Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitanie Herbica

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitanie Herbica

herbic 22:15, 29 paź 2014


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 11
Witajcie

Dostosowując się do zwyczajów forum postanowiłem się przywitać nim zasypię Was pytaniami i moimi problemami Mam na imię Tomek, ale znany również w innych kręgach jako Herbic. Trafiłem do Was, gdyż jestem nałogowcem w oglądaniu pewnego popularnego programu o ogrodach i stąd właśnie dowiedziałem się o istnieniu forum. Na co dzień pielęgnuję niestety tylko mój mały zagajnik na balkonie, na dodatek po przeprowadzce i "odchowaniu" dwulatka założenie to dopiero nabiera pierwszych kształtów, i de facto nie ma czego jeszcze pokazywać. Chciałem jednak podzielić się z Wami innym kawałkiem zieloności, którego od kilku lat w miarę możliwości wraz z rodzicami rozwijamy. Błędów przy tym popełniłem bez liku. Mam nadzieję, że teraz z Waszą pomocą pójdzie mi lepiej. Szerszej prezentacji mojej "Przystani na Wyspie" dokonam w odpowiednim wątku. Na zachętę zamieszczam zdjęcia z serii "przed" i "po" oraz krótki film/slajdowisko:

https://drive.google.com/file/d/0BzGbSsROLaw9N01mZWZkQzdUaWM/view?usp=sharing - co prawda z roku 2013, ale na jesienny klimat w sam raz, miłego oglądania (dla lepszej jakości można pobrać sobie na dysk)

Na starcie:


Aktualnie:
A_gawa 08:36, 30 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Pozdrawiam serdecznie! Szybkiego zadomowienia tutaj życzę!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
boguslaw_r_ 10:33, 30 paź 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witaj , zapowiada się dobrze, pokazuj co masz,
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
17:26, 30 paź 2014
witaj ..tarasiki pod rabatki juz sa ..ale szmatki...buuuuuuu.....sa beeeee...ściagaj koniecznie !!!

plewniczek to ulubione zajecie ogrodnika

http://www.ogrodowisko.pl/watek/736-mata-przeciw-chwastom
herbic 18:50, 30 paź 2014


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 11
Mi też nie za bardzo się one podobają, ale póki co niestety będę na nie skazany, ze względu na specyfikę tego miejsca. Niestety nie ma szans na codzienną pielęgnację i utrzymanie bez chwastów. Jest to też moja duża bolączka i przede wszystkim liczę na pomoc w zagospodarowaniu tych skarp w pierwszej kolejności. Dyskusję przenieśmy jednak do innego działu.
Wichura4ad 23:31, 31 paź 2014


Dołączył: 13 lis 2012
Posty: 153
Witaj
Z własnego doświadczenia wiem że ta mata i tak nic nie da. Widzę że to jest pojedyncza rabata raz czy dwa przekopiesz pousuwasz chwasty i gwarantuję Ci że nie urosną nowe Kosztuje to trochę pracy ale naprawdę warto po roku może dwóch i tak chwasty przejdą Ci przez ta szmatę.
____________________
Piotr
herbic 22:25, 02 lis 2014


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 11
Zapraszam do mojego wątku - Przystań na Wyspie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5101-przystan-na-wyspie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies