Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 21:52, 22 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)
Uszczykiwanie jest zalecane, zagęszczą się, będzie więcej kwiecia Chociaż ta Twoja wydaje się być ładnie rozgałęziona. Może poradź się Małj Mi ??
Jeśli czosnki się nie zgrają ze stipą to faktycznie żadna strata, bedą na zmiane i zasze coś dziać się będzie


wiesz co hmmmm popytam w takim razie dzięki za info mam tego sporo jeszcze takze podosadzam i coś będę kombinować niewielkim kosztem I hope
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Karol99 21:57, 22 maj 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Jak werbena zakwitnie to będzie bosko.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
beata_m 22:00, 22 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
hej Karol mam taką cichutką nadzieję, podosadzam jej tam jeszcze sporo żeby jakiś efekt był ... tz oby był
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 17:12, 23 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
i zafundowałam sobie widłowanie na przechowalniku, ponieważ już miejsca nie było żeby cokolwiek gdzieś przechować, a jak się biorę żeby coś uporządkować no to żal mi tak wszystko wyrzucać jeszcze więc ... (wersja przed i po)



to po to żeby nie narzekać, że nic się nie dzieje no i wersja oszczędna bo przekopywanie widłami gratis
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 00:14, 25 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Jeeeenysss ... jakie pyty
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jazzy 10:42, 25 maj 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Beata, runianke Ci bardzo polecam. Jestem nią zachwycona! W tym roku ruszyła z kopyta i się pięknie rozrasta. Jest bezobsługowa (poza tym, że czasem podlać trzeba), no i zimozielona.
Powiem Ci w tajemnicy, że co do traw też jestem rozczarowana, mimo, że żadna mi nie padła, ale one tak wolno się zbierają, że mam wrażenie że zaraz lato się skończy a one dopiero zaczną wyglądać jako tako
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 10:47, 25 maj 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
beata_m napisał(a)


A to wygląda super! Zanosi się na piękny ogród. Ten etap jest najfajniejszy, bo teraz już faktycznie kreujesz swój ogród, co nie?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
beata_m 19:42, 26 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
babka napisał(a)
Jeeeenysss ... jakie pyty


że jak????????????????
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 19:45, 26 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
jazzy napisał(a)
Beata, runianke Ci bardzo polecam. Jestem nią zachwycona! W tym roku ruszyła z kopyta i się pięknie rozrasta. Jest bezobsługowa (poza tym, że czasem podlać trzeba), no i zimozielona.
Powiem Ci w tajemnicy, że co do traw też jestem rozczarowana, mimo, że żadna mi nie padła, ale one tak wolno się zbierają, że mam wrażenie że zaraz lato się skończy a one dopiero zaczną wyglądać jako tako


Dzięki Kochana i za opinie o runiance i o trawkach, zdecydowanie jest coś w tym co napisałaś o trawach ... miskanty co przezyły .... nawet ich na razie nie widać, amazon mist co przeżył zbiera się bardzo wolno. W tym sezonie chyba trawska odpuszczę ...
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 19:46, 26 maj 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
jazzy napisał(a)

A to wygląda super! Zanosi się na piękny ogród. Ten etap jest najfajniejszy, bo teraz już faktycznie kreujesz swój ogród, co nie?


i jeszcze raz wielkie dzięki sam układ wytyczonych rabatek mi się podoba reszta wymaga dopracowania ... ale kiedyś się i to uda ;D
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies