Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

iwka 14:10, 26 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jak robiłam bombki, to mnie ten klej tak wkurzał, cała się upaprałam i wszystko wokół, nie szło mi coś z nim, i jak przebiłam balon to skurczył się razem z nitką
Wpadłam na domowy sposób wczoraj akurat wyciągnęłam bombki i nic im nie jest, więc się sprawdził, ale to tylko na białe się nadaje
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
nawigatorka 14:11, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


Magic niby schnie na przeżroczysto a mi z niego coś nie wychodzą ładne ozdoby. Robiłam w tamtym roku bombki sznurkowe i klej do drewna był najlepszy tylko, że on barwi na biało.
Asiu czy ten vikol jest przeżroczysty po wyschnieciu?

Jak go rozcienczysz woda to tak.jak widac ja mam kulki niebtylko biale ale i czarne i szare a znajomym robilam żółte i zawsze bylo ok.tylko wymieszanie dobre wazne
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:12, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Asisko_2005 napisał(a)
piękne kulki, ja poszłam na łatwiznę i kupiłam jakiś czas temu. ze 4 lata. Teraz kolorystyka nie bardzo mi lezy. Nie wiecie czy można luzem same kulki gdzieś dokupić?

Allegro chyba kiedys widzialam same kulki.albo tam gdzie sprzedaja zestawy tez powinni miec
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:14, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)
jak robiłam bombki, to mnie ten klej tak wkurzał, cała się upaprałam i wszystko wokół, nie szło mi coś z nim, i jak przebiłam balon to skurczył się razem z nitką
Wpadłam na domowy sposób wczoraj akurat wyciągnęłam bombki i nic im nie jest, więc się sprawdził, ale to tylko na białe się nadaje

Dlatego kleic lepiej jak wszystko jest gotowe to znaczy jak balonik owiniety.
Jesli ci sie zapadla kulka to albo klej byl zbyt rzadki albo z balonika uszlo troche powietrze i kulka sie powyginala.
To nie.jest trudne ale czasochlonne dosc.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 14:16, 26 lis 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)

Dlatego kleic lepiej jak wszystko jest gotowe to znaczy jak balonik owiniety.
Jesli ci sie zapadla kulka to albo klej byl zbyt rzadki albo z balonika uszlo troche powietrze i kulka sie powyginala.
To nie.jest trudne ale czasochlonne dosc.

albo za mało kleju i nitki nie usztywniło wystarczająco uwielbiam cottony czekam na wieczorne zdjęcia
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
malkul 14:19, 26 lis 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
siakowa napisał(a)

uwielbiam cottony

i ja i ja
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
polinka 14:19, 26 lis 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
siakowa napisał(a)

albo za mało kleju i nitki nie usztywniło wystarczająco uwielbiam cottony czekam na wieczorne zdjęcia


Albo za mało sznurka czy nitki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
iwka 14:26, 26 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
albo wrodzona ciekawość
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
nawigatorka 14:28, 26 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A czyli nie przebilo sie jak nie byly jeszcze suche ojoj.juz beton nauczy Cie cierpliwosci
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Luki 15:02, 26 lis 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ojj jak dom siostry stał jeszcze w stanie surowym zamkniętym to wyniosłem kilkanaście wróbelków, które w strachu chciały uciec z domu przez okna i niestety zawsze były to ostatnie ucieczki
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies