Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

lindsay80 11:44, 11 cze 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Marzenka, pisałaś u Ewy, że konwalnik Ci się rozrasta, mój od roku stoi niemal w miejscu.
To co mu zrobić, żeby rósł, jakie masz obserwacje, doświadczenia?
____________________
Tu ma być ogród :)
kamasja 12:08, 11 cze 2015


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Ja podlewam swój florowitem do roślin kwitnących i tym normalnym i ładnie rośnie na zachodniej rabacie. Sorry odpowiedziałam za Madżen.
____________________
Z miłości do bukszpanów
Kasik 20:06, 11 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Wczoraj pisałam, że nie umiałabym wybrać u Ciebie najpiękniejszej róży, a dziś ?, własnie wróciłam ze szkółki z różą na kolanach

Nie wiem czy rośnie ona u CIebie- mnie oczarowała niemożliwie. Stała jako pierwsza w rządku- A jest to róża....... Tuscany.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Urszulla 20:17, 11 cze 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Pokaz różany zachwycający i fajny bo z opisem.
Dla mnie Munsted na pierwszym miejscu nadaje się do kulkowania?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Rench 21:54, 11 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Madzenka napisał(a)
Goło i wesoło tutaj
Trzeci dzień bólu głowy, poddałam się i lek na receptę na migrenę wzięłam... I poszłam robić fotki do ogrodu.
Odpowiem na pytania dopiero wieczorem teraz tylko wkleję zdjecia, potem moze je opiszę...





Dajesz czadu,przepięknie !

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
tusiawka 22:55, 11 cze 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Te stipy mnie powaliły. Moje zeszłoroczne też kwitnąć zaczynają, ale przy Twoich to mikruski. Może lepiej niech takie nie rosną, bo mi róże całkiem zasłonią.
Bosko u Ciebie jak zwykle .
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Madzenka 23:12, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
stychaz napisał(a)


Piękne poczochrańce a o różach nie wspomnę. Właśnie chciałam Cię zapytać o Burgundy, bo ja swoją patrzeć nie mogę (mus przesadzic do cienia). Ma taki majtkowy, żarówiasty, różowy kolor, że mi się odechciewa patrzeć w jej stronę

Marzenko, powiedz proszę czy Anwlick Rose ma chłodny odcień? Na Twoim zdjęciu widzę, ze chyba tak ale wolę dopytać.

Nadzieja na kolor Falstaffa trzyma mnie przy życiu
Kuruj się i odpoczywaj


Alnwick jest blada raczej w zimnym odcieniu, ale w pąku srodek bywa leciuteńko muśnięty brzoskwinia. Zrobie fotki w weekend
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:12, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Asisko_2005 napisał(a)
To jest chyba jedyny taki okaz na O-sku


Proszę się przyznać, czym zasilane, bo sama z siebie tak nie może urosnąć.


Yara miła w marcu, niedawno Florovit w plynie

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:16, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iwk4 napisał(a)
O matko, jaki cudny raj różany
Marzenko, poza za chwytami przyszłm z zapytaniem. Dziś dostałam prezent. Wielką hortensję ogrodową. Jak skomponować jej rabatę? Co masz przy swoich posadzone?


Ogrodowe mam aktualnie podsadzone w nogach runianką a na tyłach miskanty zebrinusy, jaki będzie efekt zobacze,
W innym miejscu mam z azaliami i kiscieniami ale opuchlaki wyżarły kiscienie i od roku nie moga sie pozbierac. Beda zastapione trawami. Ogrodowe musza miec kwasna ziemie wiec trzeba sadzic kwasnolube : azalie, bergenie, kiscienie, miniturowe laurowisnie. Moje ogrodowe maja tak ładne nogi, że runianka i azalie wysttarczą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:18, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
stipy to chyba gigantele kupiłaś ...ach..wzdycham ..moje malutkie coś się nie mogą rozpedzić

a róże... zrobiłabyś większe ujęcia żeby zobaczyć jak się prezentuja na rabacie?



Podkreślam ze te stipy rosna u mnie od czercwa 2012 i zostały zakupione u Marty Finki na zjeździe oGrodowiska juz je rozsadzałam do róz.
Na fotki z dalszych ujęć proszę ciut poczekac aż trawy podrosną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies