Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

waldek727 00:29, 25 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Aniu.
Ja też lubię takie kobiety o których się mówi: ,,...i do tańca i do różańca".
Myślę, że mój humorek czasami z odrobinką pieprzu lub nutą ironii nikomu tu nie wadzi.
Wiem kiedy mogę napisać coś do śmiechu, ale jak istnieje potrzeba napisania merytorycznej wypowiedzi, to też klawiszy na klawiaturze nie oszczędzam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
stychaz 10:54, 25 sty 2015


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Melduję się i przesyłam uściski Do lutego
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Madzenka 19:23, 25 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jak nie skończycie tych peanów na moją cześć to zniknę na tydzień
Waldekja może i do różańca ale nigdy do tańca... to moja pięta achillesowa... nie lubię... nie umiem....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AgnieszkaW 19:39, 25 sty 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Marzenko, czy u Ciebie wreszcie spadł śnieg? U nas bielutko i ciągle pada biały puch... drogi już zasypane
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
lojalna_ 20:10, 25 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Marzenka za sniegiem pojechała z tutaj suprase hehe snieg u nas ......
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
olaw 20:37, 25 sty 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
W poprzednich wątkach byłam ale nie zostawiałam śladu ale w tym już nie mogę tak anonimowo

Nie piszę nic nowego ale Twój ogród jest fascynującym dziełem ogrodowym

Będę na bierząco
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
gierczusia 21:37, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Marzenka . Tu tyyyle wyznań ,że już kolejnymi nie będę zarzucała, choć do fanklubu dołączam , sama będąc wdzięczna za okazaną pomoc

Wyszusuj się tam za wszytskie czasy i laduj akumulatory

Buziole ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
katiaxx 21:41, 25 sty 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Witam, Cieszę się że założyłaś nowy wątek, bardziej bieżący, znalezienie z tamtym czegoś była nie lada wyzwaniem
Madżenko, ja tez troszkę posłodzę ale bardzo się cieszę, że są tu takie osoby jak Ty , pasjonaci, którzy żyją ogrodem i się znają, pamiętają, dzielą tym co wiedzą ja jestem z tych co więcej bierze niż daje bo moja wiedza nikła i raczej ekspertką nie zostanę
ściskam
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
kwiatholandii 22:11, 25 sty 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzena2007 napisał(a)


Kochana Szefowo, to wszystko przez Ciebie Zaśpiewam "ona temu winna, ona temu winna"
To dzieki Tobie poznałam to wspaniałe miejsce. Na forum trafiłam dzieki "bukszpanowemu" , czytałam z wypiekami na twarzy Twój wątek, poznawałam kolejne nowe osoby.

I chciałam podkreślic, ze burgundom tez jesteś winna najpierw bordowe żurawki na rabacie kuchennej, ot tak mimochodem rzucone przez Ciebie slowo nadalo koloru rabatom, potem ujrzałm u Ciebie roże Munstead Wood i juz mam 3 MW i kilkanaście innych burgundowych pokochałam u Ciebie tuliopany Queen of Night i przepadlam wiosną ... A z powodu Twojej ubieglorocznej wizyty u mnie mam 8 purpurowych bukow
Zatem te purpury i swietne samopoczucie dzieki Tobie.


Bez Ogrodowiska nie spotkalabym moich przyjacioł, bo tak traktuje Małą Mi, z którą jestem od początku Kocham Mała, widziałyśmy się tylko 4 razy a mi się wydaje jakbysmy sie znaly od przedszkola. Nie wyobrazam sobie tego forum bez Ciebie, Pszczołki, Sebka, Any Art, Irenki, Izy, Bogdzi Ani Monte, Zbysia. To juz prawie weterani , ktorzy Tworzą klimat tego forum. Po pewnym czasie pojawiłu się tak wiele "nowych" cudownych osób : Ola, Aga Jurajska, Ciocia, Łukasz, Malkul,Magda70, Ewa z Katowic, Jagoda, Kindzia. Każda osoba inna, ogrody odmienne, osobowosci za kazdym razem ciekawe.
I powstaje nowa historia tworzona przez "świezynki" Kaskię z Zg, Kataiax, Ewkakonewka, Iwonka Lwk, Siakowa i za chwile wyłania sie kolejne grono pasjonatów, ktorych ogrodu, pomysly, poczucie humoru
Wybaczcie że kogolwiek pomijam, ale jest nas już tyle na forum, ze nawet nie sposob wymienić tych osob, ktore odwiedzam


Nie ukrywam, ze bardzo tesknie za stała obecnościa Noemi, Wieloszki, Gabisi, Enya, Zety, Kwiatkaholandii. Dziewczyny pojawiają się i znikają


Dziekuje wszystkim za tak miłe powitanie mnie w nowym wątku i zapraszam w sezonie 2015 na purpure, w szczegolnosci roze



I co tu dużo mówić?, pozostaje się brać do roboty Dziewczyny
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Mala_Mi 22:43, 25 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kończę peny.... cy jak się to pisze..

Piszesz u mnie, że wróżka z Ciebie może się okazać do niczego... zawsze możesz zostać czarownicą

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies