Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

siakowa 19:44, 27 sie 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Aaaaaaaaa jest Tak jestem przepracowany i widać jaki reset dziś mnie opanował
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
20:39, 27 sie 2016
Kacha123 napisał(a)


Jak zamknięty przecież jest!!! I nawet używany! Kasia, przepracowana jesteś



ja tam wiem ze dzis była mocno basenowa pogoda to chyba był w użyciu?

ja nie mam basenu ...ale saune miałam
Kacha123 07:55, 28 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


ja tam wiem ze dzis była mocno basenowa pogoda to chyba był w użyciu?

ja nie mam basenu ...ale saune miałam


Był w użyciu w przerwach w malowaniu, ale przez zimne noce woda rześka była
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Madzenka 10:10, 28 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Uwielbiam zdjęcia Twego ogrodu


Nie denerwuj mnie fotkami Astrid! Moja nadal nie kwitnie.... Moze za rok...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kacha123 10:18, 28 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Madzenka napisał(a)
Uwielbiam zdjęcia Twego ogrodu


Nie denerwuj mnie fotkami Astrid! Moja nadal nie kwitnie.... Moze za rok...


Dzięki Marzenko, z Twoich ust to ogromny komplement!
Astrid to piękna róża, ale chyba mało popularna. Gdy ją kupowałam kwitła i choć nazwa nic mi nie mówiła, kwiat mnie urzekł. Mam nadzieję, że i Twoja obdaruje Cię pięknymi kwiatami.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
nicol21 12:18, 28 sie 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Ogród w słoncu i deszczu super - ależ to wszystko Ci pięknie wyrosło!
Widzę, że klon w pierwszym roku po posadzeniu do ziemi szybciej jesien widzi... za rok pewnie później będzie zmieniał kolory. Ale jaki piękny okaz!!!
nie będę wymianiać każdej rzeczy nad którą się zachwycam - ale jeszcze raz - wielki szacunek za włożoną pracę, konsekwencję i pasję!!! Super jest!!
A okno - też bym się dziwiła jak to mogło tam wcześniej bez niego być. Grunt, że już jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gierczusia 12:54, 28 sie 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasiu uwielbiam Twój ogród już tak dojrzał od czasu kiedy go widziałam bardzo
Szkoda mi niezmiernie,że ńie mogłaś dotrzeć do mnie.. ale niech tylko dostanę swój plan lekcji , to zaraz będę chciała to naprawić
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kacha123 13:35, 28 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
nicol21 napisał(a)
Ogród w słoncu i deszczu super - ależ to wszystko Ci pięknie wyrosło!
Widzę, że klon w pierwszym roku po posadzeniu do ziemi szybciej jesien widzi... za rok pewnie później będzie zmieniał kolory. Ale jaki piękny okaz!!!
nie będę wymianiać każdej rzeczy nad którą się zachwycam - ale jeszcze raz - wielki szacunek za włożoną pracę, konsekwencję i pasję!!! Super jest!!
A okno - też bym się dziwiła jak to mogło tam wcześniej bez niego być. Grunt, że już jest!


Pięknie dziękuję! Miło mi, że Ci się u mnie podoba
Klon obawiam się, że może być siewką atropurpureum z jakimś innym, bo dość wcześnie złapał takie kolory, ale wybaczam mu - nadrabia pokrojem
Zobaczymy jaki będzie w przyszłym sezonie. Odkupiłam Peve Chameleon i tym razem zamierzam go okryć. Kupiłam też Red Flamingo, ale mało jest zdjęć dorosłych egzemplarzy żeby podejrzeć, co z niego wyrośnie. Choć nie wiem, czy doczekam dorosłego, bo doczytałam, że lubi przemarzać Tyle wieści klonowych.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 13:41, 28 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
gierczusia napisał(a)
Kasiu uwielbiam Twój ogród już tak dojrzał od czasu kiedy go widziałam bardzo
Szkoda mi niezmiernie,że ńie mogłaś dotrzeć do mnie.. ale niech tylko dostanę swój plan lekcji , to zaraz będę chciała to naprawić
Buziole


Coś się te spotkania ostatnio nie kleją, ale mam nadzieję, że jakoś połapiemy terminy. Żal nie zasiąść na Twej cudnej ławeczce A i do mnie zapraszam na osobistą inspekcję
Dzięki Ela
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Sebek 13:54, 28 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gierczusia napisał(a)
Kasiu uwielbiam Twój ogród już tak dojrzał od czasu kiedy go widziałam bardzo
Szkoda mi niezmiernie,że ńie mogłaś dotrzeć do mnie.. ale niech tylko dostanę swój plan lekcji , to zaraz będę chciała to naprawić
Buziole


Jeszcze nie masz? Nawet my dostaliśmy... A ja startuję 3 października, a nie w czwartek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies