Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

elzbieta_g 21:35, 02 lut 2016


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Mala_Mi napisał(a)

Zaglądam systematycznie, ale nie mam co napisać, aby nie powtarzać i nie przynudzać ..



to jest nas ...dwie
i chciałoby mi sie to skopiować i wkleić na wszystkie moje ulubione wątki
i byle do wiosny ale tej prawdziwej a nie wiosny w zimie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Mala_Mi 21:38, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AsiaK_Z napisał(a)
Ania chyba szuka wiosny w ogrodzie

Pozdrawiam serdecznie

Dziś już wylazłam do ogrodu, całe popołudnie grandziłam.. ziemia rozmarzła, wiec trochę pieliłam, trochę wycinałam brzydkich badyli... głównie to wyrzucałam werbenę spod ogniska i z rabaty z azaliami. Od razu zrobiło się porządniej..

Ja wiosny nie szukam, luty to najzimniejszy miesiąc, szukanie wiosny w lutym to szukanie kłopotów... zima może jeszcze zaskoczyć... zdecydowanie wolałabym te -5 i śniegu z 15 cm minimum.

Dzisiejszy urobek..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 21:39, 02 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hoopa
Na forum mamy sezon ogórkowy wiec umilamy sobie czas pogaduchami. Wprawdzie tysiące postow wywołało planowanie drzew wielopniowych w tysiącu molini u Navigatorki ale.... Niestety juz podjęła decyzje i znów znajdujemy inne tematy. Naigatorka dzielnie skopała 60 M 2 ogrodka z braku laku. Polinka rozpoczela rewolucje i metamorfoze warzywnika. Ola Leon planuje trójkąt przy gospodarczym budynku, Ewa Agentka waha sie czy posadzic wisnie czy i jak zabrac sie za rabate od ulicy. Juzia wybiera krzesła, ja lampy, Magda70 duma czy przemalować czerwone schody. Poł Polski wybiera sie wesołym autobusem na zwiedzanie ogrodów Ślaska ale czekamy aż Siakowa założy oświetlenie ogrodu. Karolina dała sygnał do wysiewów i zanim znow wyfrunie do Azji to juz jej stipa wzeszła. Aczkolwiek forum pierwszy ra zobaczy wietnamskie warzywa w tym sezonie, to az starch sie bać czy cos przytarga ze Sri Lanki. Pół zachodniej Polski ostrzy sobie zeby na ciemierników na Gardeni i ciekawe o ktorej pierwszy osobnicy będa pod wejsciem Sebek zalicza egzamin ze wskaźników Steinhausa (nawet google tego nie ogarnia) a niektorzy dowiedzieli sie co to dziara. Z braku laku lepszych ode mnie komentatorów życia na forum (ciekaw czy Konstancja podczytuje cichaczem) to ja Madzenka zrobiłam dla Ciebie skrot.

Wybaczcie wszyscy ktorych nie wymienialam, mozna uzupełnić skrót dla Ani


Aha pierwszy przebiśnieg wystawił głowe u Magnoli, u mojej tesciowej rannik a u Kasik juz od tygodnia kwitnie pierwszy krokus.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 21:42, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Roma, Sylwia, Asia - bingo Wstyd jak szlag.. ale nie wiem jak tak się udało

Widać ślady wózka

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jankosia 21:43, 02 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ale madżenka podsumowanie zrobiła - już wszystko wiem
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Mala_Mi 21:46, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madzenka napisał(a)
Hoopa
Na forum mamy sezon ogórkowy wiec umilamy sobie czas pogaduchami. Wprawdzie tysiące postow wywołało planowanie drzew wielopniowych w tysiącu molini u Navigatorki ale.... Niestety juz podjęła decyzje i znów znajdujemy inne tematy. Naigatorka dzielnie skopała 60 M 2 ogrodka z braku laku. Polinka rozpoczela rewolucje i metamorfoze warzywnika. Ola Leon planuje trójkąt przy gospodarczym budynku, Ewa Agentka waha sie czy posadzic wisnie czy i jak zabrac sie za rabate od ulicy. Juzia wybiera krzesła, ja lampy, Magda70 duma czy przemalować czerwone schody. Poł Polski wybiera sie wesołym autobusem na zwiedzanie ogrodów Ślaska ale czekamy aż Siakowa założy oświetlenie ogrodu. Karolina dała sygnał do wysiewów i zanim znow wyfrunie do Azji to juz jej stipa wzeszła. Aczkolwiek forum pierwszy ra zobaczy wietnamskie warzywa w tym sezonie, to az starch sie bać czy cos przytarga ze Sri Lanki. Pół zachodniej Polski ostrzy sobie zeby na ciemierników na Gardeni i ciekawe o ktorej pierwszy osobnicy będa pod wejsciem Sebek zalicza egzamin ze wskaźników Steinhausa (nawet google tego nie ogarnia) a niektorzy dowiedzieli sie co to dziara. Z braku laku lepszych ode mnie komentatorów życia na forum (ciekaw czy Konstancja podczytuje cichaczem) to ja Madzenka zrobiłam dla Ciebie skrot.

Wybaczcie wszyscy ktorych nie wymienialam, mozna uzupełnić skrót dla Ani


Aha pierwszy przebiśnieg wystawił głowe u Magnoli, u mojej tesciowej rannik a u Kasik juz od tygodnia kwitnie pierwszy krokus.


Dziękuję za skróta I uzupełnię, że u Kasik krokusa nie ma, bo został wmniamany przez psa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Karol99 21:47, 02 lut 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Mala_Mi napisał(a)

Dziś już wylazłam do ogrodu, całe popołudnie grandziłam.. ziemia rozmarzła, wiec trochę pieliłam, trochę wycinałam brzydkich badyli... głównie to wyrzucałam werbenę spod ogniska i z rabaty z azaliami. Od razu zrobiło się porządniej..

Ja wiosny nie szukam, luty to najzimniejszy miesiąc, szukanie wiosny w lutym to szukanie kłopotów... zima może jeszcze zaskoczyć... zdecydowanie wolałabym te -5 i śniegu z 15 cm minimum.

Dzisiejszy urobek..



Może znowu się wysieją i zakwitną, jak oglądałem Maje to właśnie pokazywali ten placyk. Mnie się bardzo podobało.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Mala_Mi 21:57, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
zawitka napisał(a)
Aniu pojeżdziłaś polatałaś a teraz ogrodowo Powiedz mi czy ścina się zeschnięte łodygi ostrogowca i on wypuszcza nowe ---tak Głupie pytanie ale nigdy go nie miałam iiiii


Ścinaj to co brzydkie i kiedy pasuje
Ja go mam min. pod tymi wysokimi trawami.. ścięłam już jesienią by mi się nie wysiewał Na rabacie się nie sieje.. a w kamykach na macie rośnie jak głupi..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Katkak 22:01, 02 lut 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ania buciki na jak to się mówi lewe nogi to pikuś. Jak Filpek chodził do przedszkola to pieronem chciałam Go odprowadzic, żeby do pracy zdażyć, zamykamy jużbdom, a On: mamo! Patrzę a on bidulka ma kapcie na nogach . Bywa i tak. ściskam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Basilikum 22:02, 02 lut 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
mi tez sie zdarza buty nie na te nogi nalozyc, czyli nie wlasne buty na wlasne nogi ale cudze na cudze nogi ot tak juz jest
a chodzenie w zle zalozonych butach od czasu do czasu ponc dobre jest na platfusa
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies