Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

AgnieszkaW 21:10, 10 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Kasiu, pięknie, choć jeszcze surowo u Ciebie Murki mają ogromny potencjał, jak roślinki się rozrosną (bo widzę, że są tam roślinki, tylko jeszcze małe), to dopiero będzie efekt Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kacha123 21:16, 10 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Dzięki za odwiedziny i miłe słowa. Mam nadzieję, że w przyszłym roku już będzie bardziej roślinnie! Pozdrawiam.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 08:26, 11 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Dla porównania wstawię kilka zdjęć jak było! Mieliśmy przeuroczy blaszak, miejcse którego zajął domek drewniany. Basen częściowo w wykopanej dziurze teraz doczekał się swojego wybrukowanego kręgu.

Krąg basenowy:

Dżungla, która została wykarczowana:

Przyznam, że kilka firm, które przyjechały do nas na "wizję lokalną" po obejrzeniu naszego buszu nie pojawiło się już drugi raz i nie dziwię się.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
boguslaw_r_ 10:39, 11 gru 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witaj, bardzo pięknie się to ogląda, a będzie jeszcze piękniej jak roślinki podrosną,
nie zazdroszczę tylko biegania pod górkę kilka razy dziennie, a koszenie,
pozdrawiam
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Kacha123 11:00, 11 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
boguslaw_r_ napisał(a)
Witaj, bardzo pięknie się to ogląda, a będzie jeszcze piękniej jak roślinki podrosną,
nie zazdroszczę tylko biegania pod górkę kilka razy dziennie, a koszenie,
pozdrawiam

Dziękuję. Na samej górze zrobiliśmy tarasik drewniany, który ma zachęcać do wdrapywania się tam i czuję, że to będzie najrzadziej odwiedzany taras na Ogrodowisku. Bogusławie zaglądałam do Twojego ogrodu i ukłony dla Ciebie za pięknie wypielęgnowane rośliny i trawnik. Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Gocha 11:11, 11 gru 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu ten kamień jest piękny. A do tego z sensem posadzone rosliny ( słuchaj sie szefowej ona Ci najlepiej doradzi )i będzie pięknie i jakże inaczej niż w innych standardowych ogrodach. Jest bardzo duży potencjał i trzeba to umiejetnie wykorzystać. Wydaje mi się też , że Yolka słusznie zauważyła , że gdyby ta altana miała kolor jasny byłaby bardziej dopasowana. A nie dziwota, że kilka firm uciekło i świadczy to o tym , że to były tylko z nazwy firmy ogrodnicze. Tu trzeba projektantki przez duże P. Myślę , że gdyby Danusia miała zaprojektować ogród w takiej przestrzeni to przyjętła by to wyzwanie i stworzyła napewno coć cudnego i odmiennego. Bedę stałym gościem u ciebie i pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kacha123 11:26, 11 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Gocha napisał(a)
Tu trzeba projektantki przez duże P. Myślę , że gdyby Danusia miała zaprojektować ogród w takiej przestrzeni to przyjętła by to wyzwanie i stworzyła napewno coć cudnego i odmiennego. Bedę stałym gościem u ciebie i pozdrawiam


Gosiu tak coś nieśmiało wspomniałam o projekcie nasadzeń, ale Szefowa ma teraz tyle pracy, że nie wiem czy mnie nie pogna! Potrzebny obietywny ogląd, dobry smak i doświadczenie. Ja z każdym obejrzanym wątkiem mam tylko coraz więcej mętliku w głowie, ale to chyba norma. Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Gocha 13:35, 11 gru 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kacha123 napisał(a)


Gosiu tak coś nieśmiało wspomniałam o projekcie nasadzeń, ale Szefowa ma teraz tyle pracy, że nie wiem czy mnie nie pogna! Potrzebny obietywny ogląd, dobry smak i doświadczenie. Ja z każdym obejrzanym wątkiem mam tylko coraz więcej mętliku w głowie, ale to chyba norma. Pozdrawiam


Kasiu ja też jak tu zaczęłam zaglądać to mętlik w głowie miałam straszny ale postanowiłam sobie , że będę się skupiać na małych kawałkach i starać się tak je zrobić , żebym nie chciała ich od razu zmieniać. Co do roślin to patrząc na przeróżne ogrody tutaj mam wiele chciejstw i pocieszam sie tym , że mój ogród pojemny i wiele zmieści byle by to było wszystko z głową robione. Pomimo tego , że mam też manię kupowania roślin i często później dopiero zastanawiam się gdzie je posadzić to wydaje mi sie , że narazie sobie jakoś poradziłam.Spokój potrzebny i konsekwencja ( ale z tym u mnie trochę gorzej ). Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kacha123 19:42, 11 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Gocha napisał(a)


Kasiu ja też jak tu zaczęłam zaglądać to mętlik w głowie miałam straszny ale postanowiłam sobie , że będę się skupiać na małych kawałkach i starać się tak je zrobić , żebym nie chciała ich od razu zmieniać. Co do roślin to patrząc na przeróżne ogrody tutaj mam wiele chciejstw i pocieszam sie tym , że mój ogród pojemny i wiele zmieści byle by to było wszystko z głową robione. Pomimo tego , że mam też manię kupowania roślin i często później dopiero zastanawiam się gdzie je posadzić to wydaje mi sie , że narazie sobie jakoś poradziłam.Spokój potrzebny i konsekwencja ( ale z tym u mnie trochę gorzej ). Pozdrawiam


Gosiu już Cię kocham za tego posta! Mój M teraz wie, że nie tylko ja tak mam!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
beata_m 13:15, 12 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
nietuzinkowo i ogrom pracy
pozdrawiam, zaglądać i kibicować będę
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies