Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Makao_J 21:08, 24 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
nawigatorka napisał(a)
chca ti mize trzeba te rozmyślania ograniczyć i zdać się na intuicje. Ja zawsze tak robię. A może powinnam analizować bardziej...hmmmm

Na pewno powinnam to myślenie ograniczyć ale to siedzi w mojej głowie jak jakiś pasożyt. Tyle razy czytałam opisy traw że znam je na pamięć i stale przestawiam je w myślach. To obsesja Asia
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
21:12, 24 lip 2017
nawigatorka napisał(a)
posadz może gdzie wzrok nie sięga


to chyba bedzie najlepsze ....gdyby nie to ze te sadzonki bardzo wielkie i waga paczki była by ogroma ( bo jedna taka bryła korzeniowa w wiadrze 10l ledwo sie zmiesci ) ..to bym ci wysłała ....po podziale dobre ze 100 bys machnęła ...albo 1000 bo masz duze doswiadczenie



PS. jeszcze mi żal wywalać ...a musze je miec na oku bo chce je widywac czesciej na przedwiosniu wtedy kiedy kwitną
Johanka77 21:17, 24 lip 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ale fajnie! Twoja intuicja jest całkiem trafna, skoro taki ogród masz... czekamy
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
nawigatorka 21:21, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)

Na pewno powinnam to myślenie ograniczyć ale to siedzi w mojej głowie jak jakiś pasożyt. Tyle razy czytałam opisy traw że znam je na pamięć i stale przestawiam je w myślach. To obsesja Asia
jakąś trzeba miec
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:22, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
eee_taam napisał(a)


to chyba bedzie najlepsze ....gdyby nie to ze te sadzonki bardzo wielkie i waga paczki była by ogroma ( bo jedna taka bryła korzeniowa w wiadrze 10l ledwo sie zmiesci ) ..to bym ci wysłała ....po podziale dobre ze 100 bys machnęła ...albo 1000 bo masz duze doswiadczenie



PS. jeszcze mi żal wywalać ...a musze je miec na oku bo chce je widywac czesciej na przedwiosniu wtedy kiedy kwitną
wiesz ja w dzieleniu to słaba jestem. serio. z trzcinnikami nie miałam wyjscia i ryzykowne to było ale chyba jest ok. ale za chęci dziękuję
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:23, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Johanka77 napisał(a)
Ale fajnie! Twoja intuicja jest całkiem trafna, skoro taki ogród masz... czekamy
dzięki. ale na efekty tej rabaty przyjdzie poczakac bo więcej tam wysadzam niż wsadzam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
A_gawa 22:20, 24 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Chyba już kiedyś o to pytałam, ale bardzo Cię proszę o ponowną odpowiedź.

W wizytówce masz zdjęcie białych róż - są po prostu nieziemskie! Fenomenalne...
Czy mogłabyś podać ich nazwę?

Jak się nimi opiekować, żeby były takie piękne?

Chciałabym je wsadzić pod wiśniami Umbraculifiera - będą nawiązywać do białej kory Doorenbosów, które mam po drugiej stronie.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
siakowa 22:24, 24 lip 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)
dzięki. ale na efekty tej rabaty przyjdzie poczakac bo więcej tam wysadzam niż wsadzam
a na czym.ostatecznie stanęło?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 23:00, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A_gawa napisał(a)
Chyba już kiedyś o to pytałam, ale bardzo Cię proszę o ponowną odpowiedź.

W wizytówce masz zdjęcie białych róż - są po prostu nieziemskie! Fenomenalne...
Czy mogłabyś podać ich nazwę?

Jak się nimi opiekować, żeby były takie piękne?

Chciałabym je wsadzić pod wiśniami Umbraculifiera - będą nawiązywać do białej kory Doorenbosów, które mam po drugiej stronie.

domyslam się, że mówisz o Artemis bo tylko one zasługuja na takie epitety kupiłam je w 2013 roku. małe sadzonki. nawoże ja grecolem do róż i czasem prysne gdy robie oprysk na grzyba. tne po pierwszym kwitnieniu i wiona. i własnie w tym roku troche to schrzaniłam bo przyciełem je za nisko za namowami zostawiałam jak dostąd krzak na wysojkość 60 cm i w zezonie dosrastał do cm. teraz prztyciełam niżej i chyba gorzej wyglądała (nie wiem dokładnie bo wakacjowałam się wtedy) ale ogólnie jest boska. a mówie to ja która za różani nie przepada
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 23:01, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)
a na czym.ostatecznie stanęło?
na sesleri jesli o trawe pytasz. ale jeszcze na nią czekam.
ale zostawię jeszcze troche kłownicy i stipy w jarzmiankach dla wypełnienia, zanim te wystarcza same sobie na efekt wow
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies