Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

beata_m 11:52, 03 lut 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298





na razie dosłownie parę w porównaniu do posadzonej ilości przy tarasie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
kasja83 11:56, 03 lut 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
beata_m napisał(a)





na razie dosłownie parę w porównaniu do posadzonej ilości przy tarasie

Szaleństwo!!Które to już tak się wychylają?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
beata_m 12:26, 03 lut 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Hmm Kasiu albo tulipan national velvet a za nimi posadziłam rzekomego różowego don quichotte, który tak naprawdę nim wcale chyba nie jest. Zdjęcia z zeszłego roku:


Wykopałam wszystkie cebulki i wsadziłam przy tarasie w dwóch rzędach, właściwie dwóch "L-kach". Taras czeka off course na swoją donicę

____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
szemusia 19:25, 15 lut 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Imiennieczko - wiosna idzie, czas na jakieś lżejsze stopki na te stópki
I piszesz, że tulipany już tak noski wychylają??? U mnie jeszcze śnieg zalega...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
beata_m 13:19, 16 lut 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
szemusia napisał(a)
Imiennieczko - wiosna idzie, czas na jakieś lżejsze stopki na te stópki
I piszesz, że tulipany już tak noski wychylają??? U mnie jeszcze śnieg zalega...


hihih hej Beatko co racja to racja ... japonki by się przydały u mnie coraz więcej tulipanków i dziś taka cudna pogoda ... u mnie trochu zakręcony czas bo MAMA TRÓJKI ŁOBUZÓW (czyli ja) WRACA DO PRACY i szukanie niani i ogarnianie bieżące ... już nie będzie tyle czasu na ogródek ehhhh
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 13:24, 16 lut 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
i tulipanki posadzone niby od południa ale póki co w całkowitym cieniu domu sąsiadów ... też wychylają już noski
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
kasja83 14:33, 16 lut 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
beata_m napisał(a)
i tulipanki posadzone niby od południa ale póki co w całkowitym cieniu domu sąsiadów ... też wychylają już noski

Super.ciekawe czy u mnie coś wychyli nosa spod ziemi z tego co posadziłam.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
beata_m 17:30, 16 lut 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Kasia no pewnie, że wyjdą! I to pewnie całkiem już niedługo
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
ania_m 00:48, 20 lut 2017


Dołączył: 24 lis 2016
Posty: 74
Witaj piękny ogród tworzysz i to w moich okolicach, chętnie będę do Ciebie zaglądać bo mi się bardzo podoba, konsekwentnie realizujesz plan i zmieniasz poszczególne zakątki w piękne ogrodowe krajobrazy. Ja dopiero zaczynam i takich przykładów mi własnie trzeba, które mobilizują do działania. U Ciebie już widać oznaki wiosny, muszę i u siebie poszukać
____________________
Ania Ogród-moje marzenie
beata_m 10:14, 20 lut 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
ania_m napisał(a)
Witaj piękny ogród tworzysz i to w moich okolicach, chętnie będę do Ciebie zaglądać bo mi się bardzo podoba, konsekwentnie realizujesz plan i zmieniasz poszczególne zakątki w piękne ogrodowe krajobrazy. Ja dopiero zaczynam i takich przykładów mi własnie trzeba, które mobilizują do działania. U Ciebie już widać oznaki wiosny, muszę i u siebie poszukać


hej Aniu no jak mi miło, że i pojawiają się wątki i z moich stron i ja chetnie zajrzę do Ciebie i bardzo dziękuję za miłe slowa cieszą bardzo bardzo i zawsze o każdej porze roku i dnia i nocy
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies