Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Beskidzkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Beskidzkie marzenie

bozaj 16:48, 21 lut 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 116
Moniq napisał(a)
Gocha, Agnieszka macie racje trzeba zachowywac swój styl jak najbardziej. Nie mniej jednak dzieki ogrodowisku zapałałam ogromną miloscia do traw i hortensji, bukszpany mialam juz wcześniej. Nauczyłam sie tez pewnej konsekwencji w doborze gatunków, a w zasadzie ich ograniczenia. To jest chyba najtrudniejsze.


Nic dodać nic ująć, ja też tak sądzę. Masz wspaniały ogród, piekne rośliny, wystarczy dopracowac "skarpekti" i będzie idealnie. W moim ogrodzie też za mną pierwszy sezon z trawami i hortensjami, w tym roku mam zamiar pomnożyc ich ilość, daja wspaniały efekt.
Moniq 16:52, 22 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Własnie zamierzam zamówić hortensje w necie limelight i vanilla freis.
Mam nadzieje że znajde jakieś fajne sadzonki. U mnie w ogrodniczym możliwe do kupienia dopiero latem, wiec wspomoge sie netem.












____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 18:18, 24 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
To mój mikro ogródek ziołowy, myslałam że nic z tego nie będzie a tu ta, tam:


zaczyna tez mi powoli kiełkowac stipa, widac takie maleńkie igielki, ale się cieszę
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 18:19, 24 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
U mnie snieg topniej w bardzo duzym tempie..., oby tak dalej. Dzisiaj zauwazyłam ze wychodza juz krokusy, bardzo sie cieszę; kielkuja tez hiacynty, iryski i chyba tulipany; wiosna nadchodzi wielkimi krokami super
____________________
beskidzkie marzenie
malgorzata_s... 18:58, 24 lut 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Hortki zamówiłaś? W Łodygowicach u Cierniaka dostępne od wiosny wszystkie po 25 zł były
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s 19:05, 24 lut 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Hortki zamówiłaś? W Łodygowicach u Cierniaka dostępne od wiosny wszystkie po 25 zł były


Kupiłam w tej szkółce w zeszłym roku hortensje wim s red jestem z nich bardzo zadowolona, chcę dokupić ich więcej, cieszę się, że piszesz, że są dostępne od wiosny
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Moniq 19:15, 24 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Hortki zamówiłaś? W Łodygowicach u Cierniaka dostępne od wiosny wszystkie po 25 zł były

Gosiu w zeszłym roku szukałam vanilek i limeligt i nie bylo jak bylam u nich na wiosne, ani w polowie maja jak byłam po pelargonie Moze miałam pecha.
Kupowałam dopiero w ich sklepie w Żywcu ale dopiero latem i takie niezbyt ładne.
Zobaczymy co przyjdzie, namiar mam od leona. Ona ma piekne
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 19:17, 24 lut 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
te w necie sadzonki ponoc trzyletnie po 14 zł; zobaczymy.
____________________
beskidzkie marzenie
malgorzata_s... 19:19, 24 lut 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
To faktycznie dobra cena 14 Ja kupowałam jesienią już duuuuże rośliny
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Sebek 19:35, 24 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bukszpany w Ikea powinny się niedługo pojawić - zawsze chyba na początku marca były w sprzedaży

Widzę, że dużo roślin ogrodowiskowych już masz Ale wiadomo, że ulepszać nasze ogrody będziemy wytrwale i konsekwentnie Więc owocnego sezonu Ci życzę - i mam nadzieję, że do zobaczenia na Gardenii
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies