Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kochanowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kochanowy ogród

Syla 15:11, 19 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Z wkomponowanym w rabatę trawnikiem sugerowanym przez Danusię ....

Może tak ? Tylko koniecznie mus pomyśleć nad proporcjami ... Z Twoich rysunków wynika , że planujesz b.szeroką ścieżkę do domków ... Wydaje mi się , że powinny być węższe ?

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
JoannaP 16:01, 19 lut 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Podoba mi się ale tam do domków mój M upiera się że ma być droga


____________________
JoannaP Kochanowy ogród
JoannaP 16:21, 19 lut 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Sylwia bardzo ci dziękuje że poświęciłaś mi swoją uwagę. Prześlicznie naprawdę b mi się podoba .Nie mogę przekonać M co do tej drogi tzn żeby jej tam nie było ręce mi opadają .To człowiek się stara żeby było ładnie a on mi odpowiada przyczepką drzewo na opał będę woził i wtedy mam focha
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
Syla 16:49, 19 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
JoannaP napisał(a)
Sylwia bardzo ci dziękuje że poświęciłaś mi swoją uwagę. Prześlicznie naprawdę b mi się podoba .Nie mogę przekonać M co do tej drogi tzn żeby jej tam nie było ręce mi opadają .To człowiek się stara żeby było ładnie a on mi odpowiada przyczepką drzewo na opał będę woził i wtedy mam focha


Panowie mają swój sposób myślenia , my kobiety swój
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 17:02, 19 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
jeszcze jedno podejście

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
JoannaP 18:32, 19 lut 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Sylwia wielki ukłon w twoją stronę buziole cmok cmok cmok.Masz talent naprawdę . Wież, miałam ogród w poprzednim miejscu zamieszkania ale...tam był chaos z roślinami każda z innej parafii z ogrodami jest jak z modą tamta moda dawno mineła .Na tym forum odkryłam inny świat ogrodów tu ,jak wcześniej pisałam to jest moje pierwsze forum i trochę jeszcze się uczę kompa i painta dlatego jeszcze wszystko robię pomału ale jestem pewna że sobie poradzę muszę bo chcę mieć piękny ogród a ogrodowisko to kopalnia wiedzy i inspiracji.
I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz życzliwość ludzi,pasja i bezinteresowność
Kochana jesteś
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
Syla 18:50, 19 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Nie ma za co drobiazg
A w czym rysowałaś swój ogród (ten powyżej) ? też bym tak chciała sobie rysować
To forum również moje pierwsze i jedyne ... Zaczynałam prawie 5 lat temu ... w październiku minie . Troszkę wiedzy przyswoiłam ale to jest mała namiastka Nieraz nie wychodzi , czasem się uda .... i tak czas ucieka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
JoannaP 19:43, 19 lut 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Realtime Landscaping Architec 2 wersja angielska i znów zonk ja z tych co rosyjskiego się w szkole uczyli ale daje rade mam 2 córcie i mnie szkolą jak o coś pytam - one mówią oj mamuś śmiesznie trochę ale cóż widać człowiek się uczy cały czas i to w każdej dziedzinie
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
JoannaP 19:45, 19 lut 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
Syla 20:05, 19 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
JoannaP napisał(a)
Realtime Landscaping Architec 2 wersja angielska i znów zonk ja z tych co rosyjskiego się w szkole uczyli ale daje rade mam 2 córcie i mnie szkolą jak o coś to pytam - one mówią oj mamuś śmiesznie trochę ale cóż widać człowiek się uczy cały czas i to w każdej dziedzinie


Podglądnęłam sobie jak ten program działa .... Rany , ja nie ogarnę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies