Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek w którym klon osłupiał:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek w którym klon osłupiał:)

malgorzata_s 19:15, 27 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Pięknie, zgadzam się pojechałam naładować tam akumulatory, bo u mnie nudna i denerwująca mnie demolka.

____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 19:21, 27 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Z rzeczy do pośmiania się ze mnie lub ze mną, to od trzech tygodni próbujemy z M. złożyć szopkę/składzik. Szopkę kupiłam w grudniu na A. w okazyjnej cenie, nie szło nie skorzystać, szopka doszła w 2 częściach. Stała w kartonach do wiosny, gdy się za nią wzięliśmy okazało się, że brakuje części, że powinny być 3 a nie 2 paczki, które się na nią składają. Nie bardzo wierząc w szansę powodzenia napisaliśmy reklamacje do sprzedającego, reklamacja została uznana, ku naszej szczęśliwości dosłali nam brakującą paczkę. Dziś M. miał dzień wolny i miał ją złożyć, okazało się, że przysłali części do jakiejś innej szopki- i procedurę zaczynamy od początku.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
deszczowymaj 08:58, 28 kwi 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Również zostawiam pozdrowionka


Gosiu piękny ogród mają Twoi rodzice
teraz już wiemy po kim odziedziczyłaś zieloną smykałke
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
stychaz 19:41, 28 kwi 2015


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
malgorzata_s napisał(a)


Hicksii nie dość, że popularniejsze i ma je prawie każda szkółka w okolicy to jeszcze są tańsze, ja najtaniej znalazłam po 12 zł. Chciałam Hilii, żeby syna nie kusiły owoce cisa, ma prawie 5 lat niby kojarzy już co można jeść, a co nie ale nie chciałabym ryzykować.
Bukszpany wyszły by mnie o wiele taniej ale chyba nigdy by nie stworzyły wysokiego żywopłotu.


Gosiu, jeżeli Twój syn ma 5 lat, to raczej nie w głowie będą mu chyba owoce cisa. Moje chłopaki (6 i 4) od 3 lat są za pan brat z cisami i nie zdarzyło się im interesować owocami.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
malgorzata_s 20:13, 28 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
deszczowymaj napisał(a)
Również zostawiam pozdrowionka


Gosiu piękny ogród mają Twoi rodzice
teraz już wiemy po kim odziedziczyłaś zieloną smykałke



Uwielbiam planowanie nasadzeń tak jak uwielbiała to moja mama no i kupowanie roślin kocham, tak jak kochała to moja mama
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 20:14, 28 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
stychaz napisał(a)


Gosiu, jeżeli Twój syn ma 5 lat, to raczej nie w głowie będą mu chyba owoce cisa. Moje chłopaki (6 i 4) od 3 lat są za pan brat z cisami i nie zdarzyło się im interesować owocami.


Cześć Justyna dawno Cię "nie widziałam" cieszę się że wpadłaś i to jeszcze z dobrą radą czekam na zdjęcia wiosny u Ciebie.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Ludwika 00:43, 29 kwi 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
CUdowny ogród domu rodzinnego! Bardzo zazdraszczam, bo u mnie choć roślinki lubi i moja mama i babcia to żadna nie ma tego zmysłu stetycznego, wszystko powsadzane byle jak, byle było jak najwięcej rozmaitych badyli ... i niby rośliny mają ładne, a nikt z mojego najbliższego otozcenia nie ma ogrodu, który by mnie zachwycił (w sumie to nie ma nawet takiego, który określiłabym jako ładny i przemyslany). Nie mam się więc niestety na czym wzorować. Ty napewno stworzysz u siebie oazę piękna, czego Ci bardzo życzę!

A tak poza tym to jestem bardzo ciekawa jak się skończy Wasza szopka z szopką

Pozdrawiam!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Iwk4 06:28, 29 kwi 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Gosiu, jak tam demolka oczka postępuje ?
____________________
Ogródek Iwony II
malgorzata_s 10:56, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Iwk4 napisał(a)
Gosiu, jak tam demolka oczka postępuje ?


Iwonko specjalnie dla Ciebie demolka:

Było


Jest:



Czekają palisady na mojego M będzie utworzony z nich łuk na którym będzie opietała się rynienka:

____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 10:59, 29 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Ludwika napisał(a)
CUdowny ogród domu rodzinnego! Bardzo zazdraszczam, bo u mnie choć roślinki lubi i moja mama i babcia to żadna nie ma tego zmysłu stetycznego, wszystko powsadzane byle jak, byle było jak najwięcej rozmaitych badyli ... i niby rośliny mają ładne, a nikt z mojego najbliższego otozcenia nie ma ogrodu, który by mnie zachwycił (w sumie to nie ma nawet takiego, który określiłabym jako ładny i przemyslany). Nie mam się więc niestety na czym wzorować. Ty napewno stworzysz u siebie oazę piękna, czego Ci bardzo życzę!

A tak poza tym to jestem bardzo ciekawa jak się skończy Wasza szopka z szopką

Pozdrawiam!



To prawda mama ma gust i umie dobierać rośliny by pasowały do siebie ale wiem, że wypracowała tę umiejętność poprzez ciężką pracę polegającą na ciągłym przesadzaniu aż do skutku.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies