Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 16:55, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Chyba jednak najbardziej kocham róże, to troszeczkę musi być z nimi w roli głównej

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gardenarium 16:56, 23 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ładnie zaczęłaś Pięknie jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kindzia 16:56, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:00, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wiele spotkań, ale to pierwsze u Kapiasa we wrześniu 2012, z Danusią i Witkiem...ale miałam tremę!!! Potem już poleciało

To tylko niektóre zdjęcia ze spotkań, było więcej

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:01, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:05, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042


To tylko maleńki wycinek z tych wszystkich spotkań...było zawsze cudownie...a ile spotkań nie udokumentowanych zdjęciami...bo się zagadałyśmy...teraz w sobotę z Małgosią się spotykamy, potem, w połowie grudnia przyjeżdża do nas Kasia z Grzesiem z ZG, na Sylwestra my do nich...niezapomniany okres w naszym życiu...DANUSIU jestem Ci bardzo wdzięczna!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:11, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Właściwie dzięki Ogrodowisku dorobiłam się psiutka...mogłam wreszcie otrząsnąć się po stracie poprzedniego, już 15-letniego staruszka...nawet trochę są do siebie podobne, tamten rudy jamnik, ten też rudzielec, posokowiec bawarski, tylko trochę bardziej wyrośnie To pamiątka z pobytu u Kasi i Grzesia w Droszkowie GRZESIU dziękuję!!!!!

Pierwsze zdjęcia z sierpnia, drugie sprzed tygodnia



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:17, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dostałam masę roślin, które wszystkie pięknie rosną w moim ogrodzie. Wiele przyszło pocztą. Część dane mi było odebrać osobiście

Dalie, ciemierniki, rogownice, floksy, rozchodniki, hortki, trawy, lilie i wiele innych!!! Dziękuję Bogusiu, Elu-Elizo, Juleczko, Aniu rzeszowska, Kasiu z ZG, Irenko, Mariolko, Sebku, Łukaszu...mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo...jeżeli tak, to przepraszam bardzo!!! Ile dobrych rad tu dostałam, nawet od zabieganej Szefowej ( przesadzałam na cito Nigrę), ile roślin mi tutaj uratowano...ostróżki, rodki z fytoftorozą, buksy, buki, porzeczki...nawet sama już nie wiem...Wszystkim dziękuję, bardzo się cieszę, że jesteście!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:20, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasik napisał(a)
Kasieńko - przybiegam do Ciebie w podskokach- jakkolwiek by to nie wyglądało.

Ja również dziękuję Danusi za to forum, za możliwość poznania wielu cudownych osób, ale najbardziej dziękuję za Ciebie


Kasiu Moja Kochana...gdyby nie to forum, nigdy nie spotkałybyśmy się, na pewno. Nie wyobrażam sobie już teraz, że mogłoby Cię, Was nie być!!!!!!! Ty wszystko wiesz, co ja bym Ci chciała napisać...już to kiedyś mówiłam...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:22, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agania napisał(a)
Kasieńko, gratuluję z okazji kolejnego trzeciego wątku i niech szybko leci 3 tysiączek u Ciebie, najbardziej się cieszę, że cię poznałam, pokazuj nam dalej swoje włości i teraz doszedł jeszcze do Was Figo, to jego też niech nie zabraknie

Buziaki

Agatko, Ty jesteś niesamowicie ciepłą osobą...też się bardzo cieszę, że Cię poznałam O Twoim przecudnym ogrodzie nie wspomnę!!!

Figo jest, a jakże
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies