Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

gardney 13:43, 22 paź 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
O i to jest dobra myśl trzeba dbac o siebie mimo że bez pracy efektu nie ma. Ale planowanie to praca i to długa dla amatorów.
Ja też sobie ulatwiam życie na każdym kroku. Jeżeli chcesz to mogę ci podesłać pewnien pomysł ktory bardzo ułatwia pielęgnację kwiatów przy domu i mi zaoszczedzil pracy w tym roku a nie będę robić na forum reklamy żadnych rzeczy.




____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Olili 14:51, 22 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Takie rzeczy to ślij kochana nawet nie pytaj
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Mathildis 16:22, 22 paź 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Olili napisał(a)
Hej, kochane dziewczyny witam Was wszystkie i każdą z osobna !
Bardzo się cieszę,że do mnie wpadacie,mimo ,że u mnie w ogrodzie nic się nie dzieje (mam nadzieję,ze to stan przejściowy )

Wasze rady, sugestie wszystkie biorę do serca i analizuję i na pewno na ich bazie coś powstanie .

Każdy wpis z zapałem czytam, dumam i powoli tworzę nowe szkice...

Dziś szyki popsuła pogoda , u mnie leje, a pan miał mi dołkim pod serby kopać no i nici, a cieszyłam się na to jak małe dziecko...teraz chyba muszę płakać jak małe dziecko



Nie rycz ... jutro też jest dzień
Podoba mi się pomysł Ewalm - fajnie wykorzystała ten łuk z tujek...
Wyznaczenie docelowej wielkości i kształtu rabat jest bardzo ważne - wiadomo, że zawsze w trakcie prac wyjedzie jakaś korekta, ale ogólny docelowy zarys jest niezbędny... szczerze nie umiem myśleć nad nasadzeniami jak nie mam wyznaczonego kształtu rabaty
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 16:22, 22 paź 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
gardney napisał(a)
O i to jest dobra myśl trzeba dbac o siebie mimo że bez pracy efektu nie ma. Ale planowanie to praca i to długa dla amatorów.
Ja też sobie ulatwiam życie na każdym kroku. Jeżeli chcesz to mogę ci podesłać pewnien pomysł ktory bardzo ułatwia pielęgnację kwiatów przy domu i mi zaoszczedzil pracy w tym roku a nie będę robić na forum reklamy żadnych rzeczy.






ja też poproszę o pomysł
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
gardney 18:40, 22 paź 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Dziewczyny macie pw. Niestety wiadomość do Mathildis mi się zdublowala za co przepraszam
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Olili 21:36, 22 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Mathildis napisał(a)


Nie rycz ... jutro też jest dzień
A jak jutro też będzie padać

Linie rabat, linie rabat..tworzą się w głowie,tworzą co raz.......... szersze..
Niedługo będą na papierze
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 12:07, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
U mnie się wypogodziło,ale co z tego jak pomocnik nie dotarł...normalnie trafia mnie.
Zrobiłam zdjęcia swojej rabatki

Przed....


____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 12:12, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
I po .....

____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 12:14, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
I ..

____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 12:17, 24 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Trzmielina na pniu dosadzona celem poprawienia proporcji,aby rabata nie była zbyt "płaska",

marny rododendron zostanie wiosną wysiedlony.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies