Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

lojalna_ 08:21, 24 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kasienko a kiedy sie przeprowadzasz na stałe?


Kasiu jeszcze miałam zapytac ...szukam sopelków oswietleniowych na balkon lub dom takich jak u Ciebie ...gdzie kupiłas dawno? Bo ja juz szukam i nic nie znalazłam....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kindzia 10:19, 24 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
lojalna_ napisał(a)
Kasienko a kiedy sie przeprowadzasz na stałe?


Kasiu jeszcze miałam zapytac ...szukam sopelków oswietleniowych na balkon lub dom takich jak u Ciebie ...gdzie kupiłas dawno? Bo ja juz szukam i nic nie znalazłam....


Jak mnie na emeryturę puszczą...to jeszcze duuuużo czasu Na razie mam dwie przystanie...żeby mi się nie nudziło

Kupowałam w zeszłym roku na giełdzie w Tychach. W tym roku też jadę, trzeba dokupić światełek na drzewka...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
lojalna_ 10:39, 24 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dzieki Kasiu musze uwaznie sie rozgladac tez sie do Tych wybieram


To dobrze ze nie uciekasz jeszcze bo blizej mam na spotkanie z Toba i trzeby by cos pomyslec ...
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Milka 11:45, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)

My się będziemy chichotać już w sobotę z Małgosią i Krzysiem, może mi się uda z Bogusią spotkać w tym tygodniu, potem Kasia z Grzesiem z Zielonej przyjeżdżają, potem my na Sylwestra do Zielonej...plany są na chichotanie Byle do wiosny!


Ale masz super plany!!
Witam się w nowym wątku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:51, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pięknie zaczęłaś ten wątek fajnie, ze miałam okazję poznać cię w realu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mirka 13:59, 24 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Zaglądam do ciebie a tu nowy wątek Kasiu ogród super się prezentuje co to będzie w nowym sezonie busz normalnie Róże żyją całe 11sztuk dzięki i uściski zostawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Bogdzia 17:19, 24 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)

My się będziemy chichotać już w sobotę z Małgosią i Krzysiem, może mi się uda z Bogusią spotkać w tym tygodniu, potem Kasia z Grzesiem z Zielonej przyjeżdżają, potem my na Sylwestra do Zielonej...plany są na chichotanie Byle do wiosny!


Plany niesamowite. Chyba nikt nie ma tylu spotkań co Ty Kasiu, no może jeszcze Gosia z Krzysiem o ile mi wiadomo. Miłych spotkań.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 18:10, 24 lis 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kasiu pędzisz oj gnasz do przodu no i dobrze to chyba pasuje do Twojego charakteru. Fajnie zaczęłas nowy wątek, gratuluje kolejnej odsłony i życzę kolejnych spotkań. Ogró już masz taki dopieszczony ale zapewne tez i nowe pomysły będą. Dałam u siebie zdjecie Kropki Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kindzia 18:14, 24 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
lojalna_ napisał(a)
Dzieki Kasiu musze uwaznie sie rozgladac tez sie do Tych wybieram


To dobrze ze nie uciekasz jeszcze bo blizej mam na spotkanie z Toba i trzeby by cos pomyslec ...

Za lampkami nie musisz się specjalnie rozglądać, będą Cię oczy boleć, nie ma obawy, nie przeoczysz...chyba, że za mną się chcesz tak uważnie rozglądać

Jeszcze się spotkamy, Ty się nie boooj
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:16, 24 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Milka napisał(a)


Ale masz super plany!!
Witam się w nowym wątku

Z Bogusią mam zaległe spotkanie, ciągle mi coś przeszkadzało, z Małgosią też dawno się nie widziałyśmy, a z ZG to już dawno zaplanowane

I ja Cię witam Irciu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies