Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

Kuba 16:42, 08 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
nawigatorka napisał(a)
Czekam z niecierpliwoscią na dalsze zdjęcia. Czas na prace w ogrodzie prawdziwy pasjonat zawsze (prędzej czy pózniej) znajdzie a tu sami tacy pozdrawiam
Witam Cię tym razem u mnie, z tymi pracami to masz rację właściwie to takich tyłów z pracami ogrodowymi to nie mam więc powinno być dobrze-w końcu to dopiero marzec. A żeby było więcej właśnie zamówiłam sadzonki graba na żywopłot więc będzie jeszcze sadzenie czyli to co tygrysy lubią najbardziej
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
ana_art 08:48, 10 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Trafiłam przez przypadek, chociaz przyznaję że nie raz mi się rzucił w oczy awatarek Kuby, który okazał się Ewo
Fajny ogród się zapowiada!!! już jest ciekawy zaczątek, a co to będzie za rok czy dwa... Po tym co zobaczyłam na tych kilku fotkach widać że działasz cudnie.
Fajnie, zaznaczam i będę podpatrywać.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Kuba 08:55, 10 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witaj Anetko,dziękuję za ciepłe słowa bo dodają mi zapału do pracy. Nie ukrywam że podpatruję Twój ogród bo widzę podobieństwo z moim, ale przede mną jeszcze długa droga. Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
ana_art 08:58, 10 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Długa ale jakże miła Zobacz ile już zrobiłaś. Powolutku, rabatka po rabacie będzie rewelacja!!!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Kuba 09:05, 10 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
ana_art napisał(a)
Długa ale jakże miła Zobacz ile już zrobiłaś. Powolutku, rabatka po rabacie będzie rewelacja!!!
Wielkie dzięki-takie słowa działają jak balsam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
grzeguz 13:17, 10 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 116
Witaj,

Bardzoooo... podoba mi się ta rabata (klomb) z płaskich skałek w otoczeniu ścieżki prowadzącej do ławeczki.

Czy to był Twój pomysł? Pamiętasz może jaki to materiał?

Szczerze mówiąc mam ochotę coś podobnego stworzyć u siebie.

pzdr

____________________
Mój ogrodowy bakcyl..................... Wizytówka - Ogrodowy bakcyl
Kuba 07:53, 11 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witaj grzeguz
Czy to był Twój pomysł? Pamiętasz może jaki to materiał?


Pomysł był Danusi, ja bym na taki pomysł nigdy nie wpadła, powiem więcej- na początku wcale mnie nie zachwycił, całe szczęście że mąż kazał mi słuchać mądrzejszych.

Nie wiem jaki to kamień, wszyscy mówili że to łupek
Pozdrawiam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
bdan 11:21, 11 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ewa dziękuję za wizytę u mnie. Masz super, że ogród zaprojektowała Ci Danusia, na pewno będę zaglądać.

Widzę, że masz u siebie posadzone rododendrony, ja u siebie kombinuję, w jakiej odległości posadzić i co do towarzystwa dodać.

Pozdrawiam
Kuba 11:31, 11 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Rododendrony docelowo powinny się nawet dotykać, więc pewnie odległość sadzenia zależy od odmiany. U mnie wypadło 2/3 posadzonych rh więc musiałam posadzić od początku i przerwy między nimi są obecnie wieeelkie. Ja rozważam carexy do towarzystwa, ale jeszcze nie wiem na pewno. Pozdrawiam raz jeszcze
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
polinka 11:41, 12 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ewuś, dzwoniłam wczoraj do szkółki na którą podałam Ci namiary. Powoli ruszają ale pełną ofertę będą mieli za ok. 2 tygodnie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies