Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Mo_nira 22:37, 11 kwi 2015


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 430
Anusia napisał(a)
Wetknięty czy nie ważne, że jest. Ja też mam takie pomysły. Coś mi się spodoba a póżniej nie wiadomo gdzie posadzić i z czym połączyć.


Ja też kupuje pod wpływem impulsu i mam problem z łączeniem roślin.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5368-moj-wlasny-kawalek-klepiska?page=1
AnnaCh 22:37, 11 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Takich pomysłów kochana to ja mam milion na minutę Później siedzę i myślę jak to naprawić i co z tym zrobić
Dzisiaj kręgosłup mi wysiadł dokumentnie. Trzeba było wykorzystać pogodę. Moja projektowana rabata znacznie się powiększyła, wsadzone kolejne 3 szmaragdy, jaśminowiec, hortensja bukietowa, forsycja, 6 sadzonek lawendy, zaznaczone patyczkami miejsce na kolejną hortensję i bukszpany. Duża skrzynia na truskawki i poziomki na swoim miejscu i powoli się zapełnia. Mąż też się dziś wykazywał. Usunął wszystkie kretowiska, skosił bardzo nisko trawę i przejechał wertykulatorem tą z tyłu podwórka, bo z przodu za młoda.
Zdjęć nie ma, bo jak kończyłam, to było już ciemno
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Mo_nira 23:25, 11 kwi 2015


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 430
AnnaCh napisał(a)
Takich pomysłów kochana to ja mam milion na minutę Później siedzę i myślę jak to naprawić i co z tym zrobić
Dzisiaj kręgosłup mi wysiadł dokumentnie. Trzeba było wykorzystać pogodę. Moja projektowana rabata znacznie się powiększyła, wsadzone kolejne 3 szmaragdy, jaśminowiec, hortensja bukietowa, forsycja, 6 sadzonek lawendy, zaznaczone patyczkami miejsce na kolejną hortensję i bukszpany. Duża skrzynia na truskawki i poziomki na swoim miejscu i powoli się zapełnia. Mąż też się dziś wykazywał. Usunął wszystkie kretowiska, skosił bardzo nisko trawę i przejechał wertykulatorem tą z tyłu podwórka, bo z przodu za młoda.
Zdjęć nie ma, bo jak kończyłam, to było już ciemno


To się dzisiaj wykazałaś , ale chyba wszystkie tęsknimy za takimi dniami jak dzisiaj pracujemy pełna parą i nawet jesteśmy zadowolone z tego, że kręgosłup boli
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5368-moj-wlasny-kawalek-klepiska?page=1
AnnaCh 14:39, 12 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dzisiaj po kościele wpadłam do biedry tylko po makaron do rosołu. I co? Znowu coś wpadło mi w łapki. Teraz siedzę i się zastanawiam gdzie to wsadzić
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anusia 15:34, 12 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ja też się nad nią zastanawiałam czy kupić Ostatecznie się wstrzymałam, na razie
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Agatek 07:48, 13 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
hej
ja się czujesz po weekendzie mnie kręgosłup boli strasznie
ja też myślałam o liatrze i chyba po nią wrócę
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
anna_p_k 10:30, 13 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
dziś pewnie po udanym pogodowo weekendzie każdy zmęczony i obolały czekamy na foto rabaty
____________________
Ogródowe-początki
Mathildis 13:39, 13 kwi 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Ładna działeczka i właścicielka z marzeniami... Po tych kilku stronach stwierdzam, że może nie w ekspresowym tempie (bo praca, bo dzieci, bo jesteś tylko jedna ), ale... będzie pięknie. Najgorsze, czyli porządkowanie już za Tobą, teraz najfajniejsza część pracy - planowanie, kupowanie i bawienie się ogrodem...
Pozdrawiam
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
AnnaCh 21:59, 13 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agatek napisał(a)
hej
ja się czujesz po weekendzie mnie kręgosłup boli strasznie
ja też myślałam o liatrze i chyba po nią wrócę

Po weekendzie jak chyba wszyscy Kręgosłup i kolana mi wysiadły, ale i tak jestem zadowolona Właśnie myślę, gdzie wsadzić tą moją liatrę? Muszę coś do jutra wymyślić.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:01, 13 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_p_k napisał(a)
dziś pewnie po udanym pogodowo weekendzie każdy zmęczony i obolały czekamy na foto rabaty

Foto chyba zrobię jak skończę, bo na razie to nie ma w ogóle efektu. Roślinki strasznie małe, ale w sumie to ja tak lubię kupować małe i patrzeć jak rośnie Hortensję bukietową mam chyba najmniejszą na całym forum
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies