Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tysiąc radości i utrapień

Pokaż wątki Pokaż posty

Tysiąc radości i utrapień

jona 15:46, 30 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Wiosna zawsze piękna i tak bardzo cieszy
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
anabuko1 08:23, 01 kwi 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Mimo chłodu,wiosna jak widać pięknie się rozwija i kolorowieje u Ciebie.Pięknie.
A magnolia. WAW!!
Moja jeszcze uśpiona,ale moja nie należy do wczesnych.Zawsze kwitnie na początku maja dopiero.ale i tak ja lubię..bo jak nie lubić mojej imienniczki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anna_p_k 10:12, 01 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
witaj na Ogrodowisku , już bardzo wiosennnie masz w ogrodzie, to dla mnie znak, że do mnie też wiosna zawita i przejedzie z lubelskiego na podkarpacie bo u nas zapewne chłodniej skoro u mnie same narazie pąki nawet nie wstawiam zdjęć czekam na wiosnę
____________________
Ogródowe-początki
jona 10:46, 01 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Witaj Aniu . U mnie faktycznie wiosennie . Pogoda trochę nieciekawa. Pomimo to, mam wrażenie, że wszystko się rozwija, tylko trochę wolniej. Za to będzie można się tym cieszyć dłużej
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 10:50, 01 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
anabuko1 napisał(a)
Mimo chłodu,wiosna jak widać pięknie się rozwija i kolorowieje u Ciebie.Pięknie.
A magnolia. WAW!!
Moja jeszcze uśpiona,ale moja nie należy do wczesnych.Zawsze kwitnie na początku maja dopiero.ale i tak ja lubię..bo jak nie lubić mojej imienniczki


Magnolie zachwycają niezależnie od tego kiedy kwitną .
A ja będę miała imienniczkę w postaci powojnika . Już zamówiony i przyjdzie za kila dni
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Alicja169 15:40, 01 kwi 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Wydaje się, że u Ciebie jest cieplej. Wszystko już ożyło.
W moim ogrodzie 130 km od Lublina większość roślinek jeszcze śpi.
Podobnie jak Ty - jestem entuzjastką nasionek. Roślinka wyhodowana z własnego siewu (często też z zebranych przez siebie nasionek) cieszy podwójnie.
Nie mogę się już doczekać maja, kiedy wszystkie wyhodowane malutkie roślinki zmienią miejsce zasiedzenia z ogrodu zimowego do letniego.

Pozdrawiam świątecznie

____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
jona 15:49, 01 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Piękna kolekcja roślinnych przedszkolaków . Masz dużo miejsca do ich trzymania. To zimowy salon? U mnie tylko na parapetach .
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Karol99 16:50, 01 kwi 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Ale plantacja.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
jona 17:03, 01 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Też jestem pod wrażeniem
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Alicja169 17:04, 01 kwi 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
jona napisał(a)
Piękna kolekcja roślinnych przedszkolaków . Masz dużo miejsca do ich trzymania. To zimowy salon? U mnie tylko na parapetach .

To "salon" dla mojego hobby. Temperatura zimą od 7 -10 stopni. Jak świeci słoneczko to bywa 20 st. , kilka razy w tym roku już było 30 st. Przez tę moją nową pasję korzystanie z ogrodu zimowego w tym okresie przejściowym stało się niemożliwe.
Dlatego też niecierpliwie wypatruję słoneczka i dobrych temperatur do prac ogrodowych, żeby wyprowadzić "przedszkolaki" do ogrodu.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies