
gdyby bywać częsciej to można by sobie wyrobić jakąś orientację ale w moim przypadku szkoda mi trochę czasu.
wolę pojechać do szkółki ale tam znów ceny "zawodowe"
zazwyczaj kupuję w dużej szkółce w Starym Saczu (myślę, że zainteresowani łatwo sobie wygooglają)
kupowałam tuje Szmaragd, hortensje Limelight, Magnolie, Berberysy "sky rocket" i "maria", bukszpanowe kule i śliwę wisniową. rośliny są dobrej jakości, minusem - ceny i kontakt telefoniczny. dzwoniłam kilka razy żeby zapytać o dostępność i ceny ale o cenach nie udzielają informacji telefonicznie. W przeciwieństwie np. do Państwa Szmitów, od których informacje i cennik miałam w przeciągu pół godziny.

może ktoś poleci jaką sprawdzoną szkółkę/gospodarstwo w Małopolsce? gdzie warto pojechać?
Wojakowa, Myślenice, I krzywaczka - słyszałam ale nie byłam. Może ktoś? coś?

Trzeba będzie ściągnąc do wątku Sylwię Jej ogród to jeden z ulubionych na forum i w końcu leży w Małopolsce, może nam coś podpowie

____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Wiolka5_7 17:37, 12 lut 2016


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
Jeśli kogoś interesują kule ozdobne do ogrodu to dziś kupiłam 3 szt. z rabatem - 70% w Obi. Napisane jest, że są ceramiczne, kolor szary. Te większe po 8,99 zł a ta mniejsza 5,09 zł. Były również inne rzeczy przecenione.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
iwka 17:40, 12 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Jakie fajne, szkoda ze do obi daleko
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies