Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

jolanka 17:24, 08 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Reniu, ważne jest to aby córce sie podobała A nagroda? Fajnie by bylo ale przecież robiła to tez dlatego, ze sprawiało jej to przyjemność To najważniejsze.

Zaczęłam robic plany Zajrzyj proszę, moze cos doradzisz;P
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
ryska 17:38, 08 gru 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Cudowna szopka, przepiękna, minimalistyczna a jednocześnie bogata w swej formie.
Widz sam może dopasować Tę Rodzinę do swojego wyobrażenia.
Jestem zachwycona pomysłem
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
yolka 18:03, 08 gru 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Szopka jest cudna - prosta - poprostu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 18:04, 08 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kiedy bedzie wiadomo jak została oceniona?(szopka i córa)
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
nawigatorka 19:40, 08 gru 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
szopka z klocków to chyba hit tego roku najczęsćiej wdziaąłm wersję z "przywiązanym" Jezuskiem. Córki wersja też super
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 22:42, 08 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Uważam tak jak Jola, że przecież nie nagroda jest najważniejsza ... mnie sie niesamowicie podoba ... a czy gronu pedagogicznemu też przypadnie do gustu zobaczymy wkrótce

PS Oddana w wersji jak na zdjęciach

Ewuniu Ależ to miłe co napisałaś ... Ty to jednak jesteś bogatą wewnętrznie osobą z artystyczną duszą))) Zresztą wszystkie wypowiadające się tutaj w tej kwestii osoby podobnie to odebrały...

Temat zamknięty ... czas pomyśleć o piernikach
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Iwk4 00:41, 09 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Renia, nie wytrzymałam. Pokazałam dziś fotkę szopki w szkole. Dwie panie widziały. Jedna nie zrozumiałą. Musiałam dopowiedzieć, że to szopka... Chwila konsternacji była
Druga pani uczy dzieci plastyki i sztuki. Aż podskoczyła z radości, że tak prosto można wyczarować takie ważne przesłanie: Świętą Rodzinę. Pomysł bardzo jej się spodobał. Nie zdziwię się, jeśli w przyszłości powieli pomysł szopki w wydaniu XXL na jasełkach

Pozdrawiam waszą rodzinkę.
____________________
Ogródek Iwony II
Elinka 19:01, 09 gru 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Tez dolacze do zachwytow . Szopka genialna. Jak zobaczylam zdjecie to az bije po oczach prostota, takie oczywiste a nikt nie wpadl na pomysl wczesniej.
Koniecznie napisz jak wypadla ocena w szkole
Pozdrawiam.
____________________
elinkowy-ogrod
ren133 22:19, 09 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Iwk4 napisał(a)
Renia, nie wytrzymałam. Pokazałam dziś fotkę szopki w szkole. Dwie panie widziały. Jedna nie zrozumiałą. Musiałam dopowiedzieć, że to szopka... Chwila konsternacji była
Druga pani uczy dzieci plastyki i sztuki. Aż podskoczyła z radości, że tak prosto można wyczarować takie ważne przesłanie: Świętą Rodzinę. Pomysł bardzo jej się spodobał. Nie zdziwię się, jeśli w przyszłości powieli pomysł szopki w wydaniu XXL na jasełkach

Pozdrawiam waszą rodzinkę.


No nie wierzę Iwonka ... Ty to jesteś babka z pazurem ... czyli mamy 50/50% ... no ale i tak suuuuper, ze pani od plastyki ma taką wrażliwość ... czyli nie jest tak źle jak myśleliśmy i chyba Ty też lepiej się poczułaś?
A moja córka po oddaniu szopki usłyszała od pana od plastyki ... że tak mu się spodobała, że sam by taką chciał
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:19, 09 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Elinka napisał(a)
Tez dolacze do zachwytow . Szopka genialna. Jak zobaczylam zdjecie to az bije po oczach prostota, takie oczywiste a nikt nie wpadl na pomysl wczesniej.
Koniecznie napisz jak wypadla ocena w szkole
Pozdrawiam.


koniecznie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies