Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Mysza 16:04, 19 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Wrócę do mojego planu z tyłu ogrodu, bo sprawa jest o tyle pilna iż pojawił się dzisiaj u mnie Pan od nawadniania. 2 miesiące się nie odzywał i może w końcu teraz cosik wyceni Może cena nie będzie zaporowa. Zobaczymy.

Zastanawiam się tylko czy nie zlikwidować tego przejścia pomiędzy rabatą przy basenie, a rabatą z brzozami? Mąż twierdzi, że ze śecieżką jest lepiej. Pan stwierdził iż na pewno przez to będzie dużo drożej. No i mam dylemat (
Może ktoś doradzi?
____________________
Gosia
malgorzata_s... 17:18, 19 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Gosia wita Gosię Przyszłam od Poli i faktycznie działki prawie takie same
Widzę że jednak pomysł inny Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gardenarium 18:19, 19 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Za dużo masz rabat i wszystkiego a za mało trawnika, ciasno strasznie, tak nie powinno być

Za basenem za bardzo wszystko stłoczyłaś
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mysza 18:39, 19 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
GOSIU witam u mnie. Dziękuję za odwiedziny Później pobiegnę do Ciebie.

Wcześniej planowałm na tyłach łuki podobne do Poli, ale ten basen...och. No, ale póki dzieci są w miarę małe i jeszcze chcą spędzać z nami czas to musimy to wykorzystać. A pieszczoszki z nich jakich mało Tutaj to nawet w koszulkach wskoczyli do basenu. Niby przypadkiem wpadli

Wciągnęło mnie Ogrodowisko jak narkotyk. Już mi się zaczynają śnić ogrody po nocach ha..ha.
____________________
Gosia
malgorzata_s... 18:50, 19 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Gosiu Jola ma trzy wnętrza jakby osobne. W ostatnim ma warzywnik i domek ogrodnika.
Zamiast warzywnika można basen wkomponować.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mysza 18:52, 19 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
DANUSIU dziękuję za odwiedziny. U mnie nigdy nie będzie tak pięknie jak w Twoim ogrodzie, ale będę się starała
Bardzo dziękuję za sugestie i fachowe spojrzenie. Myślisz, że za basenem wszystko powinnam jakoś połączyć w jedną rabatę ? Może basen obrócić w drugą stronę, albo go gdzieś przesunąć ?
Teraz to już sama nie wiem
Będę dalej kombinować.
____________________
Gosia
Mysza 19:00, 19 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
GOSIU też myślałam o basenie na końcu ogrodu, ale mąż sugeruje iż będziemy za blisko altany sąsiadów i będziemy sobie na wzajem przeszkadzać. Nasze dzieci jak wariują to na całego , robiąc mnóstwo hałasu Może jednak musimy to przemyśleć jeszcze raz.
Danusia też zwróciła mi uwagę, że jest tam za ciasno.
Chyba nie usnę dzisiaj z wrażenia.
____________________
Gosia
malgorzata_s... 19:08, 19 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Miejsce po basenie jest przeważnie brzydkie i przy tarasie będzie ci to przeszkadzało bo ile czasu jest rozstawiony basen? Chyba że jak u Małej Mi wyłożysz miejsce na basen kostką.Co do sąsiadów to z altany korzysta się przeważnie wieczorem a z basenu jak jest słońce wysoko więc rozbrykane dzieci nie powinny nikomu przeszkadzać
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
lojalna_ 19:23, 19 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Witaj Mysza swietne sa Twoje brzozy takie prosciutkie sporo na ogrodowisku podobnych ogrodów bedziesz mogła cos podpatrzec powodzenia
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mysza 19:30, 19 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Gosiu pod basen faktycznie lepsza byłaby kostka, którą mogłabym obsadzić np.cisem. Nie straszyłaby zimą
Musiałabym zmierzyć czy wystarczy tam miejsca razem ze świerkami serbskimi. Chcielibyśmy je tam posadzić. A może nie sadzić serbów tylko same brzózki. Tylko wtedy będzie łyso zimą.
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies