Gdzie jesteś » Forum » Literatura ogrodnicza » "Gardeners'World" po polsku

Pokaż wątki Pokaż posty

"Gardeners'World" po polsku

MoniDomi 17:12, 17 gru 2014

Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 34
Sprzedawca w kiosku mówił mi ,że takie pismo podobno ma dostać ok. 22 grudnia
KasiaWB 13:00, 18 gru 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
I ja zaprenumerowałam
wraz z podziękowaniem za zamówienie dostałam również od wydawnictwa informację z wyjaśnieniem i przeprosinami,że ukazanie się drukiem "premierowego" polskojęzycznego wydania nastąpi później niż planowali (połowa grudnia), z uwagi na procedury licencjodawcy (brytyjski koncern BBC).

Poczekam cierpliwie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Pszczelarnia 12:21, 29 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Edycja 1. numeru przesunięta z powodu korekt redakcyjnych strony brytyjskiej.
Swoją drogą, to dziwne, że reklama tego czasopisma po polsku leży.

Co do wersji the english Garden, warto zacząć prenumeratę ok. listopada, jest taki tydzień promocyjny (z okazji zbliżających się świąt), że jest bardzo korzystnie zrobić prenumeratę. Tylko niestety jest duży poślizg czasowy między wydaniem wersji angielskiej a jej otrzymaniem do skrzynki. Przy Garden i. nie ma tego problemu - bardzo szybka wysyłka.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 14:12, 29 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Reklama "Garden" po prostu nie istnieje i jestem pełna obaw o byt tego pisma na rynku.
"Zieleń to życie" się skończyło, bo miało problemy z dystrybucją, o czym wprost napisał w ostatnim numerze redaktor naczelny we wstępniaku. To prawda, ZtŻ było tylko w sieciowych kioskach, które są w centrach handlowych, w zwykłym kiosku czy sklepie - nie do kupienia.
Marzę o miesięczniku ogrodowym, w którym nie będzie zdjęć niemal wyłącznie z płatnych serwisów, jak w Magnolii i Działkowcu ostatnio, ani porad typu: cebulkę wsadzamy do ziemi cienkim końcem do góry, a grubym do dołu.
Zieleń to życie zaczynało być blisko ideału i wyszło jak zwykle.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
EwaG 21:00, 07 sty 2015


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
No i jest! Uczucia mieszane; jakość niektórych zdjęć niezadawalająca. Dużo warzywnika (może za dużo), rady dla mniej zaawansowanych ogrodników. Ale z zainteresowaniem przeczytałam artykuł o płodozmianie. No i Monty Don - jego mogłabym czytać pasjami, bez względu na to o czym pisze (czuję się jego bratnią duszą )
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
mira 21:42, 07 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ja jeszcze nie dostałam, kupiłaś w kiosku czy z prenumeraty ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kondzio 21:46, 07 sty 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ja zamówiłem teraz bo ewa napisała że dostała jak sie okaże że nie dostanę to kogoś uduszę
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
EwaG 06:44, 08 sty 2015


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
mira napisał(a)
Ja jeszcze nie dostałam, kupiłaś w kiosku czy z prenumeraty ?


Z prenumeraty.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Pszczelarnia 10:23, 08 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ja też nie dostałam. Bardzo to jakoś mało profesjonalne jest.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
volco 11:00, 08 sty 2015


Dołączył: 08 sty 2015
Posty: 11
Ja dostałem i jestem zadowolony. Jest trochę niedoskonałości w tym piśmie, ale mam nadzieję że to poprawią!

To zupełnie inna gazeta niż dotychczasowe polskie tytuły. Najbardziej podobają mi się długie teksty, mniej to krótkie porady.
____________________
Kocham zielone :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies