Gdzie jesteś » Forum » Literatura ogrodnicza » "Gardeners'World" po polsku

Pokaż wątki Pokaż posty

"Gardeners'World" po polsku

Basiaw 19:01, 29 paź 2014


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Witam

Mało ostatnio zaglądam na forum, chroniczny brak czasu, ale chciałam podzielić się informacją, bo nie widzę wzmianki na forum - będzie polska wersja czasopisma "Gardeners'World", można już wykupić prenumeratę, promocyjna roczna za 36 zł, ja już kupiłam

Jeśli jednak gdzieś na forum jest rozmowa o tym czasopiśmie, to zamknij Danusiu ten wątek.

Pozdrawiam!
____________________
Nasz mały, zielony świat
Gardenarium 19:07, 29 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ja prenumeruję wersję angielska, ale chętnie zakupię wersję polską, ciekawe czy identyczna z angielska, bo Mój piękny ogród różni się od wersji niemieckiej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ela_z 19:29, 29 paź 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Basiaw napisał(a)
Witam

Mało ostatnio zaglądam na forum, chroniczny brak czasu, ale chciałam podzielić się informacją, bo nie widzę wzmianki na forum - będzie polska wersja czasopisma "Gardeners'World", można już wykupić prenumeratę, promocyjna roczna za 36 zł, ja już kupiłam

Jeśli jednak gdzieś na forum jest rozmowa o tym czasopiśmie, to zamknij Danusiu ten wątek.

Pozdrawiam!


A mozesz podrzucic jakis link na priv bo na necie nie moglam nic znalesc na ten temat
Pozdrawiam
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
hanka_andrus 19:31, 29 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dla mnie też! Proszę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basiaw 20:03, 29 paź 2014


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
O czasopiśmie dowiedziałam się z ulotki dołączonej do innego czasopisma tego wydawnictwa, które prenumeruję, jest okładka numeru styczeń/luty 2015 i na okładce są tytuły artykułów:
Ulubione rośliny Carol
Oszczędny ogrodnik (stawiam na Montego Dona )
Ptaki zimą w ogrodzie, Do zrobienia w styczniu i lutym

Załączam zdjęcie tej ulotki, bo na stronie wydawnictwa na razie skromnie z informacjami.

Mam nadzieję, że szybciej niż 15 grudnia, kiedy pismo pojawi się w kioskach, dostanę numer listopad/grudzień 2014, od którego wykupiłam prenumeratę.
Tu można kupić prenumeratę:
http://avt.pl/portfolio/124-garden-ogrod-po-angieslku
____________________
Nasz mały, zielony świat
Kondzio 20:10, 29 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
fajnie i dzekuje za wiadomosc
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gabriela 21:51, 29 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
No to super, mam parę numerów angielskich. Właśnie odpadło Zieleń to życie, na pewno zrezygnuję z kupowania Magnolii, zastananawiam się nad Działkowcem czy kontynuować i zapronumerowałam The English Garden na cały 2015. Zostaje Mój piękny ogród.
Skoro zaczynają od nowego roku, to numer pierwszy pojawi się pewnie w grudniu, przed świętami.
W oryginale piszą tam nasi ulubieńcy: Monty Don, Alan Tichmarsch i Carol Clain, jeset dużo o kwiatkach i warzywach, styl poradnikowy. Jedyne, czego mi brakuje, to artykułów o ogrodach, takich jak w The English Garden albo The Garden Illustrated.
Niemiecki Mój piękny ogród przedrukowuje tylko część materiałów, format pisma jest większy, więcej stron, więcej pięknych zdjęć, lepszy papier. O korzystniejszych warunkach prenumeraty nawet nie wspominam.
Oryginalny Gardener's World ma ok. 150 stron, ale połowa to reklamy. Bardzo jestem ciekawa polskiej zawartości.

Acha, wszystkie odcinki programu GW z 2014 roku są na You Tube w oryginale. Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę na YT "Gardener's World 2014". Cotygodniowa uczta.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
ewa_k 02:54, 30 paź 2014


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
zaprenumerowałam!
____________________
Ewa
Basiaw 09:12, 30 paź 2014


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Gardenarium napisał(a)
Ja prenumeruję wersję angielska, ale chętnie zakupię wersję polską, ciekawe czy identyczna z angielska, bo Mój piękny ogród różni się od wersji niemieckiej.


Danusiu, jeśli będzie tak, jak napisano z tyłu tej ulotki, której zdjęcie wrzuciłam, to pismo powinno być bardzo zbliżone do oryginału, bo twierdzą, że będą będzie tak tłumaczone, żeby polski czytelnik nie stracił nic z oryginału.
Czekam na pierwszy numer, bardzo jestem go ciekawa.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Kasial 19:06, 30 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Super I ja zaprenumeruję.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies