Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

lojalna_ 10:40, 21 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mam tez dylemat swiateczny ...choinke w zeszłym roku pierwszy raz na biało puchato i w tym tez ale nie wiem jaki kolor dekoracji ...chciałam zrezygnowac z czrwieni na rzecz niebieskiego ale trudno mi troche z czerwienia sie rozstawac hhhmmmm dylematy


Ja mam wnetrza biało czarno szare .....wiec niebieski lepszy hihi a Ty moze zrób cos szalonego to tez poprawia humor swiateczny
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
popcorn 10:49, 21 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
Olili 11:13, 21 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
lojalna_ napisał(a)
Mam tez dylemat swiateczny ...choinke w zeszłym roku pierwszy raz na biało puchato i w tym tez ale nie wiem jaki kolor dekoracji ...chciałam zrezygnowac z czrwieni na rzecz niebieskiego ale trudno mi troche z czerwienia sie rozstawac hhhmmmm dylematy


Ja mam wnetrza biało czarno szare .....wiec niebieski lepszy hihi a Ty moze zrób cos szalonego to tez poprawia humor swiateczny


Te dekoracje robimy na kiermasz szkolny
W domu choinkę ubieram na srebrno -szampańsko(beżowo -szary ) ,bo takie mam wnętrza ,
W pokoju dziewczynek małe choineczki -kolory wg ich preferencji :-0 , no u małej to jeszcze ja trochę zdecyduję (chyba..) a i jeszcze starsza dopomina się jednak kolorów na tej salonowej choince i nie wiem co to będzie...

Mi samej trochę tęskno do świątecznej czerwieni...........

Do Twoich wnętrz podobały by mi się dekoraxcje srebrno- liliowo - fioletowe Chyba żebyś chciała na "lodowo" wtedy niebieski-granat- srebrny,przezroczyste kryształki (takie zawieszki ,nie bomnbki) no i światełka ledowe (biały zimny), a i jeszcze pięknie wygladałaby u Ciebie ta choinka przystrojona po prostu w srebrne i czarne bombki

Jeśli tęsknisz za czerwienią to wkomponuje się ona u Ciebie z białymi ozdobami do towarzystwa...
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 11:29, 21 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
i Taki stroik n kiermasz szkolny ale widzę że muszę nieco go uszczelnić ,bo gąbka florystyczna prześwituje
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
lojalna_ 11:30, 21 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kurcze podoba mi sie bialo czarny ale choinkowe ozdoby w tej kolorystyce troche mnie ....jakos za mało odwazna jestem ...widziałam w Goczalkowicach czarna choinke oczywiscie sztuczna ...a mam zawsze prawdziwa i przy takiej zostane ale ta czarna była z połyskiem pieknie była przystrojona tylko to do sklepu markietu chyba nie do domu ...
Łamie sie bardzo krece wsrod ozdób które tez tanie nie sa .....srebrno fioletowe ...niezle fest mi sie podoba.....srebrne zimne moze dodam troche bialego puchatego....wszystko zalezy od tego co naprawde znjade w slepach dzieki za podpowiedz

Troche tesknoty za czerwinia nie zaszkodzi ....

Dzieciom zawsze sie ulega moj Kamil ma juz 15 i nie sadze zeby w tym roku domagał sie koloru haha ale zapewne ocena jak zawsze bedzie ostra ale hiper superrr albo dno

Kiedys tez pracowałam z dziecmi ..... I dekoracje, kiermasze to był ogrom, pracy czasu iale tez sporo radosci
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:31, 21 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Olili napisał(a)
i Taki stroik n kiermasz szkolny ale widzę że muszę nieco go uszczelnić ,bo gąbka florystyczna prześwituje



Swietnie działasz
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 11:34, 21 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ulala niezle fest modern

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Olili 12:35, 21 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
wynalazłam zdjęie ,na którym widać moję zeszłoroczną choinkę,choć na pierwszym zdjęciu moja córunia


i ozdoby choinki z bliska
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
gardney 18:05, 21 lis 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Śliczna córcia a choinka również ale córa słodziak
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Olili 11:03, 22 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
gardney napisał(a)
ale córa słodziak


tak,to nasz cukiereczek
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies