Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 07:50, 19 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Wczoraj trochę u mnie popadało, nareszcie, ale to jeszcze mało, trawę mam już mocno przesuszoną, podlewanie nie pomaga, musiałabym podlewać non-stop.
Zakwitła moja nowa różyczka Tea Cliper Austina, kwiaty ma ogromne, pachną delikatnie




Pat Austin, długo jej szukałam, opinie ma różne, negatywne bo zwiesza główki, więc próbuję ją podwiązać


Candlelight


Eden Rose
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:20, 19 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Coś innego niż róże

Kolkwicja chińska w całe swojej krasie



grządka , która powstała pod wpływem Ogrodowiska, rosną na niej begonie , stipa, hakonechloa, carex, no i dwie róże Ingrid Bergman i niziutka okrywowa
White Meillandina. Powinna zrobić się piękna jak trawy się rozrosną. Siatka jest po to aby moje koty nie obgryzały traw
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Tesska 10:30, 19 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
mirkaka napisał(a)
Wczoraj trochę u mnie popadało, nareszcie, ale to jeszcze mało, trawę mam już mocno przesuszoną, podlewanie nie pomaga, musiałabym podlewać non-stop.
Zakwitła moja nowa różyczka Tea Cliper Austina, kwiaty ma ogromne, pachną delikatnie




Pat Austin, długo jej szukałam, opinie ma różne, negatywne bo zwiesza główki, więc próbuję ją podwiązać



bardzo ładne różyczki ja włąśnie obie kupiłam i ciesze się ,że mogłam je zobaczyc u Ciebie , troszke zmartwiłam sie Pat Austim jak piszesz ,że zwiesza główki ale co tam skoro ja wybrałam wiec musi byc
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
jona 11:22, 19 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Dziękuję za zdjęcia Pastelli . Piękna . Trochę poczytałam, trochę pooglądałam i będę jej szukać. W ostateczności zamówię jesienią przez internet.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
bogumila 13:33, 19 cze 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Poleniuchowałam w pięknym,pachnącym ogrodzie.K.czekoladowe należy wykopać na zimę...niestety nie zimują.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
ewsyg 19:31, 19 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Mirko, piekny jest Twój ogród. Och takie cudo mi się marzy. Jaką dużą masz działkę ? Wygląda na sporą.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
bozga 20:49, 19 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Piękne różyczki i pięknie pokazane. Kolkwicja śliczna, moja już dawno przekwitła
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
katarzynkak 00:14, 21 cze 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Mireczko wpdam z rewizytacją
Szczęka mi spadła z wrażenia! Róże boskie i jaki wybór, a o rodkach i azalich nie wspomnie. Cudny ogród, a tarasik wybitnie relaksujący.

Czy na jesieni pomogłabys mi w wyborze odmiany rh lub azali z zimozielonymi liścmi? Czy mozesz polecic dobra odmiane powojnika fiolet lub róz? lub biel?

pozdrawiam serdecznie,
k
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
mirkaka 20:16, 21 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Kasiu Rh i azalie mogę polecić wszystkie które mam, ważne aby posadzić je w dobrze przygotowany dół z kwaśną ziemią.
Powojniki mam 4 stare i dwa kupione w tym roku. Z fioletowych gen. Sikorski mam go przy tarasie przy róży Bonica i Schneewittchen. Prezydent- ciemno fioletowy, ogromne kwiaty- przemarza mi każdej zimy i zawsze wiosną odbija, rośnie z różą Pirouette, jeszcze nie kwitną ale jak zaczną to będą zdięcia.
Polish Spirit- ciemno fioletowy, małe kwiaty, kwitnie obficie i rośnie silnie.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 20:25, 21 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Joasiu, masz czas na zastanowienie się
Bogusiu, dziękuję za informację o kosmosach, już też to gdzieś o nich czytałam, one włąściwie przypominają dalie a nie kosmosy
Ewo, mój ogród tworzony jest już 18 lat cała działka z domem ma 1500m2
Bożenko, namawiam na kilka różyczek
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies