Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tysiąc radości i utrapień

Pokaż wątki Pokaż posty

Tysiąc radości i utrapień

jona 20:03, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Kilka dni temu miałam wizytę bardzo krzykliwego stada szczygłów. Pięć osobników narobiło tyle hałasu, że słychać ich było w domu. Urządziły sobie stołówkę na ozdobnym słoneczniku

____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 20:06, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Mona Lisa



Wygląda jakby się uśmiechała, ale syczała i chyba próbowała mnie nastraszyć.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 20:09, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Kilka dzisiejszych zdjęć. Pięknie padało, a na koniec pojawiło się słoneczko i ślicznie sobie zaszło







____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
ryska 20:10, 04 wrz 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Piękna Twoja żaba a widziałaś moją? Ma takie piękne oczy
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Bogdzia 20:25, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Obejrzałam wszystkie zdjecia, przeczytałam cześc postów (dosc sporą) i bardzo wiele mi się spodobało, głównie Twoje podejscie do przyrody , ciekawosc jej i sposób utrwalania. Wiele ciekawych zdjec zrobiłas, wiele ciekawych rzeczy pokazałas np pierwszy raz dowiedzialam sie jak zrobic krem. Muszę częściej zaglądac. Fajnie że przybywa osób które fotografuja oprócz roślin wszelkie zyjątka. Ryska tez do nich należy. Gratuluje Ci tych zdjec, obserwacji rozwoju motyla(paź królowej)i wogóle pasji przyrodnika, lubię takich ludzi którzy zachwycaja sie przyrodą. Pozdrówka serdeczne zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dominika_ 20:40, 04 wrz 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Świetny Joasiu ten Twój żabol, to ten ukryty książę?
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
GorAna 20:59, 04 wrz 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Joasiu, piekne zdjęcia, zwłaszcza kwiatostany trawy prześwietlone słonkiem....o królewiczu żabim nie wspomnę
pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
jona 21:17, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
ryska napisał(a)
Piękna Twoja żaba a widziałaś moją? Ma takie piękne oczy


Zaglądam do Ciebie Renatko systematycznie, czasem się tylko nie odzywam.
Oczami żabola się zachwycałam
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 21:46, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Bogdzia napisał(a)
Obejrzałam wszystkie zdjecia, przeczytałam cześc postów (dosc sporą) i bardzo wiele mi się spodobało, głównie Twoje podejscie do przyrody , ciekawosc jej i sposób utrwalania. Wiele ciekawych zdjec zrobiłas, wiele ciekawych rzeczy pokazałas np pierwszy raz dowiedzialam sie jak zrobic krem. Muszę częściej zaglądac. Fajnie że przybywa osób które fotografuja oprócz roślin wszelkie zyjątka. Ryska tez do nich należy. Gratuluje Ci tych zdjec, obserwacji rozwoju motyla(paź królowej)i wogóle pasji przyrodnika, lubię takich ludzi którzy zachwycaja sie przyrodą. Pozdrówka serdeczne zostawiam.


Zaglądaj Bogdziu, miło będzie Cię gościć . Staram się na zdjęciach pokazać to, co mnie interesuje, ciekawi, przyciąga, zachwyca. No i chcę, żeby ogród był miejscem przyjaznym dla mnie, znajomych i innych jego mieszkańców i gości. Niektórych jednak chętnie bym wyprosiła, na przykład takie wredne opuchlaki.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 21:48, 04 wrz 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
dominika_ napisał(a)
Świetny Joasiu ten Twój żabol, to ten ukryty książę?


Może to faktycznie książę, który wabi uśmiechem?
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies