Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Beskidzkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Beskidzkie marzenie

AgnieszkaW 16:22, 19 lut 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj, bardzo ładnie u Ciebie Czy koniecznie wszystkie nowo zarejestrowane tu ogrody muszą być zmieniane na "Ogrodowiskowy" styl? A gdzie indywidualność? Przecież masz pięknie, tylko troszkę 'dopieszczenia" i będzie super Nie zatracaj indywidualizmu, doceń to, co już masz, przynajmniej w części. Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Moniq 16:25, 19 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Wiosno przyjdź już; tak na zachętę kwiatek wczesnowiosenny, chociaż w doniczce.

____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 16:27, 19 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
hanka_andrus napisał(a)
Witam i od razu Tobie radzę- nic nie zmieniaj w swym ogrodzie! Jest bez zarzutu, wg mnie oczywiście. Ale ja nie jestem znawczynią tylko podglądaczką.

Pozdrawiam

Witam Haniu, tylko ja z tych co nie moga usiedzieć na tyłku.
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 16:30, 19 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Chcialabym w tym roku stworzyć warzywnik w wysokich skrzyniach, coby była jakaś zapora dla slimaków, które w ubiegłym roku rozprawiły sie z moimi zbiorami.
Zamówiłam juz deski u stolarza i edukuje się obecnie co z czym należy siać.
Małżonek obiecał to wszystko poskręcać do kupy, uff.
____________________
beskidzkie marzenie
malgorzata_s... 16:51, 19 lut 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Moniko na kawkę zapraszamy serdecznie Wiesz Aga ma dużo racji Pięknie masz i nie wiem co chcesz zmieniać? U nas w górach ogrodowiskowo całkiem być nie może. Po pierwsze wiele roślin u nas nie da rady, wymrznie. Po drugie wegetacja później rusza. Po trzecie co znaczy ogrodowiskowy?
Danusia rzekłaby że dopasowany stylem do terenu i osobowości Masz więc już ogrodowiskowy ogród Oczywiście wszystkie tu poprawiany i przerabiamy więc i ty coś zmienisz
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Moniq 20:00, 19 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Gocha, Agnieszka macie racje trzeba zachowywac swój styl jak najbardziej. Nie mniej jednak dzieki ogrodowisku zapałałam ogromną miloscia do traw i hortensji, bukszpany mialam juz wcześniej. Nauczyłam sie tez pewnej konsekwencji w doborze gatunków, a w zasadzie ich ograniczenia. To jest chyba najtrudniejsze.
____________________
beskidzkie marzenie
deszczowymaj 20:40, 19 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
I ja się Witam gorąco
Piękny ogród
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
JoannA 20:45, 19 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Moniq napisał(a)
Chcialabym w tym roku stworzyć warzywnik w wysokich skrzyniach, coby była jakaś zapora dla slimaków, które w ubiegłym roku rozprawiły sie z moimi zbiorami.
Zamówiłam juz deski u stolarza i edukuje się obecnie co z czym należy siać.
Małżonek obiecał to wszystko poskręcać do kupy, uff.

Monig, jestem zachwycona tym co już pokazałaś, a w zanadrzu pewnie jeszcze wiele pięknych zdjęć.
Stipa powinna już być widoczna po 5-7 dniach, a za miesiąc to już wielkoludy bedą
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Moniq 20:54, 19 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
alinak napisał(a)
jak Krajanka ..to od razu wpadam z powitaniem . nie chwał się o nartach , bo zaraz się zwalimy cała kupą ...lepiej ogród pokazuj ...zanim cokolwiek zmienisz


Zapraszam serdecznie tym bardziej że macie o ile sie nie mylę ferie
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 20:57, 19 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Czy ktos wie kiedy w Ikei pojawia sie bukszpany w sprzedaży; widzę że mają na stronie ale w sklepach mi najbliższych czyli w Katowicach lub Krakowie niedostepne
____________________
beskidzkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies