Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

ewakatowice 16:53, 20 sty 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Cześć Gosiu – Myszko
Oj, Ty masz kawał pola do obsadzenia, pewnie cieszysz się że wiosna nieśmiało puka do drzwi.
12,75 to dużo, moja działka ma szerokość całe 6 metrów (toż to szok, co


Wierzę, że Twój ogród jaki by nie był będzie cudowny. Uważam, że każdy niezależnie od tego jaki styl ogrodów lubi ma szczególną wrażliwość… Złapiesz bakcyla. Sama poczujesz co chcesz stworzyć a grono przychylnych i dobrych ludzi pomoże… doradzi, wesprze a co najważniejsze zagoni i zmotywuje do ciężkiej pracy, która daje poczucie szczęścia i koi z mysły. Danusi realizacje niech będę dla Ciebie inspiracją … a jej ogród jak powiew ciepłego wiaterku kiedy będzie Ci się wydawać, że to nie tak, że coś gorzej…


Masz świetny widok z „góry” u mnie to masakra, szklarnia od jednej strony, wieczny syf z drugiej strony od sąsiadów a i jeszcze płot… toż TY się ciesz Myszko

Buziaki zostawiam, będę zaglądać i w miarę możliwości się odzywać

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
malgorzata_s... 17:20, 20 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Gosiu przód bym widziała tak


Przesadziłabym drzewko w rabatkę bo źle się będzie kosiło Środek zostawiłabym taki szeroki bo pewno dzieci będą chciały w coś pograć więc trawnik musi być spory. Żywopłot nie musi być koniecznie z cisów bo duże dużo kosztują. Może to być pergola porośnięta pnączami ale też piękny żywopłot grabowy czy bukowy.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 17:34, 20 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Albo tak

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mysza 19:01, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
ANIU byłam u Ciebie i faktycznie fajnie fajnie wyglada Wasz placyk pod basen. A przy tym oczku wodnym to bomba Czy okoliczne koty nie baraszkują w piasku?
Masz piękny ogród. Słów brakuje na pochwały
Dziękuję, że wpadłaś i doradzasz.

WIETRZYKU witaj u mnie.
Te linki coś mi nie wchodzą, ale będę jakoś próbowała.
Fajnie, że mnie odwiedziłaś i podpowiadasz.

EWUŚKATOWICE miło że byłaś u mnie.
Sąsiedzi mają fajnie zagospodarowane ogrody z czego się cieszę.Nad tyłem pracujemy.Czas na mnie i bardzo mnie motywujecie.
____________________
Gosia
Mysza 19:16, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Gosiu przód bym widziała tak


Przesadziłabym drzewko w rabatkę bo źle się będzie kosiło Środek zostawiłabym taki szeroki bo pewno dzieci będą chciały w coś pograć więc trawnik musi być spory. Żywopłot nie musi być koniecznie z cisów bo duże dużo kosztują. Może to być pergola porośnięta pnączami ale też piękny żywopłot grabowy czy bukowy.
____________________
Gosia
Mysza 19:17, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Npisałam się i mi się zmazało.Coś mi nie wyszło z cytatem.zaraz dopiszę
____________________
Gosia
Mysza 19:18, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
GOSIU cieszę się, że moje wypociny jakoś rokują.
Ta pierwsza Twoja sugestia chyba bardziej mi się podoba, ale to drzewko...Jest to klon globos, którego wsadziliśmy w to lato. Ma on 8 albo 10 lat. Spadło z niego trochę liści, ale pilnowalismy podlewania i się ładnie podniósł. Pewnie to odchoruje na wiosnę i nie wiem czy powinnam go znowu przesadzać. Jakoś na szybko go wsadzaliśmy.Wydawało się ,że jest ok.
____________________
Gosia
Mysza 19:35, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Cisy są drogie , ale bardzo mi się podobają. Posprawdzam ceny w pobliskich szkółkach. Wytarguję jaieś upusty Chciałabym aby było w końcu ładnie. Nie lubię półśrodków choć nieraz muszę je stosować.Ach.
____________________
Gosia
malgorzata_s... 19:44, 20 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
No to prawda że cisy są piękne
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mysza 19:45, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Albo tak



Przy tej wersji miałabym olbrzymie rabaty z kwiatami

Gosiu Ty masz i łuki i proste linie a wszystko ładnie się komponuje Może u mnie też wyjdzie
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies