Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Madzenka 23:45, 31 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998

ML do zawilców, tylko i wyłącznie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 00:37, 01 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
noemi napisał(a)
Przeczytałam Twój wątek od początku bardzo ładnie u Ciebie i podróże Ci nie straszne

p.s.

"Stefan" to taki miły pan ze szkółki, latem chodzi w kapeluszu i ma bardzo miły głos a szkółka bardzo zadbana.

Witam u mnie.Stefan juz zlokalizowany
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 00:38, 01 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)

ML do zawilców, tylko i wyłącznie

Tez tak mysle
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Iwk4 00:56, 01 kwi 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Madzenka napisał(a)

ML do zawilców, tylko i wyłącznie
Jest gdzieś może taka inspiracja?
____________________
Ogródek Iwony II
jazzy 02:13, 01 kwi 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Iwk4 napisał(a)
Jest gdzieś może taka inspiracja?

Madżen taką ma u siebie https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/69/698211/original.JPG
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
bdan 07:00, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
tu masz zawilce z grackami

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1890-w-gaszczu-u-tess?page=492
nawigatorka 07:26, 01 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jazzy napisał(a)

Madżen taką ma u siebie https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/69/698211/original.JPG

Mam właśnie to połączenie juz u juz u siebie przednogrodzejiem ale zawilce jeszcze tam młode.a teraz chce powtórzyć w ogrodzie.piękne te inspiracje dziękuję
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 07:32, 01 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
U mnie wiatr osłabł ale noc była bardzo niespokojna. Dobrze ze wczoraj powiązałam dwa Serby które najbardziej wyginały się pod naporem wiatru. Ale już spora grusza,która wraz w innymi owocowymi ostatnio była przesadzona, właściwie leży i to chyba nie tyle od wiatru tylko rozmoczonej ziemi pod nią.oby to był już koniec...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Wieloszka 10:52, 01 kwi 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
nawigatorka napisał(a)

To Ty Wieloszko pisałaś mi ze Ml będzie za wysokie pamiętasz? Tylko Adagio trochę zbyt rozlazle chyba no i kwitnie a to chyba za duża konkurencja do zawilcow.
Ale coś musze wybrać bo w czwartek chyba trawkowe zakupy

Tak, tak pamiętam, tylko nie pamiętam na co się ostatecznie zdecydowałaś
U mnie kwitnie co roku Gracillimus, a ML zakwitły w zeszłym roku po raz pierwszy - ze względu na wyjątkowo długi sezon wegetacyjny. Normalnie nie kwitną - ja też nie przepadam za kwitnącymi trawami . Madzia-Noemi miała jesienią bladoróżowe zawilce z ML - boskie połączenie
A gdzie będziesz zakupy trawkowe robić? Już coś się ruszyło w tym temacie? Ja zazwyczaj kupuję dopiero w maju, ale może u Stefana coś już będzie niebawem
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
nawigatorka 12:22, 01 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wieloszka napisał(a)

Tak, tak pamiętam, tylko nie pamiętam na co się ostatecznie zdecydowałaś
U mnie kwitnie co roku Gracillimus, a ML zakwitły w zeszłym roku po raz pierwszy - ze względu na wyjątkowo długi sezon wegetacyjny. Normalnie nie kwitną - ja też nie przepadam za kwitnącymi trawami . Madzia-Noemi miała jesienią bladoróżowe zawilce z ML - boskie połączenie
A gdzie będziesz zakupy trawkowe robić? Już coś się ruszyło w tym temacie? Ja zazwyczaj kupuję dopiero w maju, ale może u Stefana coś już będzie niebawem

O Stefania juz słyszałam ale ja kupuje zazwyczaj u Pana Trawki bo tu mam na daleko.a i wizyty u Niego to zawsze ciekawe doświadczenie-trwała zawsze dłużej niż się zakładało.
U nie graceki tez kwity mimo że jeszcze roku nie mają.ja juz mam Ml z zawilcami i przed domem i zdecyduje się w to miejsce z ekranem tez na to połączenie.najwyżej ekran poprowadzę wyżej zobaczę w praktyce.a ja po trawy zazwyczaj jadę 2 razy w sezonie bo za długa lista na jednorazowe zakupy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies