Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

beta 08:11, 29 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Aśka...pisze dopiero teraz ale koryto już wczoraj obejrzałam...wyszło super...bardzo nam się podoba...powiem więcej...zainspirowałaś mojego eM ...już od jakiegoś czasu go męczę o roboczą umywalkę...teraz...kto wie?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
nawigatorka 08:32, 29 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Wiem Twoje GJ padły. Ja mam 3 szt , bede dzielić i dawać do róż - Artemis, Wedding piano , Jude Obscure . Jak dokupię to bedize łan
Marzeno u mniebdwieboadly dwie przeżyły.ale jakieś gęste to nie są.będzie ale i zielone kwiaty....lubię to
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:36, 29 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
Szlak - tyle się opisałam i mi wcięło...

Jesteście ponadprzeciętni Wasze (nie chcę pisać że jesteś - eMowi też duże oklaski się należą) pomysły i ich realizacje są nietuzinkowe, nieoczywiste i do tego idealnie łączą ogród w piękną całość.

Ps. Asia jaką agro dajesz pod kamyk? I czy żwir nie dziurawi Ci jej? Muszę do jutra pod taras kupić i rozłożyć.
M nie raz napracuje się znacznie więcej niż ja.dlatego dziękuję za uznanie ibdla Niego.dziękuję za takie miłe słowa. Ta nietuzinkowosc często jest ryzykowna ale jak na razie się opłaca

Agro dałam te plastików.agrotkanina.choć dla mnie nazwa nielogiczne.te składająca się z nitek.wg mnie jest dla tego celu trwalsza.choć nie cierpię z nią pracować ale na takich powierzchniach kamieni muszę.
Czy się dxiurawi nie wiem.jestem na niej min 10 cm kamienia.a nawet więcej.dwa razy więcej niż zalecana sprzedawcy kamienia
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 08:43, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ja musze dziurawić tą agro pod fundamenty - więc boję się że ona będzie mi targać. Zastanawiam się nad tą białą taką a'la flizeliną. Też sypię na to kamień (no coś koło 10cm).

Asia - BRAWO TY

Ps. Wiesz juz masz pięknie - a co będzie za dwa lata?

Uśmiałam się jak chyba u Oli napisałaś że gdzie masz dać trzcinnik
____________________
Zielonym do góry... :)
nawigatorka 08:48, 29 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
beta napisał(a)
Aśka...pisze dopiero teraz ale koryto już wczoraj obejrzałam...wyszło super...bardzo nam się podoba...powiem więcej...zainspirowałaś mojego eM ...już od jakiegoś czasu go męczę o roboczą umywalkę...teraz...kto wie?
dziękuję Beatko.Ty i Marta byliście poinformowane wcześniej i dziękuję ze zachowalas to dla siebie
Oj jeśli ja inspiruje to już jest super. Powiem Ci że my wolimy iść dalej do wody,pomijając dotychczasowy Kurek ale umyć ręce w korycie.dla samej przyjemności.
A z czego będziecie robić? Z koryta? polecam.nie wiem jak u Was ale duzo jest ich np na śląsku.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 08:51, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
A ja przez maluteńka pomyłkę wiedziałam też ciut wcześniej co planujesz ale nic nie pisnęłam
____________________
Zielonym do góry... :)
beta 08:53, 29 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nawigatorka napisał(a)
dziękuję Bratko.Ty i Marta byliście poinformowane wcześniej i dziękuję zachowalas to dla siebie
Oj jeśli ja inspiruje to już jest super. Powiem Ci że my wolimy iść dalej do wody,pomijając dotychczasowy Kurek ale umyć ręce w korycie.dla samej przyjemności.
A z czego będziecie robić? Z koryta? polecam.nie wiem jak u Was ale duzo jest ich np na śląsku.


Brata...tak na mnie dziadek mówił...ale wiem że piszesz z tel. a on z kolei pisze jak chce...tez tak mam

nie..koryto u nas nie...zwykła umywalka...raczej tylko wartość użytkowa niż zdobnicza...ale kto wie...
w każdym razie zainspirowaliście do działania....w ogóle tym weekendzie zachciało nam się chcieć
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
nawigatorka 08:59, 29 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
A ja przez maluteńka pomyłkę wiedziałam też ciut wcześniej co planujesz ale nic nie pisnęłam
a jak?Marta pomyliła nas na pinie.to przez to?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 08:59, 29 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Dokładnie to
____________________
Zielonym do góry... :)
nawigatorka 09:00, 29 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
beta napisał(a)


Brata...tak na mnie dziadek mówił...ale wiem że piszesz z tel. a on z kolei pisze jak chce...tez tak mam

nie..koryto u nas nie...zwykła umywalka...raczej tylko wartość użytkowa niż zdobnicza...ale kto wie...
w każdym razie zainspirowaliście do działania....w ogóle tym weekendzie zachciało nam się chcieć
a widzisz już poprawił ale mnie przyłapała z telefonu,z samochodu,z dziećmi...
Zwykła umywalka też może być super dekoracyjna.czekam na realizację
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies